Vodskov Skytteforenings 50 og 200 m riffelstævne 2018 (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.000 200.000 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 193.000 193.000 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne US2 190.000 190.000 Mesterskab
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 194.000 194.000 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Mesterskab
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening US2 189.000 189.000 Hovedskydning
85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening US2 183.000 183.000 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
125467 Kian Nedrud Vodskov Skytteforening J2 194.000 194.000 Mesterskab
15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening SE2 181.000 181.000 Mesterskab
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 181.000 181.000 Hovedskydning
83267 Louise Fredsgaard Jensen Løgstør Sportsskytteklub US2 189.000 189.000 Mesterskab
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 180.000 180.000 Hovedskydning
15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 182.000 182.000 Mesterskab
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 181.000 181.000 Hovedskydning
15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening VS3 179.000 179.000 Mesterskab
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Hovedskydning
15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 198.000 198.000 Mesterskab
145734 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ1 195.000 195.000 Hovedskydning
145734 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ1 192.000 192.000 Mesterskab
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 199.000 199.000 Hovedskydning
15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening BK1 194.000 194.000 Mesterskab
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening BK1 197.000 197.000 Mesterskab
VS1 186.000 186.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 197.000 197.000 Hovedskydning
120948 Gunnar Jensen Løgstør Sportsskytteklub SE2 193.000 193.000 Mesterskab
116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening VÅ2 170.000 170.000 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ2 197.000 197.000 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 198.000 198.000 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.000 199.000 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 198.000 198.000 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds J2 197.000 197.000 Mesterskab
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 198.000 198.000 Hovedskydning
123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening BK1 199.000 199.000 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 199.000 199.000 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 194.000 194.000 Mesterskab
133834 Carsten Uhrenholt Vodskov Skytteforening FRI 192.000 192.000 Hovedskydning
133834 Carsten Uhrenholt Vodskov Skytteforening FRI 192.000 192.000 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 189.000 189.000 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 193.000 193.000 Mesterskab
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 195.000 195.000 Hovedskydning
104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds US1 196.000 196.000 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening UÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening UÅ1 194.000 194.000 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK1 194.000 194.000 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening BK1 191.000 191.000 Mesterskab
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 198.000 198.000 Hovedskydning
118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J2 191.000 191.000 Mesterskab
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 196.000 196.000 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 192.000 192.000 Mesterskab
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 193.000 193.000 Hovedskydning
106985 Lotte Bredahl Frederikshavn Skyttekreds VÅ1 196.000 196.000 Mesterskab
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds SE1 196.000 196.000 Mesterskab
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US1 196.000 196.000 Hovedskydning
101636 Anton Christensen Frederikshavn Skyttekreds US1 196.000 196.000 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE2 199.000 199.000 Hovedskydning
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE2 196.000 196.000 Mesterskab
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
115943 Erik Bo Jørgensen Ulstrup IF VÅ2 181.000 181.000 Mesterskab
124626 Martin Skyberg-Hansen Vodskov Skytteforening FRI 189.000 189.000 Hovedskydning
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ2 185.000 185.000 Hovedskydning
122125 Claus Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ2 190.000 190.000 Mesterskab
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.000 197.000 Hovedskydning
102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening VS3 187.000 187.000 Hovedskydning
15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening VS3 187.000 187.000 Mesterskab
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 189.000 189.000 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 193.000 193.000 Mesterskab
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Hovedskydning
102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening J1 198.000 198.000 Mesterskab
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 200.000 200.000 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 199.000 199.000 Mesterskab

Til toppen