| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/12 200/14 400/26

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/08 198/10 397/18
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/12 197/08 395/20
3 117023 Mathias Buur Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/07 197/05 393/12
4 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/06 195/06 390/12
5 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/05 194/04 388/09
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 189/03 194/08 383/11
7 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/04 189/01 379/05

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/04 189/05 386/09
2 130736 Silas Lund Jelling fS 189/05 192/05 381/10
3 125570 Benjamin Søbakke Kreuts Gadbjerg Skytteforening 191/05 185/03 376/08
4 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 181/04 187/02 368/06

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/10 200/18 400/28

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 197/09 198/14 395/23
2 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/06 194/03 390/09
3 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06 192/05 385/11

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/17 200/15 400/32
2 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/09 198/13 398/22

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 198/07 197/08 395/15

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/09 194/06 390/15

Riffel, 50m - Mesterskab VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 188/03 192/05 380/08

Riffel, 50m - Mesterskab VS3

1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 183/06 191/04 374/10
2 25799 Mikkel Lund Vejle Skytteforening 185/07 184/06 369/13

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08 197/10 397/18
2 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/09 197/07 390/16
3 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/05 191/04 388/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 192/07 190/05 382/12
2 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04 191/04 381/08
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03 190/07 381/10
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/04 185/05 371/09

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 97524 Anders Byager Jelling fS 190/05 194/04 384/09
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04 194/03 384/07

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 193/06 188/05 381/11
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/05 191/06 380/11

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 200/12

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/08
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 198/12
3 117023 Mathias Buur Pedersen Kolding-Bramdrup Skytteforening 196/07
4 126493 Annisette Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 195/06
5 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 194/05
6 123304 Kasper-Emil Dokkedahl Kolding-Bramdrup Skytteforening 193/03
7 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/04
8 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 189/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/04
2 125570 Benjamin Søbakke Kreuts Gadbjerg Skytteforening 191/05
3 130736 Silas Lund Jelling fS 189/05
4 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening 188/02
5 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 185/04
6 125571 Rass H. Madsen Gadbjerg Skytteforening 182/02
7 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 181/04
8 134292 Katharina Mols Gadbjerg Skytteforening 180/01

Riffel, 50m - Klasse J1

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 200/10

Riffel, 50m - Klasse J2

1 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 197/09
2 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 196/06
3 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 193/06

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/17
2 88618 Anders Kurt Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/09
3 86901 Frederik Kay Jelling fS 199/10

Riffel, 50m - Klasse UÅ2

1 95179 Tomas Møller Jelling fS 198/07

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 196/09

Riffel, 50m - Klasse VS2

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 188/03

Riffel, 50m - Klasse VS3

1 25799 Mikkel Lund Vejle Skytteforening 185/07
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 183/06

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 44463 Kristian R. Petersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/08
2 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 197/05
2 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/05
4 33816 Knud Andersen Jelling fS 195/05
5 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 193/09
6 34969 Karl Erik Hansen Ammitsbøl Sg&i 192/05
7 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 189/04

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 33743 Knud Bonde Jelling fS 192/07
2 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/03
3 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/04
4 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 186/04

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 97524 Anders Byager Jelling fS 190/05
2 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/04

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 193/06
2 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/05

Til toppen