Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
DM 25 m pistol (Finpistol, 25m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Fyn
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Allingåbro Skytteforening
Ballerup Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Bullerup Skyttekreds
Dalum Skytteforening
Damsholte Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Fløng-Hedehusene Skytteforening
Grenå Skyttekreds
Gårde Idræts- og Skytteforening
Haderup Skytteforening
Hem Skytteforening
Hesselager Forenede Sportsklubber
Holmegaard Skytteforening
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
Karup Skytteforening
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Knabstrup Skytteforening
Kongsted Skytteforening
Korsør Skytteforening
Københavns Amts Skyttelaug
Lind Skytteforening
Lunde Sg&I
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Mullerup Skytteforening
Nyborg Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Nykøbing Sj. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Odense Skyttekreds
Ornebjerg Skytteforening
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
Reerslev Skytteforening
RI 98 Skytteforening
Ribe Skyttekreds
Roskilde Skytteforening
Rønde Skytteforening
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Sjørring Skytteforening
Skjern Skytteforening
Skytteforeningen Pilen af 1927
Skytteklubben DSB/ASF
Skyttelauget Kgs. Lyngby
Slagelse Skytteforening
Sorø Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Strøby Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tilst Skytteforening
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
Vejle Skytteforening
Viborg Skytteforening
Vissenbjerg Skytteforening
Vordingborg Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Aalborg Skyttekreds
Århus Pistolklub
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
24504
John Jørgensen
Århus Pistolklub
S2H1
370.000
370.000
Hovedskydning
24106
Henrik Kruse Pedersen
Århus Pistolklub
S2H1
367.000
367.000
Hovedskydning
24801
Lars Gregersen
Århus Pistolklub
V1H1
359.000
359.000
Hovedskydning
132551
Gitte Nysten Hansen
Århus Pistolklub
V2H1
348.000
348.000
Hovedskydning
107857
Anders Kaa Bach
Århus Pistolklub
U1H1
372.000
372.000
Hovedskydning
118790
Mads Strange
Århus Pistolklub
U1H1
288.000
288.000
Hovedskydning
25773
Tim Bergfriedt Strange
Århus Pistolklub
V1H1
361.000
361.000
Hovedskydning
111684
Tom Fangel
Århus Pistolklub
S2H1
348.000
348.000
Hovedskydning
133364
Alexander Angel
Århus Pistolklub
U1H1
344.000
344.000
Hovedskydning
125486
Søren Kaa Bach
Århus Pistolklub
JUN
323.000
323.000
Hovedskydning
120849
Christine Nedergaard Nielsen
Århus Pistolklub
BK
79.000
79.000
Hovedskydning
105089
Karla Auken Brøner
Århus Pistolklub
JUN
327.000
327.000
Hovedskydning
108916
Astrid Jensen
Haderup Skytteforening
U1H1
339.000
339.000
Hovedskydning
57749
Finn Hallø
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H2
365.000
365.000
Hovedskydning
57577
Gert Hansen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
384.000
384.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
V1H1
373.000
373.000
Hovedskydning
91804
Morten Jensen
Slagelse Skytteforening
V1H2
360.000
360.000
Hovedskydning
122815
Matis Helbo
Knabstrup Skytteforening
BK
363.000
363.000
Hovedskydning
134414
Rune Keiniche Hansen
Knabstrup Skytteforening
BK
297.000
297.000
Hovedskydning
112310
Pelle Amtoft Heckmann
Knabstrup Skytteforening
BK
315.000
315.000
Hovedskydning
118273
Allan Riemer
Knabstrup Skytteforening
V2H1
358.000
358.000
Hovedskydning
126230
Martin Lærke Christiansen
Knabstrup Skytteforening
U2H1
373.000
373.000
Hovedskydning
57723
Nerik Frandsen
Knabstrup Skytteforening
V2H1
375.000
375.000
Hovedskydning
36252
Richard Davis
Lind Skytteforening
V2H1
369.000
369.000
Hovedskydning
27601
Niels Lund
Hem Skytteforening
V1H2
356.000
356.000
Hovedskydning
86797
Leif Ravn
Hem Skytteforening
S2H1
356.000
356.000
Hovedskydning
32035
Peter Davis
Lind Skytteforening
V2H1
380.000
380.000
Hovedskydning
115517
Gerhard Wirenfeldt
Viborg Skytteforening
V1H1
377.000
377.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
FRI
378.000
378.000
Hovedskydning
75089
Marcus Grosen Poulsen
Ballerup Skytteforening
U1H1
353.000
353.000
Hovedskydning
68245
Jim Poulsen
Ballerup Skytteforening
V2H1
339.000
339.000
Hovedskydning
126026
Susanne Lund
Ballerup Skytteforening
V2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
119737
Steen Weihe
Svinninge Skytteforening
V2H1
358.000
358.000
Hovedskydning
118744
Tina Røbel
Ballerup Skytteforening
V2H1
357.000
357.000
Hovedskydning
134284
David Pommer
Ballerup Skytteforening
V2H1
333.000
333.000
Hovedskydning
68183
Brian Thomsen
Ballerup Skytteforening
V2H1
344.000
344.000
Hovedskydning
68367
Flemming Haagensen
Ballerup Skytteforening
V2H1
363.000
363.000
Hovedskydning
119568
Aleksandar Duracov
Ballerup Skytteforening
V2H1
333.000
333.000
Hovedskydning
122285
Izabela Duracova
Ballerup Skytteforening
BK
370.000
370.000
Hovedskydning
69703
Bent Kruse
Ballerup Skytteforening
V2H1
346.000
346.000
Hovedskydning
80796
Pia Eghøj Villemoes
Lunde Sg&I
V1H1
376.000
376.000
Hovedskydning
46446
Morten Gottwald
Lunde Sg&I
V1H1
379.000
379.000
Hovedskydning
46357
Jesper Christensen
Lunde Sg&I
V1H2
313.000
313.000
Hovedskydning
129928
Casper Husman
Lunde Sg&I
BK
310.000
310.000
Hovedskydning
45404
Rene Vogn
Hesselager Forenede Sportsklubber
V1H1
390.000
390.000
Hovedskydning
46305
Rasmus Milling Varmdal
Lunde Sg&I
V1H1
376.000
376.000
Hovedskydning
51937
Michael Æ. Buch
Odense Skyttekreds
U1H1
373.000
373.000
Hovedskydning
112920
Sif Gorm Hansen
Bullerup Skyttekreds
BK
386.000
386.000
Hovedskydning
130249
Frederik Bech-Hansen
Lunde Sg&I
JUN
329.000
329.000
Hovedskydning
130195
Line Sørensen Haue
Lunde Sg&I
JUN
270.000
270.000
Hovedskydning
51581
Per Michael Elmose
Dalum Skytteforening
V1H1
375.000
375.000
Hovedskydning
47330
Anne Sofie Rosenlund
Vissenbjerg Skytteforening
U2H1
368.000
368.000
Hovedskydning
49177
Therkel Madsen
Vissenbjerg Skytteforening
S2H1
363.000
363.000
Hovedskydning
105816
Kenneth Andersen
Vissenbjerg Skytteforening
V2H1
373.000
373.000
Hovedskydning
51584
Palle Rosthøj
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
309.000
309.000
Hovedskydning
130273
Martin Tyllesen
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
323.000
323.000
Hovedskydning
51847
Allan F. Deleuran
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
355.000
355.000
Hovedskydning
107292
Willy Friis
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
S2H1
323.000
323.000
Hovedskydning
66353
David Krobæk Grainger
Skyttelauget Kgs. Lyngby
V2H1
371.000
371.000
Hovedskydning
120010
Melanie Bengtson
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
378.000
378.000
Hovedskydning
110525
Astrid Dresler
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
383.000
383.000
Hovedskydning
121017
Ella Lindberg Hermann
Nykøbing Sj. Skytteforening
BK
379.000
379.000
Hovedskydning
35103
Uffe Borch Hansen
Vejle Skytteforening
S2H1
353.000
353.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
S2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
121612
Brian Holm
Vejle Skytteforening
V2H1
355.000
355.000
Hovedskydning
31184
Erik Madsen
Karup Skytteforening
V1H1
354.000
354.000
Hovedskydning
20850
John Mikkelsen
Vejle Skytteforening
S2H1
358.000
358.000
Hovedskydning
118404
Allan Daugaard
Vejle Skytteforening
V2H1
350.000
350.000
Hovedskydning
106744
Per Hermansen
RI 98 Skytteforening
V2H1
369.000
369.000
Hovedskydning
118403
Nicklas Daugaard
Vejle Skytteforening
BK
375.000
375.000
Hovedskydning
126434
Kim Peder Pedersen
RI 98 Skytteforening
V2H1
299.000
299.000
Hovedskydning
130181
Max Reichle
Vejle Skytteforening
V1H2
314.000
314.000
Hovedskydning
21143
John Walker
Vejle Skytteforening
S2H1
373.000
373.000
Hovedskydning
V1H3
302.000
302.000
Hovedskydning
35029
Gert Nielsen
Vejle Skytteforening
V1H2
366.000
366.000
Hovedskydning
134712
Daniel Sønderholm
RI 98 Skytteforening
V2H1
307.000
307.000
Hovedskydning
111972
Ole Breum
RI 98 Skytteforening
V2H1
356.000
356.000
Hovedskydning
129871
Gert Dan Friis
RI 98 Skytteforening
S2H1
266.000
266.000
Hovedskydning
70534
Per Nygaard Jensen
RI 98 Skytteforening
S2H1
150.000
150.000
Hovedskydning
67769
Bo Carstensen
RI 98 Skytteforening
V1H2
350.000
350.000
Hovedskydning
122578
Bjarne W. A. Obel
RI 98 Skytteforening
V2H1
352.000
352.000
Hovedskydning
129448
Kitty Holm Obel
RI 98 Skytteforening
V2H1
367.000
367.000
Hovedskydning
101744
Nofil Nawaz Mulkana
RI 98 Skytteforening
V1H1
360.000
360.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2H1
376.000
376.000
Hovedskydning
35317
Søren Madsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
383.000
383.000
Hovedskydning
42046
Arnold Christensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
V2H1
375.000
375.000
Hovedskydning
96343
Niels Bank Simonsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
U1H1
342.000
342.000
Hovedskydning
121881
Peter Søgaard
Bullerup Skyttekreds
V1H2
367.000
367.000
Hovedskydning
110912
Bjørn Madsen
Bullerup Skyttekreds
V1H3
341.000
341.000
Hovedskydning
122680
Ulla Larsen
Bullerup Skyttekreds
V1H3
310.000
310.000
Hovedskydning
51246
Klaus Mørkeberg
Bullerup Skyttekreds
V1H2
335.000
335.000
Hovedskydning
106388
Peter Allan Reynolds
Københavns Amts Skyttelaug
S2H1
257.000
257.000
Hovedskydning
92240
Rasmus Wrønding Elf
Københavns Amts Skyttelaug
U2H1
372.000
372.000
Hovedskydning
93718
Mads Wrønding
Københavns Amts Skyttelaug
V2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
46354
Jonas Foged Pedersen
Lunde Sg&I
V1H3
343.000
343.000
Hovedskydning
99992
Arne Svendsen
Korsør Skytteforening
V2H1
377.000
377.000
Hovedskydning
59476
Michael Frederiksen
Korsør Skytteforening
V1H2
360.000
360.000
Hovedskydning
119248
Erik Larsen
Korsør Skytteforening
V1H3
352.000
352.000
Hovedskydning
86053
Jimmy Larsen
Korsør Skytteforening
V1H1
355.000
355.000
Hovedskydning
59362
Dennis Samuelsen
Korsør Skytteforening
V1H1
378.000
378.000
Hovedskydning
32357
Knud Erik Sørensen
Lind Skytteforening
V2H1
390.000
390.000
Hovedskydning
108556
Lars Krog
Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening
BK
374.000
374.000
Hovedskydning
32683
Erling Jørgensen
Lind Skytteforening
V2H1
367.000
367.000
Hovedskydning
16941
Peter Holmegaard
Aalborg Skyttekreds
V1H1
377.000
377.000
Hovedskydning
14860
Bo Lykholt Andreasen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
365.000
365.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Nykøbing Sj. Skytteforening
V2H1
386.000
386.000
Hovedskydning
121279
Anders B. Gammeltoft-Hansen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
V1H3
286.000
286.000
Hovedskydning
77605
Helle Meier Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2H1
322.000
322.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
S2H1
351.000
351.000
Hovedskydning
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
V2H1
362.000
362.000
Hovedskydning
92266
Stefan Nielsen
Ribe Skyttekreds
V2H1
385.000
385.000
Hovedskydning
38223
Martin Svendsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
V1H3
332.000
332.000
Hovedskydning
134475
Louise Kjærulff
Mullerup Skytteforening
V2H1
301.000
301.000
Hovedskydning
134474
Torben Kjærulff
Mullerup Skytteforening
V2H1
303.000
303.000
Hovedskydning
129903
Allan Sørensen
Mullerup Skytteforening
V1H3
299.000
299.000
Hovedskydning
129902
Sussi Andersen
Mullerup Skytteforening
V2H1
342.000
342.000
Hovedskydning
14027
Lars Kjeldgaard
Aalborg Skyttekreds
V1H2
368.000
368.000
Hovedskydning
40949
Henrik Rasmussen
Ribe Skyttekreds
V2H1
389.000
389.000
Hovedskydning
67889
Jan Guldbrandsen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
V2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
56426
Simon Madsen
Kongsted Skytteforening
V1H1
373.000
373.000
Hovedskydning
56463
Hans S. Madsen
Kongsted Skytteforening
S2H1
272.000
272.000
Hovedskydning
53043
Simon Løje
Kongsted Skytteforening
U1H1
362.000
362.000
Hovedskydning
132408
Johnny Birkelund Madsen
Karup Skytteforening
V1H3
320.000
320.000
Hovedskydning
55920
Lars Jensen
Næstved Skytteforening
V1H1
356.000
356.000
Hovedskydning
61194
Ib Naumann
Vordingborg Skytteforening
S2H1
362.000
362.000
Hovedskydning
56644
Leif Andersen
Strøby Skytteforening
S2H1
365.000
365.000
Hovedskydning
56737
Renè Kelberg
Holmegaard Skytteforening
S2H1
347.000
347.000
Hovedskydning
86998
Hasse Nielsen
Vordingborg Skytteforening
V2H1
344.000
344.000
Hovedskydning
55982
Jens Peter Jensen
Holmegaard Skytteforening
V1H2
373.000
373.000
Hovedskydning
96742
Morten Larsen
Holmegaard Skytteforening
U2H1
322.000
322.000
Hovedskydning
101390
Peter Nielsen
Strøby Skytteforening
V1H1
355.000
355.000
Hovedskydning
117503
Frank Harsanyi
Strøby Skytteforening
V1H3
318.000
318.000
Hovedskydning
31549
Per Jacobsen
Lind Skytteforening
V2H1
361.000
361.000
Hovedskydning
94652
Kaare Grønvold
Strøby Skytteforening
V1H3
334.000
334.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
V2H1
340.000
340.000
Hovedskydning
128748
Flemming Nielsen
Osted/Lejre Skytteforening 27. kreds
V1H3
332.000
332.000
Hovedskydning
125373
Jan Tonny Sørensen
Korsør Skytteforening
S2H1
338.000
338.000
Hovedskydning
59467
Morten Petersen
Korsør Skytteforening
V1H1
371.000
371.000
Hovedskydning
59359
Erik Benée Petersen
Korsør Skytteforening
S2H1
359.000
359.000
Hovedskydning
124312
Henrik Jørgensen
Korsør Skytteforening
V1H2
351.000
351.000
Hovedskydning
88413
Rene Loholt
Korsør Skytteforening
V1H2
336.000
336.000
Hovedskydning
114399
Poul Pedersen
Korsør Skytteforening
V2H1
327.000
327.000
Hovedskydning
81630
Hans-Jørgen Mortensen
Korsør Skytteforening
S2H1
359.000
359.000
Hovedskydning
55952
Karina Molich
Korsør Skytteforening
V2H1
332.000
332.000
Hovedskydning
68504
Christian Vest
Knabstrup Skytteforening
V2H1
358.000
358.000
Hovedskydning
14453
Birgitte Bæk Larsen
Aalborg Skyttekreds
V1H1
361.000
361.000
Hovedskydning
69408
Leif Bodilsen
Fløng-Hedehusene Skytteforening
V1H1
362.000
362.000
Hovedskydning
53264
Torben Eskildsen
Nykøbing F. Skytteforening
S2H1
363.000
363.000
Hovedskydning
130245
Johnny E. Christensen
Nykøbing F. Skytteforening
V1H3
331.000
331.000
Hovedskydning
54709
Peter Nielsen
Nykøbing F. Skytteforening
S2H1
353.000
353.000
Hovedskydning
123152
Jesper Ørbæk
Nykøbing F. Skytteforening
V1H2
338.000
338.000
Hovedskydning
134693
Emil Omeragic
Ballerup Skytteforening
JUN
340.000
340.000
Hovedskydning
130544
Hans Larsen
RI 98 Skytteforening
V1H3
324.000
324.000
Hovedskydning
90306
Annette Winther
RI 98 Skytteforening
V1H2
357.000
357.000
Hovedskydning
35758
Bent Thorvald Knudsen
Bullerup Skyttekreds
S2H1
365.000
365.000
Hovedskydning
54957
Carsten Friis Petersen
Holmegaard Skytteforening
S2H1
383.000
383.000
Hovedskydning
122716
Dorte Nielsen
Holmegaard Skytteforening
S2H1
347.000
347.000
Hovedskydning
17871
Niklas Elmose Andersen
Djurslands PistolKlub
U1H1
353.000
353.000
Hovedskydning
18542
Allan Andersen
Djurslands PistolKlub
V1H3
330.000
330.000
Hovedskydning
128729
Jens Dall
Djurslands PistolKlub
S2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
91721
Carsten Weinreich
Djurslands PistolKlub
V1H2
357.000
357.000
Hovedskydning
19707
Jan Dovolil
Viborg Skytteforening
S2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
92378
Tobias Noppenau Hansen
Hem Skytteforening
U2H1
334.000
334.000
Hovedskydning
87302
Bjarne Høj
Skjern Skytteforening
V1H2
351.000
351.000
Hovedskydning
90343
Johnni Egholm
Skjern Skytteforening
V1H2
341.000
341.000
Hovedskydning
108055
Victor Meyer Garde
Skjern Skytteforening
JUN
339.000
339.000
Hovedskydning
121115
Kasper Udengaard Kristoffersen
Sorø Skytteforening
V2H1
384.000
384.000
Hovedskydning
60041
Theodor Diener
Roskilde Skytteforening
S2H1
364.000
364.000
Hovedskydning
57546
Kurt Bonde Rasmussen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
378.000
378.000
Hovedskydning
57506
Uffe Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
374.000
374.000
Hovedskydning
86383
Ralf Køhler Nielsen
Nykøbing Sj. Skytteforening
S2H1
336.000
336.000
Hovedskydning
38263
Knud Pedersen
Skjern Skytteforening
S2H1
346.000
346.000
Hovedskydning
38077
Martin Høholt
Skjern Skytteforening
V1H1
376.000
376.000
Hovedskydning
122326
Tom Lillelund Hasselbalch
Nyborg Skytteforening
V2H1
351.000
351.000
Hovedskydning
105320
Daniel Broxgaard
Nyborg Skytteforening
V2H1
340.000
340.000
Hovedskydning
120582
Magnus Kastrup
Nyborg Skytteforening
V2H1
346.000
346.000
Hovedskydning
132129
Kenneth Lindholm Petersen
Nyborg Skytteforening
V2H1
335.000
335.000
Hovedskydning
134511
Alex Rasmussen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
S2H1
326.000
326.000
Hovedskydning
58185
Michael Groot
Hvalsø Skytteforening 33. Kreds
V2H1
324.000
324.000
Hovedskydning
115896
Emil Strandgaard
Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr.
JUN
366.000
366.000
Hovedskydning
105603
Emil Jørgensen
Grenå Skyttekreds
V2H1
327.000
327.000
Hovedskydning
133858
Nicklas Glerup
Grenå Skyttekreds
BK
362.000
362.000
Hovedskydning
134251
Frederik Hempel Andersen
Grenå Skyttekreds
V2H1
324.000
324.000
Hovedskydning
125868
Michelle Boserup
Grenå Skyttekreds
U2H1
330.000
330.000
Hovedskydning
23219
Bent Kjeldsen
Rønde Skytteforening
S2H1
322.000
322.000
Hovedskydning
24634
Peer Boldsen
Tilst Skytteforening
V2H1
379.000
379.000
Hovedskydning
24741
Henryk Tenenbaum
Tilst Skytteforening
S2H1
362.000
362.000
Hovedskydning
99785
Patrik Ipsen
Svinninge Skytteforening
JUN
373.000
373.000
Hovedskydning
105096
Emil Christensen
Svinninge Skytteforening
BK
372.000
372.000
Hovedskydning
114506
Marius Funck Oddermose
Stege Ndr. Skytteforening
JUN
354.000
354.000
Hovedskydning
55529
H. C. Danielsen
Stege Ndr. Skytteforening
S2H1
353.000
353.000
Hovedskydning
119625
Ida Nielsen
Damsholte Skytteforening
BK
348.000
348.000
Hovedskydning
119622
Clara Nielsen
Damsholte Skytteforening
JUN
362.000
362.000
Hovedskydning
57705
Jan Dietz
Svinninge Skytteforening
V2H1
321.000
321.000
Hovedskydning
57699
Tobias Dietz
Svinninge Skytteforening
V2H1
380.000
380.000
Hovedskydning
83207
Tonny Nielsen
Svinninge Skytteforening
V2H1
366.000
366.000
Hovedskydning
126244
Leif Thrysøe
Svinninge Skytteforening
V2H1
354.000
354.000
Hovedskydning
79122
Bjarne Kristensen
Reerslev Skytteforening
V1H3
336.000
336.000
Hovedskydning
69462
Henrik Pangel
Reerslev Skytteforening
V2H1
274.000
274.000
Hovedskydning
72165
Thomas Kempe
Vissenbjerg Skytteforening
V1H3
325.000
325.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
V2H1
383.000
383.000
Hovedskydning
99727
Palle Damgaard Nielsen
RI 98 Skytteforening
V2H1
360.000
360.000
Hovedskydning
111586
Kell Thomas
RI 98 Skytteforening
V2H1
290.000
290.000
Hovedskydning
125238
Caroline Bøgelund Dars Riis
Grenå Skyttekreds
JUN
347.000
347.000
Hovedskydning
101171
Per Wiemann
Skytteforeningen Pilen af 1927
V2H1
336.000
336.000
Hovedskydning
27931
Kim Larsen
Haderup Skytteforening
V1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
19104
Kim Bitsch
Sejs-Svejbæk Skytteforening
V1H3
337.000
337.000
Hovedskydning
18494
Benny Dyrby Pedersen
Djurslands PistolKlub
S2H1
308.000
308.000
Hovedskydning
17598
Per Olesen
Allingåbro Skytteforening
S2H1
375.000
375.000
Hovedskydning
97436
Jonas Ellegaard Jakobsen
Gårde Idræts- og Skytteforening
JUN
357.000
357.000
Hovedskydning
49953
Poul Basse
Vissenbjerg Skytteforening
S2H1
326.000
326.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
V2H1
333.000
333.000
Hovedskydning
55005
Sune S. Rongsted
Ornebjerg Skytteforening
V1H1
369.000
369.000
Hovedskydning
126136
Martin Christensen
Sjørring Skytteforening
U2H1
356.000
356.000
Hovedskydning
28779
Niels Klingenberg Vistisen
Sjørring Skytteforening
V1H1
372.000
372.000
Hovedskydning
77863
Frederik Larsen
Skytteklubben DSB/ASF
U1H1
368.000
368.000
Hovedskydning
132183
Morten M. R. Jensen
Aalborg Skyttekreds
V1H3
320.000
320.000
Hovedskydning
Til toppen