| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 200m - Klasse BK

1 117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/10
2 100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/04
3 127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening 147/06
4 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 146/06
5 128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/04
6 131631 Silas Petersen Østmøn Sg&i 141/03

Riffel, 200m - Klasse JUN

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 150/11
2 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 149/10
3 90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening 148/06
4 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 147/05
5 129072 Jakob Berg Gøttsche Viborg Skytteforening 146/01
6 121883 Mads W. Hansen Østmøn Sg&i 145/06
7 99520 Stine Jacobsen Ribe Skyttekreds 145/02
8 124027 Mads H. Larsen Ravnsborg Skytteforening 138/01
9 126143 Kristian Scherphof Skive skytteforening 121/00

Riffel, 200m - Klasse US

1 80892 Casper Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 149/09
2 86426 Frederikke Frederiksen Østmøn Sg&i 145/05

Riffel, 200m - Klasse UÅ

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 147/06
2 69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/05
3 83824 Tone V. S. Larsen Ammitsbøl Sg&i 142/02

Riffel, 200m - Klasse VS1

1 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 147/04
2 22154 Allan Aagaard Skive skytteforening 146/06
3 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 146/03
4 27987 Jan Thesbjerg Skive skytteforening 144/04
5 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 141/03

Riffel, 200m - Klasse VS2

1 69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/07
2 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 145/04
3 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 141/02
4 69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 136/02
4 12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 136/02

Riffel, 200m - Klasse VS3

1 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 136/01
2 101878 Rene Møller Maciejewski Østmøn Sg&i 127/03
3 53807 Henrik Leon Hansen Ravnsborg Skytteforening 126/01

Riffel, 200m - Klasse SE1

1 57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening 150/11
2 53420 Johnny Johansson Østmøn Sg&i 149/05
3 69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening 149/04
4 53166 Berrit Carlsen Østmøn Sg&i 148/07
5 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 148/06
6 68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening 148/05
7 69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/06
8 60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening 146/04
9 69461 INGE RUSBJERG Fløng-Hedehusene Skytteforening 145/04
10 87542 Claus Frederiksen Østmøn Sg&i 144/05
11 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 144/04

Riffel, 200m - Klasse VÅ1

1 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 150/09
2 106628 Kim Lyng Knudsen Viborg Skytteforening 150/07
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 149/05
4 55531 Gitte Larsen Østmøn Sg&i 148/06
5 43374 Allan Clausen Skive skytteforening 147/07
6 40760 Wendy Martin Ribe Skyttekreds 144/01

Riffel, 200m - Klasse VÅ2

1 118508 Renè Nielsen Ravnsborg Skytteforening 143/03
2 90322 Allan Frost Ravnsborg Skytteforening 142/04

Til toppen