DM Pistol terræn 2018 (Sekundskydning - GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
94652 Kaare Grønvold Strøby Skytteforening GPA 792.0 792.0 Hovedskydning
105816 Kenneth Andersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 630.0 630.0 Hovedskydning
109163 Rene Mosegaard Østbirk Pistol Skytter GPA 378.0 378.0 Hovedskydning
125023 Carlo Pedersen Nyborg Skytteforening GPA 1601.0 1601.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. GPA 935.0 935.0 Hovedskydning
13216 Henrik Jensen Støvring Skytteforening GPA 813.0 813.0 Hovedskydning
83743 Casper Juhl Jensen Støvring Skytteforening GPA 1263.0 1263.0 Hovedskydning
16916 Rune Knudsen St. Restrup Idrætsforening GPA 1450.0 1450.0 Hovedskydning
16986 Michael Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 1344.0 1344.0 Hovedskydning
16742 Poul Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 1252.0 1252.0 Hovedskydning
45373 Benny Bisserup Lunde Sg&I GPA 1508.0 1508.0 Hovedskydning
130096 Otto Haue Lunde Sg&I GPA 824.0 824.0 Hovedskydning
24717 Brian Therkildsen Århus Pistolklub GPA 702.0 702.0 Hovedskydning
24504 John Jørgensen Århus Pistolklub GPA 598.0 598.0 Hovedskydning
24106 Henrik K Pedersen Århus Pistolklub GPA 629.0 629.0 Hovedskydning
24744 Dan Troelsen Århus Pistolklub GPA 1189.0 1189.0 Hovedskydning
24732 Mikkel Troelsen Århus Pistolklub GPA 867.0 867.0 Hovedskydning
24121 Steffen Høgh Århus Pistolklub GPA 422.0 422.0 Hovedskydning
22786 Michael Strøm Århus Pistolklub GPA 499.0 499.0 Hovedskydning
86797 Leif Ravn Hem Skytteforening GPA 1171.0 1171.0 Hovedskydning
59467 Morten Petersen Korsør Skytteforening GPA 1135.0 1135.0 Hovedskydning
55982 Jens Peter Jensen Holmegaard Skytteforening GPA 827.0 827.0 Hovedskydning
121613 Carsten Jensen Vejle Skytteforening GPA 1068.0 1068.0 Hovedskydning
90346 Jan Oster Pedersen Brøndby Skytte Forening GPA 759.0 759.0 Hovedskydning
121879 Michael Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 519.0 519.0 Hovedskydning
134456 Morten Østerberg Bellahøj Skytteforening GPA 526.0 526.0 Hovedskydning
66884 Christian Laustsen Bellahøj Skytteforening GPA 859.0 859.0 Hovedskydning
67632 Jesper Hemmingsen Bellahøj Skytteforening GPA 1021.0 1021.0 Hovedskydning
134858 Axel Teichert Bellahøj Skytteforening GPA 1607.0 1607.0 Hovedskydning
70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening GPA 760.0 760.0 Hovedskydning
90343 Johnni Egholm Skjern Skytteforening GPA 926.0 926.0 Hovedskydning
GPA 1256.0 1256.0 Hovedskydning
122578 Bjarne W A Obel RI 98 Skytteforening GPA 813.0 813.0 Hovedskydning
101744 Nofil Nawaz Mulkana RI 98 Skytteforening GPA 673.0 673.0 Hovedskydning
45770 John Amdi Rasmussen Vissenbjerg Skytteforening GPA 900.0 900.0 Hovedskydning
76128 Kenneth Aa. Bjørnsholm Vissenbjerg Skytteforening GPA 555.0 555.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening GPA 608.0 608.0 Hovedskydning
87302 Bjarne Høj Skjern Skytteforening GPA 926.0 926.0 Hovedskydning
87303 Alex Høj Skjern Skytteforening GPA 985.0 985.0 Hovedskydning
37659 Preben Pedersen Skjern Skytteforening GPA 624.0 624.0 Hovedskydning
102480 Per Fjord Carlsen Skjern Skytteforening GPA 959.0 959.0 Hovedskydning
13406 Jens Grundvad Skjern Skytteforening GPA 967.0 967.0 Hovedskydning
103840 Henrik Lerfeldt Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 442.0 442.0 Hovedskydning
121148 Kjeld B. Jensen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 823.0 823.0 Hovedskydning
129239 Ronnie Schou Andersen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 773.0 773.0 Hovedskydning
130544 Hans Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 1300.0 1300.0 Hovedskydning
57359 Johnny Ole Larsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 889.0 889.0 Hovedskydning
121279 Anders B. Gammeltoft-Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 527.0 527.0 Hovedskydning
67889 Jan Guldbrandsen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 340.0 340.0 Hovedskydning
113996 Jens Skov Hansen Midt- og Vestsjællands Terrænskytter GPA 740.0 740.0 Hovedskydning
119568 Aleksandar Duracov Ballerup Skytteforening GPA 815.0 815.0 Hovedskydning
122285 Izabela Duracova Ballerup Skytteforening GPA 1161.0 1161.0 Hovedskydning
105247 Ivan Nielsen Ballerup Skytteforening GPA 647.0 647.0 Hovedskydning
119737 Steen Weihe Svinninge Skytteforening GPA 1011.0 1011.0 Hovedskydning
125373 Jan Tonny Sørensen Korsør Skytteforening GPA 1579.0 1579.0 Hovedskydning
59476 Michael Frederiksen Korsør Skytteforening GPA 763.0 763.0 Hovedskydning
118018 Christian Richter-Pedersen Rødovre Skytteforening GPA 610.0 610.0 Hovedskydning
56740 Peter Bue Westh Holmegaard Skytteforening GPA 1203.0 1203.0 Hovedskydning
59376 Børge Christensen Korsør Skytteforening GPA 883.0 883.0 Hovedskydning
110860 Jakob Jensen Lunde Sg&I GPA 798.0 798.0 Hovedskydning
51584 Palle Rosthøj Vissenbjerg Skytteforening GPA 732.0 732.0 Hovedskydning
16953 Patrick Fjorback St. Restrup Idrætsforening GPA 417.0 417.0 Hovedskydning
119248 Erik Larsen Korsør Skytteforening GPA 850.0 850.0 Hovedskydning
36252 Richard Davis Lind Skytteforening GPA 516.0 516.0 Hovedskydning
67769 Bo Carstensen RI 98 Skytteforening GPA 494.0 494.0 Hovedskydning
92513 Henrik Lindegaard RI 98 Skytteforening GPA 1197.0 1197.0 Hovedskydning
20400 Jørgen S. Petersen Vissenbjerg Skytteforening GPA 1110.0 1110.0 Hovedskydning
35750 Bjarne Kyed Vejle Skytteforening GPA 608.0 608.0 Hovedskydning
35317 Søren Madsen Vejle Skytteforening GPA 743.0 743.0 Hovedskydning
20666 Jesper Larsen Ølsted Skytteforening GPA 813.0 813.0 Hovedskydning
103432 Ulrik Grodt Ølsted Skytteforening GPA 619.0 619.0 Hovedskydning
34754 Thomas Hvid Ølsted Skytteforening GPA 1114.0 1114.0 Hovedskydning
89737 Gregers Kirdorf Ølsted Skytteforening GPA 619.0 619.0 Hovedskydning
128897 Torben Nielsen Ølsted Skytteforening GPA 1191.0 1191.0 Hovedskydning
86053 Jimmy Larsen Korsør Skytteforening GPA 1095.0 1095.0 Hovedskydning
59362 Dennis Samuelsen Korsør Skytteforening GPA 389.0 389.0 Hovedskydning
88413 Rene Loholt Korsør Skytteforening GPA 1296.0 1296.0 Hovedskydning
121206 Michael Kanstrup Korsør Skytteforening GPA 704.0 704.0 Hovedskydning
61650 Richard Thers Stenløse Skytteforening GPA 1159.0 1159.0 Hovedskydning
61745 Dorrit Thers Stenløse Skytteforening GPA 1094.0 1094.0 Hovedskydning
68254 Henrik Furdal Stenløse Skytteforening GPA 1614.0 1614.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 438.0 438.0 Hovedskydning
68493 Henrik Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening GPA 695.0 695.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 1114.0 1114.0 Hovedskydning
19104 Kim Bitsch Sejs-Svejbæk Skytteforening GPA 1222.0 1222.0 Hovedskydning
32051 Ove Skinnerup Lind Skytteforening GPA 1189.0 1189.0 Hovedskydning
51664 Lars Mengel Vissenbjerg Skytteforening GPA 982.0 982.0 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds GPA 1400.0 1400.0 Hovedskydning
127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 1232.0 1232.0 Hovedskydning
133661 Kasper Sartou Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. GPA 1086.0 1086.0 Hovedskydning
46884 Thomas San. Andersen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 783.0 783.0 Hovedskydning
46947 Per Ohlsen Midtfyns Pistolskytteforening GPA 595.0 595.0 Hovedskydning
104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening GPA 1152.0 1152.0 Hovedskydning
129354 Carsten Husman Lunde Sg&I GPA 808.0 808.0 Hovedskydning
129352 Tonni Phil Hansen Lunde Sg&I GPA 1179.0 1179.0 Hovedskydning
23219 Bent Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 799.0 799.0 Hovedskydning
23209 Henrik Kjeldsen Rønde Skytteforening GPA 817.0 817.0 Hovedskydning
50309 Andreas Kristensen Vissenbjerg Skytteforening GPA 1118.0 1118.0 Hovedskydning
111024 Søren Christiansen Hørsholm Pistolforening GPA 946.0 946.0 Hovedskydning
62650 Niels W. Nielsen Hørsholm Pistolforening GPA 1112.0 1112.0 Hovedskydning
66060 Lars Holte Hørsholm Pistolforening GPA 1134.0 1134.0 Hovedskydning
66161 Knud Winther Knudsen Hørsholm Pistolforening GPA 947.0 947.0 Hovedskydning
66086 Ejner Nicolaisen Hørsholm Pistolforening GPA 1018.0 1018.0 Hovedskydning
86746 Anders Frimuth Kristensen Dalum Skytteforening GPA 504.0 504.0 Hovedskydning
51581 Per Michael Elmose Dalum Skytteforening GPA 1168.0 1168.0 Hovedskydning
34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 559.0 559.0 Hovedskydning
77018 Jens Liebst Andersen Skytteforeningen Af 1949 GPA 1274.0 1274.0 Hovedskydning
115209 Martin Carlsen Tommerup Skytteforening GPA 1229.0 1229.0 Hovedskydning
130827 Brian Nordby-Andersen Slagelse Skytteforening GPA 1354.0 1354.0 Hovedskydning
120878 Rasmus Drejer Slagelse Skytteforening GPA 826.0 826.0 Hovedskydning
122043 Katrine Wolter Sorø Skytteforening GPA 1085.0 1085.0 Hovedskydning
121115 Kasper Udengaard Kristoffersen Sorø Skytteforening GPA 1135.0 1135.0 Hovedskydning
96502 Morten Laursen Sorø Skytteforening GPA 860.0 860.0 Hovedskydning
131879 Jørgen Damborg Sorø Skytteforening GPA 1309.0 1309.0 Hovedskydning
121654 Klaus Jensen Sorø Skytteforening GPA 1246.0 1246.0 Hovedskydning
105441 Søren Ejegod Nielsen Sorø Skytteforening GPA 531.0 531.0 Hovedskydning
21521 Dan Hansen Vejle Skytteforening GPA 1103.0 1103.0 Hovedskydning
20212 Ejner Paaske Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 748.0 748.0 Hovedskydning
128868 Tue Christensen Østbirk Pistol Skytter GPA 728.0 728.0 Hovedskydning
97307 Kim S. J. Jensen Østbirk Pistol Skytter GPA 660.0 660.0 Hovedskydning
85773 Erik Dyhr Østbirk Pistol Skytter GPA 516.0 516.0 Hovedskydning
34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening GPA 1123.0 1123.0 Hovedskydning
69657 Klaus B. Kæseler Skytteforeningen Af 1949 GPA 1507.0 1507.0 Hovedskydning
32224 Martin Erni Lind Skytteforening GPA 837.0 837.0 Hovedskydning
31973 René Sloth Kandelsdorff Lind Skytteforening GPA 920.0 920.0 Hovedskydning
32357 Knud Erik Sørensen Lind Skytteforening GPA 742.0 742.0 Hovedskydning
32035 Peter Davis Lind Skytteforening GPA 394.0 394.0 Hovedskydning
32164 Michael Brandt Lind Skytteforening GPA 826.0 826.0 Hovedskydning
18474 Bjarne Skibild Djurslands PistolKlub GPA 877.0 877.0 Hovedskydning
129977 Niels Peter Hviid Djurslands PistolKlub GPA 1394.0 1394.0 Hovedskydning
59742 Henrik Korngaard Strøby Skytteforening GPA 977.0 977.0 Hovedskydning
116233 Patrick Frey Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 740.0 740.0 Hovedskydning
40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds GPA 481.0 481.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds GPA 890.0 890.0 Hovedskydning
88770 Henrik Jeppesen Ribe Skyttekreds GPA 1023.0 1023.0 Hovedskydning
43974 Sten Aarestrup Aabenraa Skytteforening GPA 436.0 436.0 Hovedskydning
44032 Henning Dall Aabenraa Skytteforening GPA 1012.0 1012.0 Hovedskydning
118273 Allan Riemer Knabstrup Skytteforening GPA 862.0 862.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening GPA 967.0 967.0 Hovedskydning
20733 Anders Zoffmann Ølsted Skytteforening GPA 690.0 690.0 Hovedskydning
85660 Thomas Buades Skytteforeningen Pilen af 1927 GPA 1010.0 1010.0 Hovedskydning
134781 Michael Kramer Ølsted Skytteforening GPA 1292.0 1292.0 Hovedskydning
114770 Jørgen Steinicke Ølsted Skytteforening GPA 890.0 890.0 Hovedskydning
115713 Henrik Andersen Djurslands PistolKlub GPA 685.0 685.0 Hovedskydning
126139 Tim Iversen Slagelse Skytteforening GPA 706.0 706.0 Hovedskydning

Til toppen