Præmieskydning Thisted Skyttekreds (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 200.0 200.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds BK1 197.0 197.0 Mesterskab
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
114505 Søren Nørbjerg Larsen Boddum-Ydby Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 150.0 150.0 Hovedskydning
122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening J2 175.0 175.0 Mesterskab
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Mesterskab
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 193.0 193.0 Hovedskydning
115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds J2 188.0 188.0 Mesterskab
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds J2 186.0 186.0 Mesterskab
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK3 194.0 194.0 Hovedskydning
131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U VS1 184.0 184.0 Hovedskydning
102711 Sofie Frantsen Bjergby SGI&U VS1 187.0 187.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Mesterskab
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
92975 Gert M. Jensen Boddum-Ydby Skytteforening VS2 178.0 178.0 Mesterskab
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
108452 Victoria Riemann Dahl Boddum-Ydby Skytteforening VS3 185.0 185.0 Mesterskab
131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
131623 Samm Borsiczky Thisted Skyttekreds BK3 191.0 191.0 Mesterskab
29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
29024 Hans Andersen Thisted Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
93472 Anne Bakke Nielsen Thisted Skyttekreds J1 199.0 199.0 Mesterskab

Til toppen