| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12 200/12 400/24
2 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/17 200/15 399/32
2 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 199/17 200/15 399/32
4 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/14 200/11 399/25
5 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 199/13 399/27
6 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/11 199/18 398/29
7 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/12 198/11 397/23
8 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/12 199/11 396/23
9 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 198/10 198/11 396/21
10 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 196/06 198/15 394/21
11 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/08 198/06 394/14
12 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/05 196/08 393/13
13 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 195/06 197/09 392/15
14 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 194/06 194/05 388/11

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/06 199/09 397/15
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 198/09 199/06 397/15
3 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/09 198/08 396/17
4 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/10 196/08 394/18
5 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06 195/05 393/11
6 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 195/11 197/07 392/18
7 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07 197/07 392/14

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 194/07 197/08 391/15
2 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 195/06 190/03 385/09
3 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02 192/10 383/12
4 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds 182/03 185/04 367/07

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16 199/14 399/30
2 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/09 197/09 397/18
3 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 198/08 198/09 396/17
4 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/16 196/11 396/27
5 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 194/07 198/07 392/14

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 199/10 198/07 397/17
2 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 197/07 198/08 395/15
3 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 196/05 196/06 392/11
4 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/12 190/06 385/18
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05 188/00 381/05
6 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 189/06 191/04 380/10
7 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 185/03 183/04 368/07
8 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 176/02 185/04 361/06

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening 194/05 198/07 392/12

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/07 193/06 390/13
2 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 190/07 188/04 378/11
3 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 183/03 189/07 372/10

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/08 199/10 396/18
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/08 195/11 385/19

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 187/03 190/08 377/11
2 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 192/06 182/03 374/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 200/08 199/17 399/25
2 49614 John Guld Særslev Skytteforening 197/12 196/07 393/19
3 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06 197/08 392/14
4 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 196/05 196/07 392/12
5 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/04 196/06 392/10
6 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/12 193/08 390/20
7 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03 196/08 388/11
8 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 193/08 194/06 387/14
9 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/05 196/06 386/11
10 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 192/06 194/06 386/12
11 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/07 192/04 383/11
12 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/02 193/06 380/08

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/06 193/07 385/13
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 191/02 193/05 384/07
3 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/04 179/00 365/04
4 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 171/02 169/00 340/02

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/17 200/11 400/28
2 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/10 198/13 396/23
3 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 197/08 198/12 395/20
4 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/05 196/08 391/13
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08 195/04 391/12

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/03 197/08 390/11
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 195/06 192/04 387/10
3 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/11 187/04 383/15
4 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 183/03 182/02 365/05

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/12
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 199/17
3 112824 Victoria Conradsen Særslev Skytteforening 199/17
5 122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening 199/14
6 128747 Julie S. Kjøller Otterup Skytteforening 199/12
7 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/11
8 100217 Christoffer Tinggaard Nielsen Horne Skytteforening 198/10
9 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 197/12
10 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 197/05
11 112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 196/08
12 128992 Tue Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 196/06
13 127956 Anne Søndergaard-Andersen Særslev Skytteforening 195/06
14 130690 Jonas Schockert Glud Skytteforening 194/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 130010 Emilie Thrane Særslev Skytteforening 198/10
2 117316 Nanna Petersen Otterup Skytteforening 198/09
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 198/09
4 132346 Amalie Kold Lebæk Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/06
4 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 198/06
6 128820 Amalie Mogensen Jensen Højby Skytteforening 195/11
7 122829 Bent Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 123874 Casper Nielsen Tommerup Skytteforening 195/06
2 131949 Lærke Holm Juhl Otterup Skytteforening 194/07
3 132013 Victoria Hindse Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/02
4 127257 Jakob Jørgensen Bullerup Skyttekreds 182/03

Riffel, 50m - Klasse J1

1 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 200/16
1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/16
3 89769 Henrik Hylsebeck Nielsen Særslev Skytteforening 200/09
4 109881 Annika Stokkebro Hansen Otterup Skytteforening 198/08
5 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 194/07

Riffel, 50m - Klasse J2

1 129840 Hans Chr Rettrup Henriksen Særslev Skytteforening 199/10
2 101907 Trine Røigaard Bullerup Skyttekreds 197/07
3 129844 Sara Borg Finnedal Middelfart Skytteforening 196/05
4 115635 Ann-Mai Skaarup Ditlevsen Tommerup Skytteforening 195/12
5 114405 Laura Langkjær Gormsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/05
6 119559 Matilde Hermann Tommerup Skytteforening 189/06
7 131336 Jonas Harfeld Tommerup Skytteforening 185/03
8 123872 Mikkel Forsman Tommerup Skytteforening 176/02

Riffel, 50m - Klasse US1

1 46934 Rasmus M Hansen Særslev Skytteforening 194/05

Riffel, 50m - Klasse US2

1 50345 Signe Knudsen Særslev Skytteforening 197/07
2 98459 Erik Solberg Christensen Svendborg Skyttekreds 190/07
3 103569 Cecilie Højbjerg Hansen Tommerup Skytteforening 183/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 50208 Jan Østergård Jensen Særslev Skytteforening 197/08
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/08

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 192/06
2 49522 Poul H. Jørgensen Særslev Skytteforening 187/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 200/08
2 49614 John Guld Særslev Skytteforening 197/12
2 49486 Vang Jarl Særslev Skytteforening 197/12
4 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 196/05
5 112816 Bernhard Hansen Særslev Skytteforening 196/04
6 49092 Jens E. Christensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 195/06
7 49581 Lise Larsen Særslev Skytteforening 193/08
8 52481 Torben S. Nielsen Særslev Skytteforening 192/06
9 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/03
10 49820 Poul Olsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 191/07
11 49569 Marie Frederiksen Særslev Skytteforening 191/02
12 49222 Niels Barlebo Fjelsted/Harndrup Skytteforening 190/05
13 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 187/02

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/06
2 49613 John Vennerstrøm Nr. Esterbølle Skytteforening 191/02
3 49588 Kurt Wulff Særslev Skytteforening 187/01
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/04
5 120701 Jørgen Henning Olsen Tommerup Skytteforening 171/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 53723 Mikkel Villadsen Særslev Skytteforening 200/17
2 112359 René L. Andersen Kværndrup Idrætsforening 198/10
3 49668 Christina Rasmussen Særslev Skytteforening 197/08
3 52603 Jes Larsen Paarup Skytteforening 197/08
5 129390 Henrik Jensen Højby Skytteforening 196/10
6 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08
7 126568 Keld Reimer Hansen Otterup Skytteforening 195/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 120121 Peter Ditlevsen Tommerup Skytteforening 196/11
2 129894 Jakob Rosenkjær Horne Skytteforening 195/06
3 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/03
4 124558 Jan Andersen Tommerup Skytteforening 183/03

Til toppen