DM 50-200-300m BK/Junior (Riffel, 200m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening JUN 136.0 136.0 Hovedskydning
104164 Peter Bär Grænseegnens Skytteforening JUN 142.0 142.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Finale
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 144.0 144.0 Finale
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening JUN 140.0 140.0 Finale
107612 Mathias Nørgaard Tuse Skytteforening JUN 140.0 140.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening BK 126.0 126.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening BK 126.0 126.0 Finale
112037 Cecilie Nørgaard Tuse Skytteforening BK 141.0 141.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Tuse Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Tuse Skytteforening BK 142.0 142.0 Finale
107611 Mikkel Schiødt Tuse Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK 131.0 131.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 148.0 148.0 Finale
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 139.0 139.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 145.0 145.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 143.0 143.0 Mesterskab
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Finale
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 143.0 143.0 Finale
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Finale
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK 150.0 150.0 Finale
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i JUN 148.0 148.0 Mesterskab
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Finale
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening JUN 150.0 150.0 Finale
102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening JUN 150.0 150.0 Hovedskydning
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening JUN 147.0 147.0 Finale
120920 Emma Klinck Horne Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening JUN 147.0 147.0 Finale
86191 Sofus Helding Andersen Horne Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening JUN 145.0 145.0 Finale
86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK 149.0 149.0 Hovedskydning
122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds BK 145.0 145.0 Mesterskab
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 150.0 150.0 Hovedskydning
100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening JUN 150.0 150.0 Mesterskab
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
107180 Joachim Jørgensen Vojens Skytteforening BK 150.0 150.0 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
130503 Pauline Andreassen Dauglykke Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
127880 Camilla Johannsen Grænseegnens Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK 137.0 137.0 Hovedskydning
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK 140.0 140.0 Finale
127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds BK 140.0 140.0 Mesterskab
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK 149.0 149.0 Hovedskydning
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Finale
121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Mesterskab
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK 147.0 147.0 Hovedskydning
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK 145.0 145.0 Finale
120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds BK 145.0 145.0 Mesterskab
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK 146.0 146.0 Hovedskydning
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK 142.0 142.0 Finale
123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds BK 142.0 142.0 Mesterskab
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
106870 Kenni Vestergård Henriksen Randers Skyttekreds JUN 144.0 144.0 Mesterskab
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
114483 Thomas Marding Thorsen-Poulsen Midtdjurs skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
117692 Lea Linda Bejning Andersen Søborg SG&I JUN 126.0 126.0 Hovedskydning
106658 Emil Larsen Ramløse I.f. JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. JUN 113.0 113.0 Hovedskydning
114567 Nicolaj Lihme Ramløse I.f. JUN 129.0 129.0 Mesterskab
106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
106657 Bjørn Gerlykke Dohn Ramløse I.f. JUN 128.0 128.0 Mesterskab
118798 Maria Larsen Ramløse I.f. JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
118798 Maria Larsen Ramløse I.f. JUN 143.0 143.0 Mesterskab
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
126856 Andreas Zeeberg Melby Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
115628 Mikkel Kannik Ølstykke Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
83692 Victoria H Hansen Ølstykke Skytteforening JUN 138.0 138.0 Hovedskydning
103961 Victor Nielsen Ølstykke Skytteforening JUN 133.0 133.0 Hovedskydning
120517 Bjørn Raaby Ølstykke Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
101188 Nicolai Hougesen Ølstykke Skytteforening JUN 134.0 134.0 Hovedskydning
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK 146.0 146.0 Hovedskydning
118779 Kasper Illum Andersen Frederikssund Skytteforening, IF1864 BK 145.0 145.0 Mesterskab
129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds BK 146.0 146.0 Hovedskydning
129787 Mike Stryhn Sørensen Randers Skyttekreds BK 135.0 135.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening JUN 125.0 125.0 Mesterskab
117267 Niclas L. Seifen Grænseegnens Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening JUN 143.0 143.0 Mesterskab
131631 Silas Petersen Østmøn Sg&i BK 145.0 145.0 Hovedskydning
116759 Oliver Hoeck Grænseegnens Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
121883 Mads W. Hansen Østmøn Sg&i JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening JUN 148.0 148.0 Finale
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK 114.0 114.0 Mesterskab
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening JUN 144.0 144.0 Hovedskydning
119511 Simon Sivebæk Nykøbing F. Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening JUN 138.0 138.0 Hovedskydning
111437 Noah Jørgensen Nykøbing F. Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
129613 Emil Kulonka Greisgaard Ornebjerg Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
121512 Laurits Mandrup Næstved Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
114901 Mads Hoffmann Andreasen Næstved Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
109719 Jonas R. Pedersen Næstved Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
109735 Rasmus Dalgaard Næstved Skytteforening JUN 147.0 147.0 Mesterskab
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
122737 Casper Iversen Ornebjerg Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
127729 Bjarke Balcer Ornebjerg Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 135.0 135.0 Hovedskydning
115457 Kasper Overgaard Ornebjerg Skytteforening BK 130.0 130.0 Mesterskab
96978 Simon B Jensen Middelfart Skytteforening JUN 140.0 140.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
108556 Lars Krog Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
119480 Magnus Buk Henriksen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
117658 Victoria Knudsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 126.0 126.0 Hovedskydning
127276 Jesper John Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 139.0 139.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening JUN 139.0 139.0 Hovedskydning
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening JUN 130.0 130.0 Finale
124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening JUN 130.0 130.0 Mesterskab
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening JUN 138.0 138.0 Hovedskydning
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening JUN 139.0 139.0 Finale
111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening JUN 139.0 139.0 Mesterskab
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening JUN 145.0 145.0 Finale
117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening JUN 145.0 145.0 Mesterskab
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening JUN 150.0 150.0 Hovedskydning
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening JUN 144.0 144.0 Finale
129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
126141 Laura Petersen Skive skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
126141 Laura Petersen Skive skytteforening JUN 140.0 140.0 Mesterskab
129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening BK 139.0 139.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 148.0 148.0 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 149.0 149.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK 139.0 139.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK 134.0 134.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK 144.0 144.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening BK 149.0 149.0 Hovedskydning
126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
122941 Helene Eckardt Horne Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening JUN 150.0 150.0 Mesterskab
122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening BK 150.0 150.0 Mesterskab
117954 Jonas Stryhn Tingsted Skytteforening BK 138.0 138.0 Hovedskydning
112360 Kristian L. Andersen Kværndrup Idrætsforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
126084 Tobias Lund Ølstykke Skytteforening BK 137.0 137.0 Hovedskydning
85137 Louise Skøtt Søborg SG&I JUN 145.0 145.0 Mesterskab
106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
128588 Anton Petersen Vestfalster Skytteforening BK 140.0 140.0 Mesterskab
121883 Mads W. Hansen Østmøn Sg&i JUN 148.0 148.0 Mesterskab
131631 Silas Petersen Østmøn Sg&i BK 133.0 133.0 Mesterskab
120122 Melika Andersen Ravnsborg Skytteforening JUN 143.0 143.0 Mesterskab
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 141.0 141.0 Hovedskydning
113022 Andreas Tanderup Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening JUN 143.0 143.0 Mesterskab
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 133.0 133.0 Hovedskydning
120749 Lucas Q. Pedersen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening BK 118.0 118.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK 142.0 142.0 Finale
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK 142.0 142.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 146.0 146.0 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 140.0 140.0 Finale
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK 140.0 140.0 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK 140.0 140.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK 146.0 146.0 Finale
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK 146.0 146.0 Mesterskab
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening JUN 146.0 146.0 Finale
103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening JUN 146.0 146.0 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening JUN 146.0 146.0 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening JUN 144.0 144.0 Finale
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening JUN 144.0 144.0 Mesterskab
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening JUN 149.0 149.0 Hovedskydning
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening JUN 149.0 149.0 Finale
113843 Nina Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening JUN 149.0 149.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening JUN 142.0 142.0 Hovedskydning
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening JUN 142.0 142.0 Mesterskab
112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening JUN 143.0 143.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening BK 141.0 141.0 Mesterskab
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 147.0 147.0 Hovedskydning
112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening BK 147.0 147.0 Mesterskab
123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening BK 141.0 141.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 144.0 144.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
BK 145.0 145.0 Hovedskydning
BK 144.0 144.0 Mesterskab
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK 148.0 148.0 Hovedskydning
101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening BK 137.0 137.0 Mesterskab
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening JUN 147.0 147.0 Hovedskydning
101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening JUN 148.0 148.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK 145.0 145.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab
127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds JUN 145.0 145.0 Hovedskydning
127076 Malte Westlund Hvidovre Skyttekreds JUN 142.0 142.0 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK 132.0 132.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening BK 139.0 139.0 Mesterskab
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds JUN 148.0 148.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds JUN 147.0 147.0 Mesterskab
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK 143.0 143.0 Hovedskydning
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK 145.0 145.0 Finale
117040 Sebastian C. Bonde Vodskov Skytteforening BK 145.0 145.0 Mesterskab
111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK 142.0 142.0 Hovedskydning
111143 Mikkel Østergaard Andersen Haarby Skytteforening BK 144.0 144.0 Mesterskab

Til toppen