| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 196/00 395/00
2 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening 194/00 194/00 388/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 193/00 191/00 384/00
2 126288 Mathias thomsen Vissenbjerg Skytteforening 195/00 186/00 381/00

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 194/00 198/00 392/00
2 130457 Laurits Rindal Vissenbjerg Skytteforening 186/00 187/00 373/00
3 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. 191/00 182/00 373/00
4 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 182/00 189/00 371/00
5 133088 Dicte Kjærsgaard Koldsø Nyborg Skytteforening 181/00 183/00 364/00
6 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I 182/00 179/00 361/00
7 133153 Freja Rask Thomasen Nyborg Skytteforening 178/00 182/00 360/00
8 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 181/00 176/00 357/00
9 134636 Philip Park Nielsen Nyborg Skytteforening 175/00 181/00 356/00
10 130971 Simon Kronbæk Nancke Herrested Skytteforening 176/00 176/00 352/00
11 133999 Asta Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 167/00 181/00 348/00
12 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 172/00 160/00 332/00
13 130194 Frederik Hindse Søgaard Vissenbjerg Skytteforening 142/00 160/00 302/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00 199/00 398/00

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00 195/00 389/00
2 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 187/00 193/00 380/00
3 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 185/00 192/00 377/00

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 198/00 197/00 395/00

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 187/00 177/00 364/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00 194/00 384/00
2 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 191/00 193/00 384/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 192/00 191/00 383/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 193/00 191/00 384/00

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I 191/00 191/00 382/00

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 124710 Dorte Pedersen Lunde Sg&I 188/00 184/00 372/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 200/00
1 112910 Sara Kirstine Jensen Horne Skytteforening 200/00
1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/00
4 128693 Karen Armstrong Vissenbjerg Skytteforening 199/00
4 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
4 127761 Helene Ninn Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
7 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 198/00
7 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 198/00
7 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 198/00
10 128528 Emilie West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
11 119170 Nanna Degn Herrested Skytteforening 194/00
12 115636 Johanne Petra Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 182/00

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 126528 Ida Anusha Bisht Jacobsen Vissenbjerg Skytteforening 199/00
1 128692 Emma Høgenhav Vissenbjerg Skytteforening 199/00
3 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
4 121202 Lærke Hansen Vissenbjerg Skytteforening 196/00
4 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 196/00
4 119548 Jonas Nielsen Ryslinge Skytteforening 196/00
7 126288 Mathias thomsen Vissenbjerg Skytteforening 195/00
7 126872 Nicolai Ehrhorn Horne Skytteforening 195/00
7 131286 Maria West Jørgensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
10 117934 Tobias Bai Larsen Vissenbjerg Skytteforening 193/00
10 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
12 127090 Kirstine Egholm Højby Skytteforening 191/00
13 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 189/00
14 129381 Jonas Juodelis Tommerup Skytteforening 188/00
14 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 188/00
16 127954 Angelina Sørensen Tommerup Skytteforening 183/00

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 133202 Lasse Legind Nyborg Skytteforening 198/00
2 125478 Alexander Holmstrøm Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 194/00
3 130356 Thais Østergaard Nielsen Herrested Skytteforening 193/00
4 129930 Jacob John Krabek Sørensen Kullerup/Refsvindinge If. 192/00
4 128606 Daniel Vels Hansen Nyborg Skytteforening 192/00
6 129983 Simon Shawn Nystrup Jensen Kullerup/Refsvindinge If. 191/00
6 116812 Malou Elisabeth Bjælkerup Larsen Lunde Sg&I 191/00
8 133200 Kristoffer Frederiksen Nyborg Skytteforening 190/00
8 127807 Mads Juul Marcker Højby Skytteforening 190/00
10 128667 Sebastian Jensen Horne Skytteforening 189/00
11 130457 Laurits Rindal Vissenbjerg Skytteforening 186/00
11 131883 Hjalte Skov Horne Skytteforening 186/00
11 126323 Nikita Forsman Tommerup Skytteforening 186/00
11 127805 Malte Hellum Petersen Højby Skytteforening 186/00
15 134469 Alexander Rasmussen Kullerup/Refsvindinge If. 185/00
15 116898 Mikkel Fribo Ryslinge Skytteforening 185/00
17 134428 Victoria Skjærbæk Faaborg Skytteforening 183/00
18 126924 Lasse Poffler Nyborg Skytteforening 182/00
18 134643 Magnus Salomonsen Lunde Sg&I 182/00
20 124709 Mette Pedersen Lunde Sg&I 181/00
20 133088 Dicte Kjærsgaard Koldsø Nyborg Skytteforening 181/00
22 126734 Casper Bak Jensen Middelfart Skytteforening 180/00
23 133244 Tobias Vorret Nyborg Skytteforening 178/00
23 133153 Freja Rask Thomasen Nyborg Skytteforening 178/00
25 130971 Simon Kronbæk Nancke Herrested Skytteforening 176/00
25 131335 Sofie Bull Tommerup Skytteforening 176/00
25 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 176/00
28 134636 Philip Park Nielsen Nyborg Skytteforening 175/00
28 130732 Oliver Fisher Ryslinge Skytteforening 175/00
30 129982 Oliver Lykke Bucholtz Kullerup/Refsvindinge If. 172/00
31 130733 Ludvig Høj Ryslinge Skytteforening 171/00
32 133999 Asta Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 167/00
33 134642 Emil Svendsen Lunde Sg&I 157/00
34 134709 Alexander Domino Tommerup Skytteforening 156/00
35 130194 Frederik Hindse Søgaard Vissenbjerg Skytteforening 142/00
36 134710 Tinus Heiberg Tommerup Skytteforening 138/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102794 Emil R. Olesen Særslev Skytteforening 200/00
1 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/00
3 102795 Rasmus R. Olesen Særslev Skytteforening 199/00
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/00
5 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 192/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 198/00
1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 198/00
3 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 197/00
4 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/00
5 86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening 195/00
5 114405 Laura Langkjær-Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
7 113871 Oliver Holm Fjelsted/Harndrup Skytteforening 194/00
7 117561 Mads Nærregaard Rasmussen Middelfart Skytteforening 194/00
7 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 194/00
10 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 192/00
11 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 189/00
12 96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening 188/00
13 96480 Aksel Damgaard Steffensen Tved Skyttekreds 187/00
14 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 186/00
15 126930 Jeppe Søgaard Tved Skyttekreds 185/00

Riffel, 50m - Klasse US1

1 94795 Anna Skade Nielsen Særslev Skytteforening 199/00
2 46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening 197/00
2 81936 Camilla Birch Nielsen Særslev Skytteforening 197/00

Riffel, 50m - Klasse US2

1 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 187/00

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 104491 Marius Bendixen Særslev Skytteforening 198/00
2 47955 Signe Steffensen Horne Skytteforening 196/00

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 46353 Jonathan Juhl Pedersen Lunde Sg&I 198/00
2 46813 Christian Hansen Sødinge Skytteforening 196/00
3 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 194/00
4 133346 Martin Fahlen Jørgensen Højby Skytteforening 188/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 198/00
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 192/00
3 48025 Morten Laursen Horne Skytteforening 188/00

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 193/00
2 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 191/00
3 47854 Kurt Asmussen Vissenbjerg Skytteforening 188/00

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 107204 Sebastian Faber Vissenbjerg Skytteforening 194/00
2 52514 Pia Nielsen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
3 121197 Thomas Brun Madsen Vissenbjerg Skytteforening 189/00
4 45812 Bjerne Schneider Johannesen Herrested Skytteforening 187/00
5 48012 Niels Hansen Faaborg Skytteforening 184/00
6 50469 Jens Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 181/00
7 48270 Charles Banke Hansen Faaborg Skytteforening 174/00
8 48138 Jørgen Andersen Horne Skytteforening 172/00
9 133716 Michael Nielsen Tommerup Skytteforening 155/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 51383 Kurt Knudsen Bullerup Skyttekreds 200/00
2 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/00
2 110371 Ove Guldager Pedersen Særslev Skytteforening 198/00
4 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/00
5 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 196/00
5 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/00
5 52205 Bent Johansen Bullerup Skyttekreds 196/00
5 49614 John Guld Særslev Skytteforening 196/00
9 47043 Karen Sparrewath Faaborg Skytteforening 195/00
9 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/00
11 101762 Poul Erik Christensen Horne Skytteforening 194/00
12 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/00
12 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 193/00
12 50893 Bente M. Lohmann Bullerup Skyttekreds 193/00
12 49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening 193/00
12 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 193/00
17 46479 Keld Jørgensen Lunde Sg&I 191/00
18 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/00
19 107142 Benny Jørgen Ohlsen Særslev Skytteforening 178/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 48256 Conni Helding Larsen Horne Skytteforening 194/00
1 48293 Bent Ove Hansen Horne Skytteforening 194/00
3 47005 Leif Christensen Tved Skyttekreds 192/00
3 45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening 192/00
3 47303 gerda Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 192/00
3 126464 Ulrich Normann Pedersen Vissenbjerg Skytteforening 192/00
7 45709 Søren Skovgaard Herrested Skytteforening 191/00
7 111418 Preben Hansen Vissenbjerg Skytteforening 191/00
7 47932 Søren G. Pedersen Horne Skytteforening 191/00
7 49725 Niels Jus. Pedersen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/00
11 80825 Ib Nedergaard Nyborg Skytteforening 189/00
12 48231 Erling Jørgensen Faaborg Skytteforening 188/00
12 45608 Preben Hansen Ryslinge Skytteforening 188/00
14 45597 Torben Jakobsen Ryslinge Skytteforening 187/00
15 46904 Sv. Aa. Sparrewath Faaborg Skytteforening 186/00
15 118514 Lars Andersen Ryslinge Skytteforening 186/00
17 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 185/00
17 130536 Leo Loubjerg Hansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 185/00
19 35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds 184/00
19 48094 Lars Østergaard Faaborg Skytteforening 184/00
19 128604 Find Petersen Nyborg Skytteforening 184/00
19 118226 Poul Simonsen Vissenbjerg Skytteforening 184/00
23 49393 Børge Madsen Vissenbjerg Skytteforening 183/00
24 46377 Frode Nielsen Lunde Sg&I 182/00
25 87234 Ole Pedersen Nyborg Skytteforening 178/00
26 49414 Anders Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening 177/00
27 49368 Elin Jensen Vissenbjerg Skytteforening 176/00
28 47295 Hugo Jensen Vissenbjerg Skytteforening 175/00
29 46304 Regner Kristensen Lunde Sg&I 173/00
30 96592 Torben Pedersen Lunde Sg&I 172/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/00
2 46176 Karin Hansen Sdr. Broby Skytteforening 199/00
2 48212 Grete Steffensen Horne Skytteforening 199/00
2 47589 Kenneth Hansen Sdr. Broby Skytteforening 199/00
5 105011 Mads Bendixen Særslev Skytteforening 198/00
5 48198 Henning Steffensen Horne Skytteforening 198/00
5 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 198/00
8 52601 Jette K. Larsen Paarup Skytteforening 197/00
8 118544 Klaus Soelmark Sødinge Skytteforening 197/00
10 106548 Jørgen Nielsen Assens Skytteforening 196/00
10 96533 Carsten Madsen Assens Skytteforening 196/00
10 47914 Uffe Pedersen Horne Skytteforening 196/00
10 46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I 196/00
14 47442 Ulrich Andersen Sdr. Broby Skytteforening 195/00
14 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 195/00
14 48868 Lars Henriksen Kullerup/Refsvindinge If. 195/00
17 89632 Niels Ove Pedersen Lunde Sg&I 193/00
17 105961 Palle Rasmussen Ryslinge Skytteforening 193/00
19 52805 Steen Hansen Paarup Skytteforening 192/00
20 52376 Michael Fogh Paarup Skytteforening 191/00

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 197/00
1 52458 Carsten Hansen Sødinge Skytteforening 197/00
3 47448 Tom Vibæk Sdr. Broby Skytteforening 196/00
3 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 196/00
5 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/00
5 46855 Anders Larsen Sødinge Skytteforening 195/00
5 51545 Steen Andersen Højby Skytteforening 195/00
5 115307 Lars Christiansen Højby Skytteforening 195/00
9 110492 Peter H. Christensen Særslev Skytteforening 194/00
9 51836 Annette Pedersen Højby Skytteforening 194/00
11 105868 Jimmy Nielsen Kullerup/Refsvindinge If. 193/00
11 47822 Peter Krog Hansen Assens Skytteforening 193/00
11 127810 Steen Juul Højby Skytteforening 193/00
14 46987 Malene Salomonsen Lunde Sg&I 191/00
14 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 191/00
14 46327 Mads Pedersen Lunde Sg&I 191/00
14 123410 Jacob Højsgård Lunde Sg&I 191/00
18 47901 Anne M. Hansen Assens Skytteforening 190/00
19 126496 Jesper Borgquist Kullerup/Refsvindinge If. 189/00
20 92545 Nicolai Dahl Svendsen Faaborg Skytteforening 182/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 124710 Dorte Pedersen Lunde Sg&I 188/00

Til toppen