| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 184/02 185/04 369/06

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123820 Emma Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 200/10
2 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/08
3 112069 Martin Svendsen Boddum-Ydby Skytteforening 199/13
3 126807 Emma Bai Hansen Skytteforening Kimbrerne 199/13
5 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 199/11
6 111532 Magnus Johansen Boddum-Ydby Skytteforening 198/14
7 118344 Emil Hedemann Vester Hassing Skytteforening 198/13
8 15758 Trine Weinreich Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening 198/11
9 113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening 198/10
9 118319 Nicolaj Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/10
11 123034 Kasper Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
12 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 197/09
12 123882 Isabella Bonde Vodskov Skytteforening 197/09
12 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/09
15 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 197/08
16 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
16 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
18 111346 Nicklas Heby Christensen Pandrup Skytteforening 196/09
19 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/08
20 122449 Marcus Roursgaard Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
21 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 191/07
22 127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening 189/06

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne 200/15
2 127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne 197/10
3 127132 Malthe Andersen Aalborg Skyttekreds 197/09
4 120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening 196/12
5 126592 Mikkel Kragh Thomsen Hjørring Skytteforening 196/11
5 126020 Mathias Beith Jensen Pandrup Skytteforening 196/11
7 128565 Caroline Østergaard Sjørring Skytteforening 196/07
8 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 195/09
9 126874 Alexander Dania Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04
10 126019 Oliver Kjelgaard Pedersen Pandrup Skytteforening 194/07
11 127973 Mikkel G. Christensen Skytteforening Kimbrerne 194/04
12 114760 Chris Øgaard Gøttrup Østerild Skytteforening 192/03
13 108063 Jonathan Kjeldsen Thorhauge Sjørring Skytteforening 191/03
14 105278 Magnus Beier Clausen Pandrup Skytteforening 189/04
15 128307 Jamilla Silkjær Hjørring Skytteforening 183/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 125828 Mathias Hejlesen Kristensen Vester Hassing Skytteforening 198/10
1 107120 Johanne Axelsen Vester Hassing Skytteforening 198/10
3 124317 Jonas Jepsen Sjørring Skytteforening 198/05
4 113901 Johan Vilhelmsen Boddum-Ydby Skytteforening 197/07
5 127974 Lasse Vestergaard Skytteforening Kimbrerne 193/02
6 132343 Frederikke Abildgaard Hjørring Skytteforening 192/07
7 130892 Emilie Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 192/04
8 133794 Mathilde Helledig Mølgaard Andersen Pandrup Skytteforening 191/04
9 134225 Kristine Vestergaard Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 189/04
10 133600 Lara Grønbech Dagdanasar Østerild Skytteforening 189/02
11 110150 Birk Mortensen Østerild Skytteforening 188/03
12 117993 Valdemar Frøslev Bay Sjørring Skytteforening 187/07
13 128828 Mathias Gade Hjørring Skytteforening 187/03
14 132340 Johan Thor Sørensen Hjørring Skytteforening 186/05
15 127027 Oliver Boel Nielsen Vester Hassing Skytteforening 184/05
16 129906 Jonas Skoven Poulsen Hjørring Skytteforening 184/03
17 134529 Sebastian Lassen Pandrup Skytteforening 183/02
18 128835 Laurits Horne Hjørring Skytteforening 182/03
19 131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds 178/04
20 134696 Louis Testholm Hjørring Skytteforening 178/01
21 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 178/00
22 126591 Lasse Guldhammer Hjørring Skytteforening 177/02
23 128566 Mathias H. Andersen Sjørring Skytteforening 175/02
24 133556 Aksel Nielsen Hjørring Skytteforening 173/02
25 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 170/01
26 134336 Noah Jensen Hjørring Skytteforening 169/03
27 134592 Casper Østergaard Mikkelsen Pandrup Skytteforening 168/02
28 134695 Alexander Abildgaard Hjørring Skytteforening 166/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/14
2 93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds 200/08
3 101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 198/05
4 97889 Luckas Heby Pedersen Vodskov Skytteforening 194/04
5 102409 Magnus Larsen Vodskov Skytteforening 191/06

Riffel, 50m - Klasse J2

1 114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 198/08
2 93650 Hjalte Morthorst Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 197/10
3 118294 Nikolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening 197/07
4 113511 Amanda M. Kongensgaard Boddum-Ydby Skytteforening 197/04
5 128917 Nicklas Leed Boddum-Ydby Skytteforening 196/12
6 124633 Christian Morais Sjørring Skytteforening 192/08
7 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 191/07
8 131341 Oliver Kvistgaard Toft Christensen Frederikshavn Skyttekreds 190/06
9 118000 Jesper Larsen Sjørring Skytteforening 190/05
9 122758 Kristian Bloch Andersen Sjørring Skytteforening 190/05
11 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 190/03

Riffel, 50m - Klasse US1

1 86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds 198/08
2 118349 Laura Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 196/07
3 104886 Emil Lindholt Nielsen Aalborg Skyttekreds 191/04
4 15776 Stefan Olsen Aalborg Skyttekreds 190/07
5 105786 Jonas Ø. Pedersen Aalborg Skyttekreds 185/05
6 28245 Louise Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 165/07

Riffel, 50m - Klasse US2

1 113577 Mathias N. Nielsen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
2 102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U 193/09
3 108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 192/07
4 73324 Peter Sigsgaard Vodskov Skytteforening 191/03
5 134255 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 181/07
6 85492 Martin Jensen Vodskov Skytteforening 179/03

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 91687 Per poulsen Tougaard Aalborg Skyttekreds 200/08
2 104375 Freja Pedersen Aalborg Skyttekreds 198/11

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 121507 Benjamin Brandi Enager Hjallerup Skytteforening 195/07
2 133557 Johan Nielsen Hjørring Skytteforening 194/08
3 116491 Lisa Andersen Frederikshavn Skyttekreds 192/05
4 133417 Dennis Sørensen Skytteforening Kimbrerne 187/04
5 134141 David Ørebro Hjørring Skytteforening 187/02
6 134334 Kevin Nielsen Hjørring Skytteforening 181/03

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds 197/10

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening 193/07
2 53523 Annette Munkbøl Aalborg Skyttekreds 189/00
3 16969 Morten Larsen Aalborg Skyttekreds 188/04

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 15968 Daniel Dalbøge Vodskov Skytteforening 185/04
1 15856 Mads Juul Jensen Vodskov Skytteforening 185/04
1 15859 Mads Sigsgaard Vodskov Skytteforening 185/04
4 15792 Poul Michael Dalbøge Vodskov Skytteforening 181/04
5 83255 Kristian Bak Pedersen Bjergby SGI&U 180/06
6 13653 Jørgen Jensen Pandrup Skytteforening 180/03
7 13651 Jørgen Brogård Pandrup Skytteforening 180/02
8 16485 Jeppe V. Kristensen Aalborg Skyttekreds 180/01
9 94338 Ryan Mikkelsen Bjergby SGI&U 179/03
10 13668 Jan Viese Sørensen Pandrup Skytteforening 172/02
11 13678 Hans Verner Frandsen Pandrup Skytteforening 162/02

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 10606 Bent Poulsen Frederikshavn Skyttekreds 198/09
2 112494 Frank Skaarup Sjørring Skytteforening 198/07
3 106063 Poul Erik Christensen Frederikshavn Skyttekreds 198/03
4 10518 Knud Jensen Frederikshavn Skyttekreds 196/08
5 13106 Morten Andersen Skytteforening Kimbrerne 195/09
6 15956 Egon Larsen Skytteforening Kimbrerne 194/07
7 87084 Torben Hjardemål Vodskov Skytteforening 194/06
8 10470 Ole Hans Madsen Frederikshavn Skyttekreds 193/06
8 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/06
10 116012 Kaj Haulrich Vodskov Skytteforening 192/03
11 29045 Erik Reinbach Hansen Sjørring Skytteforening 191/04
12 14853 Børge Christensen Skytteforening Kimbrerne 182/02
13 29126 Bent Olesen Sjørring Skytteforening 176/00

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 196/10
2 11203 Bent S. Jensen Hjørring Skytteforening 190/05
3 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 190/03
4 134429 Ole Pedersen Boddum-Ydby Skytteforening 190/02
5 11185 Chr. Schultz Hjørring Skytteforening 189/07
6 10462 Peter Møller Frederikshavn Skyttekreds 188/05
7 11260 Lisbeth Sørensen Hjørring Skytteforening 187/03
7 15095 Flemming Lindemann Vodskov Skytteforening 187/03
9 121492 Vendel Larsen Boddum-Ydby Skytteforening 183/02
10 10751 Henning Jensen Hjørring Skytteforening 181/03
11 11161 Hanne K. Schultz Hjørring Skytteforening 181/02
12 10827 Ole-Vagn Larsen Hjørring Skytteforening 181/01
13 13168 Birgith Andersen Skytteforening Kimbrerne 177/00
14 134554 Niels Kristian Andersen Sjørring Skytteforening 175/01
15 82785 Poul Ligaard Sørensen Hjørring Skytteforening 172/00
16 10910 Henning Nielsen Hjørring Skytteforening 162/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/16
2 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
3 102415 Jens Nielsen Vodskov Skytteforening 199/11
4 88266 Inge Spangaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 199/09
5 113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening 198/13
6 88229 Christian Frost Aalborg Skyttekreds 197/10
7 113903 Tom Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/11
8 112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening 196/06
8 123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening 196/06
10 116872 Dorthe K. Hegaard Frederikshavn Skyttekreds 195/09
11 111183 Dennis Kristensen Vodskov Skytteforening 195/06
12 98921 Brian Rubæk Skytteforening Kimbrerne 195/05
13 29117 Bitten Hansen Sjørring Skytteforening 192/07
14 29050 Else Jensen Sjørring Skytteforening 192/06
14 103697 Jens Ingerslev Larsen Vodskov Skytteforening 192/06
16 28466 Nikolaj Madsen Sjørring Skytteforening 192/04
17 28459 Ole Madsen Sjørring Skytteforening 188/05

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 15697 Lars Kristensen Hjallerup Skytteforening 196/04
2 130820 Hans Pedersen Frederikshavn Skyttekreds 195/07
3 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
4 126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening 194/04
5 134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening 193/04
6 116970 John Andersen Frederikshavn Skyttekreds 192/06
7 126884 Carsten Munkholm Larsen Sæby og omegns skytteforening 192/02
8 109338 Jens Nielsen Aalborg Skyttekreds 191/06
9 131180 Mogens Dahl Boddum-Ydby Skytteforening 190/05
10 83441 Michael Sørensen Skytteforening Kimbrerne 187/03
11 10685 Per Martin Olesen Sindal Skyttekreds 186/03
12 99365 Elly Madsen Skytteforening Kimbrerne 182/01
13 133141 Peter Kjeld Sindal Skyttekreds 181/06
14 116199 Jette Dalsgaard Hansen Hjallerup Skytteforening 172/00

Til toppen