| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 199/10 199/10 398/20

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/07 197/07 395/14
2 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 197/09 197/10 394/19
3 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/11 195/06 394/17
4 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 197/06 192/06 389/12
5 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 193/03 194/07 387/10
6 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 195/06 191/04 386/10
7 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 194/05 190/04 384/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 130869 Sarah Jensen Jelling fS 190/05 196/09 386/14
2 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 191/04 184/02 375/06
3 131831 Frederik Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 186/02 187/03 373/05
4 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 157/00 173/01 330/00
5 128327 Majse Lybker Brande Skytteforening 167/00 163/02 330/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/10 200/12 400/22
2 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 198/08 197/12 395/20

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 193/04 194/08 387/12
2 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/08 185/02 379/10

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 198/06 194/08 392/14

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/15 200/18 399/33

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 198/12 198/07 396/19
2 109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening 188/04 190/03 378/07

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06 194/05 390/11
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/07 189/07 376/14

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 183/04 190/07 373/11

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 186/03 187/05 373/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 199/04 197/10 396/14
2 33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening 198/10 196/08 394/18
3 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 197/08 393/14
4 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06 194/09 390/15
5 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05 194/05 387/10
6 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 192/05 194/05 386/10
7 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/08 191/06 385/14
8 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 191/04 190/02 381/06
9 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/08 187/01 379/09
10 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04 188/01 375/05

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/05 195/07 383/12
2 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/02 188/04 373/06
3 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 185/01 185/05 370/06
4 33339 Erling Hansen Brande Skytteforening 194/03 175/02 369/05

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/10 199/14 397/24
2 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/09 199/14 396/23
3 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/06 198/12 396/18
4 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 198/07 198/11 396/18
5 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening 199/08 197/09 396/17
6 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 198/08 196/08 394/16

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 190/07 196/07 386/14
2 122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 192/04 193/04 385/08

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 195/09 195/03 390/12
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 187/02 196/09 383/11
3 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening 182/03 189/03 371/06
4 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 178/01 185/03 363/04

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 128497 Liane Filtenborg Sparta Idrætsforening 199/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/11
2 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/07
3 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 197/09
4 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 197/06
5 109629 Dylan Svendsen Arnborg Idrætsforening 195/06
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 194/05
7 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 193/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 191/04
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 190/05
3 131831 Frederik Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 186/02
4 128327 Majse Lybker Brande Skytteforening 167/00
5 132888 Ida Dyrlund Kristensen Arnborg Idrætsforening 157/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/10
2 113173 Kasper Høi Vejle Skytteforening 198/08

Riffel, 50m - Klasse J2

1 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/08
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 193/04

Riffel, 50m - Klasse US1

1 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 198/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 199/15

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 43916 Jan Jepsen Lund Sparta Idrætsforening 198/12
2 109628 Agnese Salina Arnborg Idrætsforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 187/07

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 183/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 186/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 199/04
2 33139 Peter Frandsen Brande Skytteforening 198/10
3 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
3 35378 Preben Sørensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/06
5 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/04
6 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 194/08
7 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
8 20603 Mona Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/08
9 33790 Ove Laursen Jelling fS 192/06
10 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 192/05
11 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 191/04
12 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 33339 Erling Hansen Brande Skytteforening 194/03
2 34634 Lasse Olsen Tørring Idrætsforening 190/02
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/05
4 34393 Børge Gjødsbøl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/05
5 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 185/02
6 32074 Niels Jørgen Jensen Arnborg Idrætsforening 185/01
7 33147 Peder Johansen Brande Skytteforening 180/01
8 33295 Jens Nygård Brande Skytteforening 175/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 78249 Michael Brasch Midtdjurs skytteforening 199/08
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/10
3 123925 Christina Lybker Brande Skytteforening 198/08
4 88584 Jørn Czaja Kristensen Midtdjurs skytteforening 198/07
5 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 198/06
6 116151 Rene Elgaard Midtdjurs skytteforening 197/09

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 192/04
2 123002 Rene Jensen Arnborg Idrætsforening 190/07

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 195/09
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 187/02
3 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 185/04
4 123926 Jens V. Madsen Brande Skytteforening 182/03
5 32792 Christian Gregersen Arnborg Idrætsforening 178/01
6 131346 Ranganatha C.N. Brande Skytteforening 177/01

Til toppen