| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Klasse BK

1 121466 Matti Ottsen Randers Skyttekreds 150/09
2 127774 Nicolai Baltzer Rasmussen Randers Skyttekreds 148/00
3 120339 Alexander Berth Randers Skyttekreds 147/02
4 109462 Jakob Øster Samsø Skytteforening 144/05
5 123119 Magnus Kimose Ring Algren Randers Skyttekreds 143/03

Riffel, 200m - Klasse UÅ

1 17764 Rasmus Holst Andersen Randers Skyttekreds 150/05
2 91753 Peter Christiansen Samsø Skytteforening 144/04

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 25849 Helene Klejs Dam Sørensen Samsø Skytteforening 139/06

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 25639 Carsten Hauge Samsø Skytteforening 146/03
2 25297 Lasse Bertelsen Samsø Skytteforening 141/04
3 25211 Svend Bissø Samsø Skytteforening 139/01

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 21701 Henning B Clausen Århus Riffelskytte klub 149/12
2 18368 Erik Andersen Randers Skyttekreds 149/08
3 17325 Henning Lausten Randers Skyttekreds 149/07
3 25323 Jenny Bissø Samsø Skytteforening 149/07
5 25728 Jørgen Mahler Århus Riffelskytte klub 149/05
6 26133 Svend Borgbjerg Århus Riffelskytte klub 148/05
6 25390 Willy Hermansen Odder Skytteforening 148/05
8 25302 Knud Møller Samsø Skytteforening 147/07
9 18226 Jens Peter Jensen Randers Skyttekreds 147/06
10 24407 Vagn Mikkelsen Århus Riffelskytte klub 147/03
11 20954 Per Christiansen Samsø Skytteforening 145/03
12 23116 Jens Roland Jensen Randers Skyttekreds 143/04
13 25369 Bjarne Andersen Samsø Skytteforening 143/02

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 18178 Jonas Holst Andersen Randers Skyttekreds 148/10
2 25221 Sanne Kristensen Samsø Skytteforening 148/09
3 91099 Ellen Holm Samsø Skytteforening 148/04
4 25234 Pia Kleis Samsø Skytteforening 147/07
5 17330 Evan Jensen Randers Skyttekreds 145/02
6 91098 Peder Nedergaard Samsø Skytteforening 143/07

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 35362 Casper Buschbeck Samsø Skytteforening 144/05
2 120785 John Bo Lyng Randers Skyttekreds 140/01

Riffel, 200m - Klasse FRI

1 112640 Magnus Degenkolv Randers Skyttekreds 147/07

Til toppen