DGI Midt- & Vest Sjællands LDM (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 197.000 197.000 Hovedskydning
55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 195.000 195.000 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 184.000 184.000 Mesterskab
130763 Olav-Magnus Hansen Ringsted Skytteforening BK3 157.000 157.000 Hovedskydning
130763 Olav-Magnus Hansen Ringsted Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 151.000 151.000 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 161.000 161.000 Mesterskab
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 193.000 193.000 Hovedskydning
122702 Axel K. Hansen Ringsted Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 186.000 186.000 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening UÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ1 196.000 196.000 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 176.000 176.000 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 183.000 183.000 Mesterskab
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 195.000 195.000 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 188.000 188.000 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 183.000 183.000 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 182.000 182.000 Hovedskydning
122703 Freja Bech Nykøbing Sj. Skytteforening BK2 184.000 184.000 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 189.000 189.000 Mesterskab
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK3 196.000 196.000 Hovedskydning
123419 Silke Emma Jakobsen Mullerup Skytteforening BK3 195.000 195.000 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 188.000 188.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 196.000 196.000 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 194.000 194.000 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Mesterskab
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 197.000 197.000 Hovedskydning
131270 Mikkel Egegaard Kjær Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK2 194.000 194.000 Mesterskab
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 193.000 193.000 Hovedskydning
59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 191.000 191.000 Mesterskab
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 187.000 187.000 Hovedskydning
75149 Maja Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds US2 183.000 183.000 Mesterskab
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
61799 Peter Hansen Ballerup Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening UÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.000 195.000 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.000 195.000 Mesterskab
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 194.000 194.000 Hovedskydning
62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
SE2 188.000 188.000 Hovedskydning
SE2 190.000 190.000 Mesterskab
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 193.000 193.000 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Mesterskab
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening UÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 193.000 193.000 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 197.000 197.000 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 191.000 191.000 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
127834 Kim Wichmann Høng Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J2 188.000 188.000 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 193.000 193.000 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 192.000 192.000 Mesterskab
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE2 190.000 190.000 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 198.000 198.000 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 185.000 185.000 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 188.000 188.000 Mesterskab
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J2 197.000 197.000 Mesterskab
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 193.000 193.000 Hovedskydning
114396 Nikolai Sandstød Larsen Høng Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening BK2 195.000 195.000 Mesterskab
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UÅ2 200.000 200.000 Hovedskydning
90557 Cecilie Petersen Korsør Skytteforening UÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
132903 Carl Aage Lausten Greve Skytteforening SE2 182.000 182.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening BK2 198.000 198.000 Mesterskab
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Hovedskydning
121019 Asbjørn Ingleby Svinninge Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 198.000 198.000 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 196.000 196.000 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 197.000 197.000 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 191.000 191.000 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.000 198.000 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.000 192.000 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.000 192.000 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 189.000 189.000 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 193.000 193.000 Mesterskab
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.000 199.000 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 197.000 197.000 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
134809 Taiz Bach Henriksen Mullerup Skytteforening BK3 184.000 184.000 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 187.000 187.000 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 193.000 193.000 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 192.000 192.000 Mesterskab
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
124639 Sarah Ebbensgaard Grunstrup Greve Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.000 197.000 Mesterskab
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 199.000 199.000 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 199.000 199.000 Mesterskab
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.000 200.000 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 190.000 190.000 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS1 194.000 194.000 Mesterskab
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 188.000 188.000 Hovedskydning
59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening VS1 191.000 191.000 Mesterskab
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
125156 Daniel Ravn Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 195.000 195.000 Mesterskab
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
122743 Jakob Hvidberg Pedersen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 199.000 199.000 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening UÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 189.000 189.000 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 196.000 196.000 Mesterskab
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.000 192.000 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 194.000 194.000 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 195.000 195.000 Mesterskab
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
130774 Asger Larsen Kürstein Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 200.000 200.000 Mesterskab
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.000 194.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.000 188.000 Mesterskab
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 190.000 190.000 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 193.000 193.000 Mesterskab
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 183.000 183.000 Hovedskydning
116364 Søren Mehlsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 185.000 185.000 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 192.000 192.000 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening US2 184.000 184.000 Mesterskab

Til toppen