Tuse Skytteforening 15 M præmieskydning (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 159.0 159.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK3 196.0 196.0 Mesterskab
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
56316 Per Lund Pedersen Holmegaard Skytteforening SE2 198.0 198.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 195.0 195.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening J2 181.0 181.0 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 189.0 189.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 195.0 195.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 178.0 178.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 189.0 189.0 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 194.0 194.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 192.0 192.0 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 187.0 187.0 Mesterskab
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 198.0 198.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 188.0 188.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 190.0 190.0 Mesterskab
123965 Verner Sørensen Ringsted Skytteforening SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 172.0 172.0 Hovedskydning
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning

Til toppen