| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Mesterskab BK

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 147/02 145/07 292/09

Riffel, 200m - Mesterskab JUN

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 150/11 149/05 299/16
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 148/05 146/05 294/10

Riffel, 200m - Mesterskab UÅ

1 88618 Anders kurt Rødsgaard christensen Jelling fS 149/07 147/07 296/14

Riffel, 200m - Mesterskab VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 140/01 140/01 280/02

Riffel, 200m - Mesterskab VS3

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 138/02 136/03 274/05
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 134/02 137/01 271/03

Riffel, 200m - Mesterskab SE1

1 33816 Knud Andersen Jelling fS 149/08 146/03 295/11
2 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 144/04 144/02 288/06
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 142/02 145/03 287/05
4 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 146/06 140/02 286/08
5 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 140/02 144/03 284/05

Riffel, 200m - Mesterskab SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 144/04 142/07 286/11

Riffel, 200m - Mesterskab VÅ2

1 97524 Anders Byager Jelling fS 144/06 146/05 290/11
2 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 146/05 144/04 290/09
3 44473 Jens Jørgen Pjengård Ammitsbøl Sg&i 136/01 136/02 272/03
4 81067 Jørgen S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 128/01 130/02 258/03

Riffel, 200m - Klasse BK

1 101491 Gustav Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 147/02

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 150/11
2 101490 Christoffer Røjkjær Klejs-Juelsminde Skytteforening 148/05

Riffel, 200m - Klasse UÅ

1 88618 Anders kurt Rødsgaard christensen Jelling fS 149/07
2 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 142/02

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 140/01

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 138/02
2 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 135/00
3 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 134/02

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 33816 Knud Andersen Jelling fS 149/08
2 20681 Hans O. Hansen Honum & Omegns Skytteforening 146/06
3 33790 Ove Laursen Jelling fS 145/03
4 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 144/04
5 80547 Jens Peter Ladegaard Jelling fS 142/04
6 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 142/02
7 21256 Einar Højsgård Honum & Omegns Skytteforening 140/02
8 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 140/01

Riffel, 200m - Klasse SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 144/04

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 146/05
1 44597 Kenneth S. Wadt Kolding-Bramdrup Skytteforening 146/05
3 97524 Anders Byager Jelling fS 144/06
4 44473 Jens Jørgen Pjengård Ammitsbøl Sg&i 136/01
5 81067 Jørgen S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 128/01

Til toppen