| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 Vejle Skytteforening 197/08 197/08 394/16

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/19
2 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/16
3 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
5 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
6 121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i 197/04
7 128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 196/06
8 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/09

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/10
2 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/09
3 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/08
4 123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/07
5 127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening 196/06
6 128377 Lukas Lyngbye Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/08
7 127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening 195/07
8 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/07
9 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/05
10 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 193/05
10 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/05
10 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 193/05
13 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/06
14 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 192/05
15 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
15 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/03
17 131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening 191/05
18 128375 Frederik Sommer Kolding-Bramdrup Skytteforening 190/05
19 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 190/04
19 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/04
21 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 189/05
22 109301 Tobias Köhler Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/01
23 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 185/03
24 125278 Noah Kristensen Lassen Kolding-Bramdrup Skytteforening 185/00
25 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 182/01

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 198/09
2 134547 Morten Mønster christensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 193/01
3 134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i 192/07
4 130736 Silas Lund Jelling fS 192/05
4 134522 Emil Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 192/05
6 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 191/03
7 134518 Rose Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening 191/00
8 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 189/06
9 129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening 188/07
10 134520 Anna Olsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 188/03
10 134523 Benjamin Krogh Bunk Kolding-Bramdrup Skytteforening 188/03
12 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 188/01
13 134524 Maya Bahr Kolding-Bramdrup Skytteforening 187/06
14 134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening 185/04
15 134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening 185/01
16 131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening 184/02
17 134549 Rasmus Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening 181/02
18 134516 Lukas Gerthsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 181/01
19 134521 Frederik Bauer Kolding-Bramdrup Skytteforening 178/01
20 121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 175/03
21 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 174/02
22 131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 174/01
22 129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening 174/01
24 119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 172/01
25 134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 170/02
26 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 170/01
27 134526 Sander Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 165/00
28 136313 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening 160/01
29 131146 Christian Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening 158/01
30 134517 Victoria Carlsen Paulsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 151/02
31 134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening 121/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/17
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13
3 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 194/05

Riffel, 50m - Klasse J2

1 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/14
2 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 199/11
3 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 197/08
4 120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening 197/06
5 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/08
6 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 195/06
7 105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening 195/05
8 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 194/05
9 123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i 193/04
10 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 192/08
11 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 191/04
12 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 190/05
13 127273 Oliver Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 190/03
14 123673 Kasper Poulsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 187/05
15 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 187/04
16 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 186/05
17 126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening 186/03
18 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 182/04
19 134466 Juliane Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 180/02

Riffel, 50m - Klasse US1

1 30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
2 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08

Riffel, 50m - Klasse US2

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/04
2 112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/06
3 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/06
4 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02
5 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 185/03

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/12
2 108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
3 103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/10
4 32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 199/10
5 86901 Frederik Kay Jelling fS 198/11
6 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 198/10

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 198/11
2 130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 196/02

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/10
2 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 197/08
3 35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening 194/07
4 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 191/10

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 195/07
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 195/02

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening 192/07
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 185/01
3 34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening 182/03
4 34644 John Jensen Tørring Idrætsforening 177/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 200/12
3 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
4 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12
5 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/10
6 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 198/09
6 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 198/09
6 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09
9 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 198/08
10 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
11 Vejle Skytteforening 197/08
11 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/08
13 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/11
14 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/07
14 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 196/07
14 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/07
17 34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening 195/08
17 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/08
17 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/08
20 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/07
21 33816 Knud Andersen Jelling fS 195/06
21 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 195/06
23 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 194/08
24 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/05
25 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 192/06
26 112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/02
27 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 189/07
28 21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04
2 106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i 195/08
3 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 194/07
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/06
5 34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening 194/04
6 21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening 193/05
7 19834 Hans Larsen Glud Skytteforening 193/04
8 33743 Knud Bonde Jelling fS 190/04
8 21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening 190/04
10 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 190/03
11 21062 Leif Høy Glud Skytteforening 189/02
12 34579 Jørgen Kjær Honum & Omegns Skytteforening 187/03
13 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 186/04
14 83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening 185/02
15 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 184/02
16 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 183/03
17 34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening 183/00
18 34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening 182/00
19 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 173/02
20 101337 *Arne Olsen Ullerup Skytteforening 170/00
21 120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 161/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 134527 Anette Gaarde Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/18
2 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening 200/16
4 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 200/11
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/08
6 21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening 200/07
7 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13
7 107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/13
9 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
10 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 199/10
11 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/12
12 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/11
13 100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
14 93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
15 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/06
16 97524 Anders Byager Jelling fS 196/05
17 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 195/09
18 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/08
19 21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 192/06

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
2 19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening 198/07
3 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/08
4 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 196/06
5 91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 195/06
6 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 195/05
7 130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening 194/06
8 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 193/02
9 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 189/05
10 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening 188/04
11 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 186/05
12 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 186/04
13 129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening 186/01
14 130689 Claus Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening 185/04
15 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 181/03
16 134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 180/03
17 133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening 161/04

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 198/09
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/04
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 185/03

Til toppen