| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/07 199/10 397/17
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 198/10 197/11 395/21

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/06 197/06 394/12
2 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 195/04 197/07 392/11
3 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 194/07 197/11 391/18
4 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 197/06 193/04 390/10
5 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening 190/03 189/06 379/09

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 187/02 192/04 379/06
2 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 183/02 184/03 367/05
3 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 151/00 157/02 308/00

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 199/11 198/09 397/20
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/12 199/10 396/22

Riffel, 50m - Mesterskab UÅ1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 200/17 200/13 400/30
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/14 200/12 400/26
3 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 200/09 200/13 400/22
4 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 198/06 198/10 396/16

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/10 200/10 400/20

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 197/10 197/07 394/17

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 198/10
2 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 198/07

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 197/06
1 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 197/06
3 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 195/04
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 194/07
5 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening 190/03

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 133380 Erik Krog Hundebøll Helle Skytteforening 189/02
2 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 187/02
3 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 183/02
4 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 151/00

Riffel, 50m - Klasse J1

1 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 199/11
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 197/12

Riffel, 50m - Klasse UÅ1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 200/17
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 200/14
3 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 200/09
4 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 198/06

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 192/01

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/10

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 197/10

Til toppen