3. omgang Pulje riffel og 2. omgang Pulje pistol (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
34764 Olaf Kurth Jensen Vejle Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening VS1 191.000 191.000 Hovedskydning
33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
119174 Johannes Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening BK3 172.000 172.000 Hovedskydning
33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening SE2 173.000 173.000 Hovedskydning
101337 *Arne Olsen Ullerup Skytteforening SE2 170.000 170.000 Hovedskydning
117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening FRI 195.000 195.000 Hovedskydning
114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening FRI 185.000 185.000 Hovedskydning
107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
103936 Tobias Kurth Jensen Ullerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening VS3 185.000 185.000 Hovedskydning
34644 John Jensen Tørring Idrætsforening VS3 177.000 177.000 Hovedskydning
34671 Bent Jessen Tørring Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
34560 Jens Kristian Madsen Tørring Idrætsforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening SE2 184.000 184.000 Hovedskydning
34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
35077 Berit Andersen Tørring Idrætsforening VS1 194.000 194.000 Hovedskydning
129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
120745 Henning Larsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening SE2 161.000 161.000 Hovedskydning
130996 Susanne Meldgaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
19905 Jens Sandfeld Søndergaard Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
133657 Bo Haulrich Jørgensen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 161.000 161.000 Hovedskydning
21577 Randi Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Hovedskydning
123673 Kasper Poulsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
32994 Marc Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
134491 Jakob Nielsen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 180.000 180.000 Hovedskydning
91840 Jimmi Pedersen Nr. Snede & Omegns Skytteforening VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
33743 Knud Bonde Jelling fS SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS FRI 198.000 198.000 Hovedskydning
108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS BK3 198.000 198.000 Hovedskydning
126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
127856 Benjamin Bangsggaard Vejle Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
129892 Jonas Bøgelund Mortensen Vejle Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening J1 194.000 194.000 Hovedskydning
120649 August Lund Bramming Vejle Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
129893 Lars Mortensen Vejle Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
34545 Peter Ryholl Vejle Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
126148 Kristoffer No Grønning Vejle Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS J2 199.000 199.000 Hovedskydning
33816 Knud Andersen Jelling fS SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
33790 Ove Laursen Jelling fS SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
95179 Tomas Møller Jelling fS UÅ2 198.000 198.000 Hovedskydning
130736 Silas Lund Jelling fS BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
86901 Frederik Kay Jelling fS UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
128390 Amy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
131146 Christian Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening BK3 158.000 158.000 Hovedskydning
128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
130689 Claus Toftegaard Matthiesen Ousted Tåning Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
21700 Henrik Jensen Ousted Tåning Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
21030 Martin Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
21680 Jens Kr. Madsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening SE2 183.000 183.000 Hovedskydning
110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
134466 Juliane Brill Billund-Vorbasse Skytteforening J2 180.000 180.000 Hovedskydning
110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening J2 186.000 186.000 Hovedskydning
107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening US1 197.000 197.000 Hovedskydning
127273 Oliver Brill Billund-Vorbasse Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ2 189.000 189.000 Hovedskydning
106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
134510 Magnus Holmgaard Thuesen Klejs-Juelsminde Skytteforening BK3 160.000 160.000 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
121600 Victor Sindberg Ammitsbøl Sg&i BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
134415 Jeppe Dalegaard Ammitsbøl Sg&i BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i J1 200.000 200.000 Hovedskydning
123858 Ester Sindberg Ammitsbøl Sg&i J2 193.000 193.000 Hovedskydning
99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i J2 194.000 194.000 Hovedskydning
120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i J2 197.000 197.000 Hovedskydning
35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
106366 Grethe Thomsen Ammitsbøl Sg&i SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
105857 Magnus Præstegård Løsning-Hedensted Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening J2 182.000 182.000 Hovedskydning
116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening J2 187.000 187.000 Hovedskydning
127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
131202 Noa Munk-Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
131203 Kristian Hansen Løsning-Hedensted Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
131204 Mikkel Mark Kaspersen Løsning-Hedensted Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening VÅ2 181.000 181.000 Hovedskydning
98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
123848 Matthias Kaas Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
30467 Niels H. Overgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US1 197.000 197.000 Hovedskydning
113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
112419 Carsten Højen Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 193.000 193.000 Hovedskydning
87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 194.000 194.000 Hovedskydning
112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening US2 190.000 190.000 Hovedskydning
35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
108644 Jeppe Frost Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
93584 Anders Jensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
100603 Jens Sten Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
107832 Jacob Bendixen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 196.000 196.000 Hovedskydning
88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
112025 Svend Børge Jørgensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 192.000 192.000 Hovedskydning
96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
134527 Anette Gaarde Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
44596 Kim Jensen Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
127137 Mikkel Madsen Glud Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
83601 Jens Erik Nielsen Glud Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
19834 Hans Larsen Glud Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
21158 Jens Jørgen Jensen Glud Skytteforening SE2 190.000 190.000 Hovedskydning
21062 Leif Høy Glud Skytteforening SE2 189.000 189.000 Hovedskydning
128377 Lukas Lyngbye Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 192.000 192.000 Hovedskydning
134547 Morten Mønster christensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
125278 Noah Kristensen Lassen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 185.000 185.000 Hovedskydning
134518 Rose Staub Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 191.000 191.000 Hovedskydning
134516 Lukas Gerthsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
134520 Anna Olsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
128375 Frederik Sommer Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
134521 Frederik Bauer Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
134523 Benjamin Krogh Bunk Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
134524 Maya Bahr Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
134522 Emil Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
121939 Thor Sørensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 175.000 175.000 Hovedskydning
134517 Victoria Carlsen Paulsen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
134526 Sander Jørgensen Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
134549 Rasmus Møller Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
134550 Caroline Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 170.000 170.000 Hovedskydning
134551 Mathilde Rolf Kolding-Bramdrup Skytteforening BK3 121.000 121.000 Hovedskydning
109301 Tobias Köhler Kolding-Bramdrup Skytteforening BK2 187.000 187.000 Hovedskydning
20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening SE1 200.000 200.000 Hovedskydning
34579 Jørgen Kjær Honum & Omegns Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening US2 185.000 185.000 Hovedskydning
20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening VS2 195.000 195.000 Hovedskydning
21272 Daniel Vase Honum & Omegns Skytteforening VS3 192.000 192.000 Hovedskydning
34575 Nicolai Beier Honum & Omegns Skytteforening VS3 182.000 182.000 Hovedskydning
134390 Signe Jahn Klinge Honum & Omegns Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
129628 Niklas Pold Sejr Honum & Omegns Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
134364 Simon Skovgård Honum & Omegns Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning

Til toppen