| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/15 400/27
2 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10 200/16 400/26
3 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13 200/13 400/26
4 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/15 199/14 399/29
5 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 199/14 399/25
6 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/09 197/11 395/20

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 197/05 197/07 394/12
2 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/11 194/06 392/17
3 130869 Sarah Jensen Jelling fS 194/09 195/07 389/16
4 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/08 193/05 389/13
5 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09 186/03 384/12
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 191/04 192/02 383/06
7 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/05 189/06 383/11
8 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 187/05 194/08 381/13
9 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 196/06 184/06 380/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 130736 Silas Lund Jelling fS 194/04 187/03 381/07
2 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 191/04 186/06 377/10
3 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 195/06 182/06 377/12
4 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 185/02 188/05 373/07

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/15 200/14 400/29
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/09 198/15 398/24

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12 196/09 395/21
2 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 199/09 196/09 395/18
3 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/08 195/07 391/15
4 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/06 193/07 387/13
5 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/04 193/08 387/12
6 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/06 190/06 381/12
7 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 183/03 192/09 375/12
8 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 177/01 179/03 356/04

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 20431 Christian Lemmermann Honum & Omegns Skytteforening 182/04 186/05 368/09

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/07 194/08 388/15
2 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/06 193/06 384/12
3 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05 191/06 383/11
4 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 178/03 183/03 361/06

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 88618 Anders kurt Rødsgaard christensen Jelling fS 200/11 200/16 400/27
2 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/07 199/10 394/17

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 194/08 193/09 387/17
2 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/09 190/07 384/16

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 190/09 194/11 384/20
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 183/03 192/04 375/07

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 181/03 192/06 373/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 198/11 398/22
2 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 198/12 397/22
3 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 199/11 198/10 397/21
4 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 197/09 397/21
5 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/12 197/07 395/19
6 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 194/08 198/12 392/20
7 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 194/05 198/06 392/11
8 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10 196/05 392/15
9 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04 195/10 392/14
10 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/05 196/04 391/09
11 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/12 189/13 387/25
12 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 192/08 194/05 386/13
13 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05 193/08 386/13
14 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/07 193/06 386/13
15 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/06 190/07 383/13
16 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 189/04 190/05 379/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 193/04 192/07 385/11
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/04 192/04 384/08
3 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 188/04 192/08 380/12
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/05 190/06 379/11

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 200/12 400/23
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/15 199/13 398/28
3 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/11 199/11 397/22
4 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09 195/06 393/15
5 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/09 196/08 392/17
6 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10 195/09 392/19
7 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/07 195/11 389/18
8 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 192/03 193/07 385/10
9 97524 Anders Byager Jelling fS 192/03 183/06 375/09

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05 198/08 396/13
2 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 197/06 189/07 386/13
3 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 191/06 194/05 385/11
4 130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening 191/04 194/06 385/10
5 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06 189/03 382/09
6 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 174/00 172/02 346/02

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/05 196/11 391/16
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/08 192/03 387/11
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 170/02 169/00 339/02

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/15
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/13
3 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
4 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
5 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/10
6 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/09

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 198/11
2 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/09
3 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 197/05
4 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
5 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/08
6 128389 Wendy Jonas Ousted Tåning Skytteforening 196/06
7 130869 Sarah Jensen Jelling fS 194/09
8 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/05
9 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 191/04
10 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 187/05

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 195/06
2 130736 Silas Lund Jelling fS 194/04
3 131130 Sissel Due Clemmensen Ammitsbøl Sg&i 191/04
4 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 185/02
5 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 183/05

Riffel, 50m - Klasse J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/15
2 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/09

Riffel, 50m - Klasse J2

1 123421 Marcel A. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/12
2 109541 Mads Dupont Løsning-Hedensted Skytteforening 199/09
3 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/08
4 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 194/09
5 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 194/06
6 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 194/04
7 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/06
8 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 183/03
9 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 177/01

Riffel, 50m - Klasse US1

1 20431 Christian Lemmermann Honum & Omegns Skytteforening 182/04

Riffel, 50m - Klasse US2

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 194/07
2 113174 Liva H. Højen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
3 112421 Niclas Hejslet Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/06
4 19919 Dagmar Bjerre Honum & Omegns Skytteforening 178/03

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 88618 Anders kurt Rødsgaard christensen Jelling fS 200/11
2 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/07

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/09
2 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 194/08

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 190/09
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 183/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 181/03

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
2 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
3 34879 Peter Tørslev Vejle Skytteforening 199/11
4 20964 Ole Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
5 33816 Knud Andersen Jelling fS 198/12
5 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 198/12
7 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/04
8 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10
9 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/06
10 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/05
11 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 194/08
12 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 194/05
13 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 193/07
14 96415 Karl K. Rasmussen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/06
15 88633 Svend Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
16 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 192/08
17 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 192/04
18 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 189/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 193/04
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/04
3 86889 Karl Otto Lauersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 189/05
5 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 188/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 35001 Jan Ryholl Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 199/15
3 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening 198/11
4 75687 Lars S. Pedersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/09
5 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/10
6 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/09
7 34517 Bo W. Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 194/07
8 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 192/09
9 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 192/03
9 97524 Anders Byager Jelling fS 192/03

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/05
2 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 197/06
3 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06
4 130686 Flemming H. Wagner Honum & Omegns Skytteforening 191/06
5 130128 Esther Meldgård Ousted Tåning Skytteforening 191/04
6 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 174/00

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/08
2 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/05
3 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 170/02

Til toppen