DGI Fyn Holdturnering Sommer 2018 Runde C (Finpistol, 25m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening V1H3 294.000 294.000 Hovedskydning
45926 Michael Hannemann Carlsen Nyborg Skytteforening V1H3 308.000 308.000 Mesterskab
115365 Birger Kofoed Nyborg Skytteforening V1H3 326.000 326.000 Hovedskydning
115365 Birger Kofoed Nyborg Skytteforening V1H3 336.000 336.000 Mesterskab
46045 Dorrit Hagsholm Møllegaard Nyborg Skytteforening V1H3 242.000 242.000 Hovedskydning
46045 Dorrit Hagsholm Møllegaard Nyborg Skytteforening V1H3 253.000 253.000 Mesterskab
124324 Bjørn Reinhold Rudbech Nyborg Skytteforening V1H2 356.000 356.000 Hovedskydning
124324 Bjørn Reinhold Rudbech Nyborg Skytteforening V1H2 362.000 362.000 Mesterskab
52144 Kenneth Nielsen Bullerup Skyttekreds V1H2 351.000 351.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 364.000 364.000 Hovedskydning
51246 Klaus Mørkeberg Bullerup Skyttekreds V1H2 359.000 359.000 Mesterskab
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 342.000 342.000 Hovedskydning
110912 Bjørn Madsen Bullerup Skyttekreds V1H3 360.000 360.000 Mesterskab
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 350.000 350.000 Hovedskydning
121881 Peter Søgaard Bullerup Skyttekreds V1H2 367.000 367.000 Mesterskab
51823 Benny Jensen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 271.000 271.000 Hovedskydning
130273 Martin Lund Tyllesen Vissenbjerg Skytteforening V1H3 280.000 280.000 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening V1H3 334.000 334.000 Hovedskydning
51847 Allan F. Deleuran Vissenbjerg Skytteforening V1H3 331.000 331.000 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 334.000 334.000 Hovedskydning
122680 Ulla Larsen Bullerup Skyttekreds V1H3 345.000 345.000 Mesterskab
125902 Nancy Pedersen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 362.000 362.000 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H1 295.000 295.000 Hovedskydning
128411 Karl Ejner Rindebæk Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling S2H1 302.000 302.000 Mesterskab
46357 Jesper Christensen Lunde Sg&I V1H2 350.000 350.000 Hovedskydning
86774 Jesper Hoppe Lunde Sg&I V1H2 342.000 342.000 Hovedskydning
46354 Jonas Foged Pedersen Lunde Sg&I V1H3 341.000 341.000 Hovedskydning
80796 Pia Eghøj Villemoes Lunde Sg&I V1H1 386.000 386.000 Hovedskydning
112920 Sif Gorm Hansen Bullerup Skyttekreds BK 382.000 382.000 Hovedskydning
35758 Bent Thorvald Knudsen Bullerup Skyttekreds S2H1 356.000 356.000 Hovedskydning
51010 Egon Nielsen Bullerup Skyttekreds S2H1 341.000 341.000 Hovedskydning
97189 Karl Hans Larsen Lunde Sg&I S2H1 329.000 329.000 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I S2H1 338.000 338.000 Hovedskydning
48109 Kim Carstensen Lunde Sg&I V2H1 351.000 351.000 Hovedskydning
130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 307.000 307.000 Hovedskydning
130289 Jonny Grønfeldt Hansen Allested/Vejle, Nr. Broby Skytteafdeling V2H1 296.000 296.000 Mesterskab
122326 Tom Lillelund Hasselbalch Nyborg Skytteforening V2H1 359.000 359.000 Hovedskydning
105320 Daniel Broxgaard Nyborg Skytteforening V2H1 351.000 351.000 Hovedskydning
111850 Claus Rasmussen Nyborg Skytteforening V2H1 351.000 351.000 Hovedskydning
120582 Magnus Kastrup Nyborg Skytteforening V2H1 360.000 360.000 Hovedskydning

Til toppen