| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 198/08 198/08 396/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 199/11 199/11 398/22
2 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 198/11 198/11 396/22
3 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 193/08 193/08 386/16

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 133600 Lara Grønbech Dagdanasar Østerild Skytteforening 192/05 192/05 384/10

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U 190/05 180/01 370/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 108363 Anders Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 200/13
2 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/11
2 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 200/11
4 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 200/10
5 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/14
6 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 199/13
7 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 199/12
8 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 199/11
8 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 199/11
10 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 199/10
11 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 198/11
12 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 198/08
13 123149 Victor Holm Thisted Skyttekreds 198/05
14 101420 Mads Larsen Glöss Karby Skyttekreds 197/09
15 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 197/05
16 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 196/13
17 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 196/09
18 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 196/06
19 122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/08
20 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
21 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 194/10
22 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 194/07
23 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 192/08
24 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 192/05
25 115864 Christian Kjeld Sindal Skyttekreds 186/04

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/11
1 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 199/11
1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 199/11
4 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 199/09
5 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 198/11
5 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 198/11
7 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 198/07
8 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 197/05
9 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/12
10 108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening 196/08
11 128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening 194/06
11 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 194/06
13 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 193/08
14 127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne 191/06
15 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 190/02
16 114946 Elias Erbs Frederikshavn Skyttekreds 188/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 109499 Marie Alstrup Karby Skyttekreds 198/13
2 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 198/09
3 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 197/05
4 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 195/05
5 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 194/03
6 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 193/07
6 118317 Magnus Høj Andreasen Boddum-Ydby Skytteforening 193/07
8 133600 Lara Grønbech Dagdanasar Østerild Skytteforening 192/05
9 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 191/10
10 144931 Janus Kellin Sindal Skyttekreds 191/04
11 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 190/05
12 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 190/03
13 128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds 188/06
14 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 188/04
15 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 188/03
16 133559 Magnus Kjær Schaldermann Hjørring Skytteforening 187/03
17 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 186/02
17 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 186/02
17 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 186/02
20 134337 Malthe Marx Møller Jensen Frederikshavn Skyttekreds 185/04
21 134696 Louis Testholm Hjørring Skytteforening 183/05
22 130671 Silas Karbing Aalborg Skyttekreds 183/03
23 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 183/00
24 117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening 181/03
25 132075 Lucas Andersen Aalborg Skyttekreds 181/02
26 126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening 181/01
27 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 180/04
28 109760 Kristoffer Kold Sindal Skyttekreds 178/02
28 127324 Kasper Frølund Vestergaard Vester Hassing Skytteforening 178/02
30 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 177/03
31 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 177/01
32 132076 Valdemar Gregersen Aalborg Skyttekreds 176/01
33 134256 Isabella Gram Søbygge Pandrup Skytteforening 170/01
34 134483 Lucas Høgsted Sindal Skyttekreds 168/01
35 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 162/02
36 132558 Mariuz Nees Karby Skyttekreds 162/00
37 134529 Sebastian Lassen Pandrup Skytteforening 159/01
38 128566 Mathias H. Andersen Sjørring Skytteforening 158/00
39 134592 Casper Østergaard Mikkelsen Pandrup Skytteforening 157/00
40 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 155/01
41 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 135/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 115361 Caroline H. Madsen Thisted Skyttekreds 200/12
2 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/11
3 103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening 198/10
4 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/06
5 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 194/05
6 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 188/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 200/12
2 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 199/12
3 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/11
4 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 198/06
5 98454 Rasmus Greth Sørensen Skytteforening Kimbrerne 197/07
6 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 196/10
7 122267 Magnus Neist Frederikshavn Skyttekreds 196/05
8 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
9 126595 Magnus Johnsen Hjørring Skytteforening 194/07
10 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 194/03
11 126011 Malthe Burholt Frederikshavn Skyttekreds 192/05
11 130184 Otto Stoklund Frederikshavn Skyttekreds 192/05
13 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/08
14 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/05
15 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 190/03
16 118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening 188/04
17 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 188/03
18 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 186/05
19 134528 Morten S. Nedergaard Pandrup Skytteforening 176/03

Riffel, 50m - Klasse US1

1 28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
2 91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds 195/10
3 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/07
4 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 191/07
5 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 190/06
6 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 186/05

Riffel, 50m - Klasse US2

1 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 191/03
2 102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U 190/05
3 85989 Mathias Engelst Karby Skyttekreds 189/05
4 134255 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 184/03
5 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 184/01
6 81858 Magnus Jensen Bjergby SGI&U 177/02

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds 199/11

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds 198/10
2 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening 198/06
3 96845 Frederik H. Andersen Skytteforening Kimbrerne 196/06
4 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 195/06
5 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 193/05
6 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 181/04

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 199/12

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds 194/06
2 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds 193/06
3 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
4 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 188/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 193/05
2 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 190/05
3 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 189/03
4 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 184/02
5 27146 Allan Sørensen Karby Skyttekreds 181/07
6 83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U 180/01
7 94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U 179/06
8 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 178/02
9 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 159/01

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne 198/08
2 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/06
3 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 197/10
4 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 197/07
5 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 197/05
6 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 196/09
7 87084 Torben Hjardemål Vodskov Skytteforening 196/04
8 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 195/05
9 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 193/07
10 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne 190/05
11 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 190/04
12 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 188/01
13 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 195/07
2 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 193/05
3 16622 Bente W. Kjelgaard Skytteforening Kimbrerne 192/08
4 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 192/07
5 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 188/04
6 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 188/02
7 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne 187/04
8 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 187/02
9 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 186/08
10 121492 Vendel Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 182/02
11 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 181/02
12 82785 Poul Ligaard Sørensen Hjørring Skytteforening 181/00
13 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening 176/01
14 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 168/02
15 134554 Niels Kristian Andersen Sjørring Skytteforening 165/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/13
2 28830 Mette Christensen Aalborg Skyttekreds 199/11
2 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds 199/11
4 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 199/10
5 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 199/09
6 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 199/08
7 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 199/07
8 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 198/11
9 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 198/09
10 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 197/11
11 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 197/10
12 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 196/09
12 27041 Maria Birk Sørensen Karby Skyttekreds 196/09
14 28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening 195/09
15 103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening 195/06
16 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening 194/06
17 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 194/05
17 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 194/05
19 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 193/05
20 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 192/04
21 28564 Elsebeth K. Pedersen Thisted Skyttekreds 187/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 16816 Henrik H. Jørgensen Skytteforening Kimbrerne 199/08
2 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 197/06
3 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 196/12
4 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne 195/07
5 106956 Michael Erbs Frederikshavn Skyttekreds 193/09
6 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 193/06
7 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/09
8 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 191/06
9 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 190/04
10 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 190/02
11 29143 Anna K Juul Lukassen Thisted Skyttekreds 189/01
12 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 186/04
13 131627 Martin Jensby Thisted Skyttekreds 183/01
14 129504 Birgit Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 136/00

Til toppen