DM Pistol terræn 2018 (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GPA 64.0 48.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 53.0 40.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 18.0 13.0 Hovedskydning
68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening GPA 20.0 15.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening GPA 72.0 54.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 64.0 48.0 Hovedskydning
121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening GPA 23.0 17.0 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening GPA 23.0 17.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
117163 Torben Vijitpanya RI 98 Skytteforening GPA 2.0 1.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 22.0 16.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 65.0 49.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 70.0 52.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening GPA 43.0 32.0 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 27.0 20.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
34726 Knud E. Müller Vejle Skytteforening GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
121612 Brian Holm Vejle Skytteforening GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 37.0 28.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 55.0 41.0 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening GPA 61.0 46.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 28.0 21.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 49.0 37.0 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 67.0 50.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GPA 58.0 43.0 Hovedskydning
128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 24.0 18.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 31.0 23.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
126228 Frederik Fried Korsør Skytteforening GPA 9.0 7.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 63.0 47.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
130544 Hans Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 65.0 49.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 16.0 12.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 62.0 46.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 60.0 45.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 52.0 39.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 69.0 51.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GPA 42.0 31.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening GPA 23.0 17.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 68.0 51.0 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 69.0 51.0 Hovedskydning
56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 48.0 36.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 18.0 13.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GPA 56.0 42.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening GPA 32.0 24.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 53.0 40.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 51.0 38.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 44.0 33.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening GPA 53.0 40.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 36.0 27.0 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I GPA 35.0 26.0 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I GPA 41.0 31.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I GPA 34.0 25.0 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 64.0 48.0 Hovedskydning
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 47.0 35.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 33.0 25.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening GPA 45.0 34.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 66.0 49.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 15.0 11.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 50.0 37.0 Hovedskydning
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 36.0 27.0 Hovedskydning
16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 29.0 22.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 12.0 9.0 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 54.0 40.0 Hovedskydning
23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 59.0 44.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 57.0 43.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 49.0 37.0 Hovedskydning
85657 Thomas Myhre Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 64.0 48.0 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 40.0 30.0 Hovedskydning
51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
130096 Otto Haue Lunde Sg&I GPA 36.0 27.0 Hovedskydning
134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening GPA 21.0 16.0 Hovedskydning
134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening GPA 46.0 34.0 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening GPA 34.0 25.0 Hovedskydning

Til toppen