Landsdelsstævne 7/Holdturnering 5. runde (Riffel, 50m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
134131 Morten Frederiksen Skjern Skytteforening VÅ2 167.000 167.000 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
37843 Jørn Jørgensen Skjern Skytteforening SE2 185.000 185.000 Hovedskydning
37620 Søren Madsen Skjern Skytteforening SE2 181.000 181.000 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 179.000 179.000 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening SE2 186.000 186.000 Hovedskydning
29416 Arne Jørgensen Lemvig Skytteforening SE2 198.000 198.000 Hovedskydning
29307 Kristian Lund Bjerg Lemvig Skytteforening SE1 197.000 197.000 Hovedskydning
29286 Niels Ingvad Gregersen Lemvig Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
29285 Niels Morten Gregersen Lemvig Skytteforening SE2 192.000 192.000 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening BK2 190.000 190.000 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 195.000 195.000 Hovedskydning
29323 Kurt Kristensen Lemvig Skytteforening SE2 187.000 187.000 Hovedskydning
131917 Gustav Bukholt Højmark Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
123385 Lukas Schmidt Højmark Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
128244 Valdemar Gåsdal Trabjerg Højmark Skytteforening BK3 194.000 194.000 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 186.000 186.000 Mesterskab
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 189.000 189.000 Hovedskydning
113024 Søren Steiner Simonsen Skjern Skytteforening J2 197.000 197.000 Hovedskydning
133319 Casper Gregersen Skjern Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning
129135 Mathilde D.S. Dragsdal Skjern Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
131253 Freja Knudsen Skjern Skytteforening BK3 153.000 153.000 Hovedskydning
132159 Sebastian Sandfeld Skjern Skytteforening BK3 166.000 166.000 Hovedskydning
132789 Wigga Juul Mikkelsen Skjern Skytteforening BK3 180.000 180.000 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
129138 Magnus Lejgaard Jensen Skjern Skytteforening BK3 181.000 181.000 Hovedskydning
131255 Noah Jensen Skjern Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
131256 Alexander Hall Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 177.000 177.000 Hovedskydning
132727 Elisabeth Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 187.000 187.000 Hovedskydning
128492 Pauline W. Lomborg Skjern Skytteforening BK3 182.000 182.000 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK3 185.000 185.000 Hovedskydning
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK3 192.000 192.000 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.000 195.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening BK3 151.000 151.000 Mesterskab
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK3 186.000 186.000 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK3 187.000 187.000 Mesterskab
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 181.000 181.000 Mesterskab
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 161.000 161.000 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 153.000 153.000 Mesterskab
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK3 142.000 142.000 Hovedskydning
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK3 154.000 154.000 Mesterskab
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 163.000 163.000 Hovedskydning
121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Hovedskydning
121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening BK3 177.000 177.000 Mesterskab
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 190.000 190.000 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Mesterskab
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 200.000 200.000 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 197.000 197.000 Mesterskab
101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening SE1 195.000 195.000 Hovedskydning
29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening SE1 189.000 189.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 199.000 199.000 Hovedskydning
30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening SE1 196.000 196.000 Mesterskab
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ1 198.000 198.000 Hovedskydning
128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening VÅ1 199.000 199.000 Mesterskab
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Mesterskab
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 190.000 190.000 Hovedskydning
134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening J2 190.000 190.000 Mesterskab
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 198.000 198.000 Hovedskydning
119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening BK2 186.000 186.000 Mesterskab
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening BK2 192.000 192.000 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 199.000 199.000 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J2 193.000 193.000 Mesterskab
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J2 196.000 196.000 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J2 192.000 192.000 Mesterskab
134578 Birgit Lund Præstbro Trehøje Skytteforening FRI 118.000 118.000 Hovedskydning
134578 Birgit Lund Præstbro Trehøje Skytteforening FRI 115.000 115.000 Mesterskab
134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening FRI 164.000 164.000 Hovedskydning
134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening FRI 127.000 127.000 Mesterskab
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 189.000 189.000 Hovedskydning
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Mesterskab
123271 Minik Villadsen Struer Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 184.000 184.000 Hovedskydning
119266 Mikkel Vilsgaard Struer Skyttekreds BK3 187.000 187.000 Mesterskab
131657 Karsten Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 193.000 193.000 Hovedskydning
131657 Karsten Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Mesterskab
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 188.000 188.000 Hovedskydning
127754 Clara Brandt Madsen Struer Skyttekreds BK2 192.000 192.000 Mesterskab
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 165.000 165.000 Hovedskydning
131664 Valdemar Skydsgaard Struer Skyttekreds BK3 162.000 162.000 Mesterskab
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 179.000 179.000 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 175.000 175.000 Mesterskab
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK2 194.000 194.000 Hovedskydning
121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening BK2 188.000 188.000 Mesterskab
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 174.000 174.000 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 156.000 156.000 Mesterskab
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 200.000 200.000 Hovedskydning
118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK1 198.000 198.000 Mesterskab
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 178.000 178.000 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 183.000 183.000 Mesterskab
131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening BK3 195.000 195.000 Hovedskydning
131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening BK3 191.000 191.000 Mesterskab
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 199.000 199.000 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 196.000 196.000 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 191.000 191.000 Hovedskydning
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK2 190.000 190.000 Mesterskab
134826 Charles Madsen Trehøje Skytteforening SE2 169.000 169.000 Hovedskydning
134826 Charles Madsen Trehøje Skytteforening SE2 166.000 166.000 Mesterskab
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds J2 170.000 170.000 Hovedskydning
112087 Tobias Thiel Struer Skyttekreds J2 163.000 163.000 Mesterskab
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 187.000 187.000 Hovedskydning
122118 Morten Nielsen Struer Skyttekreds J2 191.000 191.000 Mesterskab
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK1 193.000 193.000 Hovedskydning
121912 Helene Lauridsen Struer Skyttekreds BK1 197.000 197.000 Mesterskab
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 191.000 191.000 Hovedskydning
106798 Morten Rørstrøm Struer Skyttekreds J2 192.000 192.000 Mesterskab
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 184.000 184.000 Hovedskydning
131656 Mette Brandt Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 188.000 188.000 Mesterskab
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds UÅ2 196.000 196.000 Hovedskydning
134571 Kim Kristensen Struer Skyttekreds UÅ2 193.000 193.000 Mesterskab
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
121910 Thomas Jensen Struer Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Mesterskab
110532 Dorthe Gregersen Struer Skyttekreds VÅ2 197.000 197.000 Hovedskydning
123506 Leif Nielsen Struer Skyttekreds VÅ2 195.000 195.000 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
115256 Jens Kristensen Struer Skyttekreds VÅ2 191.000 191.000 Mesterskab
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VÅ2 192.000 192.000 Hovedskydning
29478 Poul Erik Hansen Struer Skyttekreds VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
119365 Irene Hansen Mejrup Skytteforening SE2 179.000 179.000 Hovedskydning
30043 Peder Bertelsen Mejrup Skytteforening SE2 195.000 195.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.000 194.000 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.000 196.000 Mesterskab
134825 Mikkel Christiansen Trehøje Skytteforening BK3 176.000 176.000 Hovedskydning
134825 Mikkel Christiansen Trehøje Skytteforening BK3 167.000 167.000 Mesterskab
118153 Liva Nielsen Trehøje Skytteforening J2 194.000 194.000 Hovedskydning
132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 173.000 173.000 Hovedskydning

Til toppen