| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab BK1

1 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/10 197/08 393/18

Riffel, 50m - Mesterskab BK2

1 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 195/03 195/05 390/08
2 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 195/09 194/06 389/15
3 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/06 192/06 388/12
4 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 195/02 192/04 387/06
5 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening 196/07 191/02 387/09
6 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 194/05 190/07 384/12

Riffel, 50m - Mesterskab BK3

1 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 194/06 196/07 390/13
2 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 187/07 192/08 379/15
3 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/06 186/03 379/09
4 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 191/07 186/03 377/10
5 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening 189/05 186/01 375/06
6 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 190/03 184/02 374/05
7 118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening 189/05 177/03 366/08
8 134825 Mikkel Christiansen Trehøje Skytteforening 180/03 184/03 364/06
9 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 176/00 171/00 347/00
10 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening 171/01 173/00 344/01
11 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 164/01 163/02 327/03
12 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening 161/01 156/01 317/02
13 134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening 144/01 172/01 316/02
14 134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening 154/01 161/01 315/02
15 121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening 137/00 161/01 298/00
16 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 115/00 152/01 267/00

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 198/10 198/11 396/21
2 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 195/08 195/09 390/17
3 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 191/09 190/04 381/13

Riffel, 50m - Mesterskab US2

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 197/05 193/06 390/11
2 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 189/08 189/04 378/12

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening 198/07 197/11 395/18
2 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening 196/05 190/07 386/12
3 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 194/07 191/02 385/09

Riffel, 50m - Mesterskab SE2

1 134826 Charles Madsen Trehøje Skytteforening 178/02 178/02 356/04

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 196/07 198/06 394/13

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening 134/01 136/00 270/01
2 134578 Birgit Lund Præstbro Trehøje Skytteforening 108/00 101/00 209/00

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 118943 Magnus Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/10

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 131408 Lasse Kærgaard Trehøje Skytteforening 196/07
2 122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening 196/06
3 119523 Sarah Holst-Pedersen Trehøje Skytteforening 195/09
4 127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening 195/03
5 120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening 195/02
6 119521 Sofie Nielsen Trehøje Skytteforening 194/05
7 121638 Elias Bloch Trehøje Skytteforening 193/04

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening 194/06
2 127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening 193/06
3 127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening 191/07
4 127244 Lærke Lykke Jensen Trehøje Skytteforening 190/03
5 132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening 189/05
5 118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening 189/05
7 125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening 187/07
8 134825 Mikkel Christiansen Trehøje Skytteforening 180/03
9 132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening 180/01
10 128439 Thais Holbøll Trehøje Skytteforening 176/00
11 127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening 171/01
12 132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening 164/01
13 132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening 161/01
14 134329 Valentin Klaustrup Trehøje Skytteforening 154/01
15 134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening 144/01
16 121786 Noah Holse Trehøje Skytteforening 137/00
17 132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening 115/00

Riffel, 50m - Klasse J2

1 98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening 198/10
2 107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening 195/08
3 134559 Jonas Hvas Trehøje Skytteforening 191/09

Riffel, 50m - Klasse US2

1 83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening 197/05
2 99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening 189/08

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 29765 Frits R. Larsen Trehøje Skytteforening 198/07
2 101728 Jan Grünberger Trehøje Skytteforening 196/05
3 30694 Anders Helleskov Trehøje Skytteforening 194/07
4 30767 Olav Jensen Trehøje Skytteforening 191/07

Riffel, 50m - Klasse SE2

1 134826 Charles Madsen Trehøje Skytteforening 178/02

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 128269 Torben Larsen Trehøje Skytteforening 196/07

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134553 Palle Mortensen Trehøje Skytteforening 134/01
2 134578 Birgit Lund Præstbro Trehøje Skytteforening 108/00

Til toppen