| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 146/03 145/07 291/10
2 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 148/07 140/03 288/10
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 141/06 144/06 285/12

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 149/08 149/07 298/15
2 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 147/05 147/06 294/11
3 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 143/04 145/04 288/08

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 145/05 149/06 294/11
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 145/04 147/07 292/11

Riffel, 200m - Mesterskab SE2

1 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 145/03 149/06 294/09
2 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 143/01 145/06 288/07
3 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 141/03 140/04 281/07
4 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 144/01 127/00 271/01

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ1

1 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 149/08 146/03 295/11
2 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 146/01 147/03 293/04

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ2

1 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 140/02 150/03 290/05
2 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 145/04 144/05 289/09

Riffel, 200m - Mesterskab FRI

1 124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening 129/01 130/00 259/01
2 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening 95/00 137/01 232/00

Riffel, 200m - Klasse BK

1 129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening 148/07
2 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 146/03
3 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 141/06

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 103315 Magnus Kristensen Vodskov Skytteforening 149/08
2 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 147/05
3 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 143/04

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 132/03

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 145/05
2 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 145/04

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 145/03
2 120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub 144/01
3 14851 Carsten Hansen Vodskov Skytteforening 143/01
4 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 141/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 149/08
2 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 148/05
3 Vester Hassing Skytteforening 146/07
4 106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds 146/01
5 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 137/03

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 145/04
2 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 140/02

Riffel, 200m - Klasse FRI

1 124625 Allan Elgaard Jensen Vodskov Skytteforening 129/01
2 124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening 95/00

Til toppen