| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Mesterskab SE

1 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 32/09/07 32/09/07 64/18/14

TerrænGevær - Klasse JUN

1 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 37/08/07
2 105804 Casper Risum Breum Andersen Horne Skytteforening 32/08/04
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 28/09/03
4 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 27/08/01
5 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 25/08/06
6 86197 Thor Kortegård Pedersen Horne Skytteforening 25/07/03
7 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 23/08/07
8 122736 Tobias Hedemann Ornebjerg Skytteforening 17/06/02
9 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 15/07/00

TerrænGevær - Klasse US

1 28860 Mads Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 32/08/04
2 115306 Nicolaj Christian Villadsen Højby Skytteforening 30/09/05
3 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening 28/08/06
4 64893 Marinus Larsen Ramløse I.f. 27/09/03
5 86200 Andreas Algren Pedersen Horne Skytteforening 26/09/02
6 81858 Magnus Jensen Bjergby SGI&U 22/08/03
7 97095 Emil Grønbæk Ørre Skytteforening, 22/07/05
8 53557 Mikkel Christiansen Nyborg Skytteforening 18/09/01
9 75892 Kristian Thomsen Ørre Skytteforening, 18/07/03
10 30523 Louise Bjerregaard Mæng Ørre Skytteforening, 18/06/03

TerrænGevær - Klasse VS1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 39/09/06
2 55915 Lasse Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 38/09/09
3 62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f. 38/09/03
4 62091 Dorthe Overgaard Frederikssund Skytteforening, IF1864 37/09/04
5 94693 Kurt Mosgaard Ørre Skytteforening, 34/09/06
6 62100 Claus Pedersen Ramløse I.f. 34/09/04
7 29552 Lars Thesbjerg Boddum-Ydby Skytteforening 34/09/03
8 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 33/09/06
9 28418 Anders K. Jørgensen Boddum-Ydby Skytteforening 33/08/10
10 65096 Lars Bruhn-Larsen Ramløse I.f. 32/09/06
11 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 32/08/07
12 22154 Allan Aagaard Haderup Skytteforening 31/09/03
13 28450 Peter Kjær Fink Thisted Skyttekreds 31/08/05
14 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 30/09/02
15 46704 Knud Hansen Sødinge Skytteforening 16/07/01

TerrænGevær - Klasse VS2

1 25978 Kim Mæng Ibsen Ørre Skytteforening, 40/09/03
2 62432 Bjarne Sørensen Ramløse I.f. 38/09/05
3 34977 Jørgen Kjær Andersen Tørring Idrætsforening 37/09/08
4 56691 Kenneth Hansen Ornebjerg Skytteforening 34/09/07
5 40827 Nicolai Christensen Tørring Idrætsforening 34/09/03
6 64909 Jesper Larsen Ramløse I.f. 33/09/04
7 30547 Knud Ejlersen Ørre Skytteforening, 33/09/04
8 34391 Claus Iversen Ammitsbøl Sg&i 33/07/04
9 30183 Jon Baggesen Haderup Skytteforening 32/09/02
10 52173 Eskild L. Rasmussen Bullerup Skyttekreds 31/09/04
11 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 31/09/02
12 57413 Morten Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 27/09/08
13 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening 25/08/03
14 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 24/09/03
15 28222 Michael Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 23/08/05
16 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 22/09/05
17 92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 22/08/07
18 46348 Kaj Rasmussen Svendborg Skyttekreds 21/09/02
19 31359 Bent Mæng Ørre Skytteforening, 19/09/02
20 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 17/06/02

TerrænGevær - Klasse SE

1 70481 Stig A. Munkholm Ramløse I.f. 39/09/07
2 33816 Knud Andersen Jelling fS 36/09/05
3 64433 Lasse Sommer Ramløse I.f. 36/09/03
4 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 34/09/09
5 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 32/09/07
6 49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening 32/09/07
7 57419 Lars Lund Tuse Skytteforening 30/09/05
8 31184 Erik Madsen Haderup Skytteforening 28/09/06
9 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 27/09/09
10 33790 Ove Laursen Jelling fS 27/08/08
11 57006 Kristian Ebbensgaard Herfølge Skytteforening 25/09/07
12 59037 Pelle Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 25/08/05
13 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 22/07/03
14 31234 Arnold Clausen Haderup Skytteforening 20/09/00
15 77569 Henning Dam Skytteklubben DSB/ASF 16/06/03

TerrænGevær - Klasse VÅ

1 27931 Kim Larsen Haderup Skytteforening 40/09/06
2 107400 Krzysztof Jurkowski Herfølge Skytteforening 37/09/05
3 49743 Martin Tornøe Fjelsted/Harndrup Skytteforening 36/09/10
4 62229 Mette Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 34/09/06
5 52069 Bo Pedersen Højby Skytteforening 32/09/05
6 18963 André Madsen Haderup Skytteforening 31/09/04
7 76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. 29/09/06
8 108184 Bjørn Olsen Taarup-Kvols-Løgstrup Skytteforening 28/09/04
9 95177 Hans Byager Jelling fS 27/09/06
10 65101 Kim Kristiansen Ramløse I.f. 27/07/11
11 115252 Heinrich sloth Skanderborg-Stilling Skytteforening 26/08/03
12 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 19/06/03
13 97524 Anders Byager Jelling fS 14/06/03

Til toppen