| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/18 200/16 400/34
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08 199/05 398/13
3 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/07 195/02 392/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/01 195/04 393/05
2 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 196/07 196/06 392/13
3 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/02 197/05 390/07
4 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 190/03 195/10 385/13

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 195/05 197/07 392/12
2 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 193/00 196/07 389/07
3 135234 Frida Heesgaard Østerild Skytteforening 193/03 189/03 382/06
4 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 191/03 187/03 378/06
5 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening 185/01 191/02 376/03
6 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 185/02 186/00 371/02
7 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 178/01 186/02 364/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 200/09 198/06 398/15
2 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 197/05 196/07 393/12
3 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 192/03 191/06 383/09
4 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 181/02 187/02 368/04
5 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 177/01 171/01 348/02
6 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 178/01 162/00 340/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15 200/13 400/28
2 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 197/11 199/07 396/18

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 198/06 200/08 398/14
2 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/09 199/11 398/20
3 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 194/06 199/13 393/19
4 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/04 198/10 393/14
5 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06 198/06 393/12
6 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/06 197/05 393/11
7 112683 Jesper Østergaard Bjergby SGI&U 197/09 195/05 392/14
8 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 193/06 197/04 390/10
9 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05 194/02 389/07
10 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04 194/03 387/07
11 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/03 193/04 383/07
12 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 183/00 193/04 376/04
13 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 178/01 184/00 362/01
14 135235 Nickolaj Lystbæk Østerild Skytteforening 160/01 178/01 338/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 189/07 189/03 378/10
2 102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U 187/01 190/03 377/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening 176/00 186/04 362/04
2 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 175/00 173/00 348/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12 200/12 400/24
2 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12 199/10 398/22
3 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 200/08 198/09 398/17
4 88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U 197/08 199/09 396/17

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 197/05 198/06 395/11
2 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04 198/06 393/10
3 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 196/10 197/08 393/18

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U 190/02 187/01 377/03

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10 200/16 400/26
2 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 197/03 197/06 394/09
3 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08 196/06 392/14

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/02 188/03 380/05

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/18
2 117498 Christoffer Jensen Thisted Skyttekreds 199/08
3 128063 Nikoline Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 197/07

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 120875 Casper Snedker Karby Skyttekreds 198/01
2 130941 Jonas Møller Kristensen Sjørring Skytteforening 196/07
3 118982 Jonas Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 193/02
4 131034 Mikkel Molnit Thisted Skyttekreds 190/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 136494 Jonas Thagaard Thisted Skyttekreds 195/05
2 135234 Frida Heesgaard Østerild Skytteforening 193/03
3 135291 Klara Ager Karby Skyttekreds 193/00
4 132557 Kristian Sig Ager Karby Skyttekreds 191/03
5 115656 Magnus Mikkelsen Karby Skyttekreds 185/02
6 136009 Rasmus Simonsen Østerild Skytteforening 185/01
7 133602 Andreas Dahm Skadhauge Østerild Skytteforening 178/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 130570 Morten O. Iversen Bjergby SGI&U 200/09
2 134963 Jakob Bonde Vester Bjergby SGI&U 197/05
3 134965 Daniel Serverinsen Bjergby SGI&U 192/03
4 123025 Camilla Birk Dysted Sørensen Karby Skyttekreds 181/02
5 135300 Mads Kjærgård Karby Skyttekreds 178/01
6 135301 Marco Kjærgård Karby Skyttekreds 177/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening 200/15
2 112684 Jonas Nørgård Karby Skyttekreds 197/11

Riffel, 15m - Klasse J2

1 123027 Lærke Ninn Boddum-Ydby Skytteforening 199/09
2 122757 Johannes Bak Nielsen Sjørring Skytteforening 198/06
3 112683 Jesper Østergaard Bjergby SGI&U 197/09
4 118558 Jonas Tilsted Boddum-Ydby Skytteforening 196/06
5 123028 Camilla Lodahl Johannesen Boddum-Ydby Skytteforening 195/06
6 123445 Kasper Søgaard Henriksen Boddum-Ydby Skytteforening 195/05
7 115451 Magnus Sønderskov Nielsen Thisted Skyttekreds 195/04
8 95321 Amalie Birk D. Sørensen Karby Skyttekreds 194/06
9 124958 Karl Kristian Sixhøj Nielsen Thisted Skyttekreds 193/06
10 110961 Kasper Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 193/04
11 115450 Christian Filtenborg Brogaard Thisted Skyttekreds 190/03
12 118983 Jacob Høegh Thomsen Sjørring Skytteforening 183/00
13 122777 Jeppe Madsen Boddum-Ydby Skytteforening 178/01
14 135235 Nickolaj Lystbæk Østerild Skytteforening 160/01

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 119405 Vinni Christensen Bjergby SGI&U 189/07
2 102711 Sofie Møller Frantsen Bjergby SGI&U 187/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 92382 Nana Bloch Christensen Sjørring Skytteforening 176/00
2 88272 Melissa Andreasen Østerild Skytteforening 175/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 200/12
2 122389 Klaus Andersen Bjergby SGI&U 200/08
3 82492 René Stricker Jensen Vodskov Skytteforening 199/12
4 88274 Laila Mikkelsen Bjergby SGI&U 197/08

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 88266 Inge Spanggaard Futtrup Boddum-Ydby Skytteforening 197/05
2 106220 Kasper Hjorth Lousdal Boddum-Ydby Skytteforening 196/10
3 93636 Lars Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 195/04

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 124811 Christian Hvidbjerg Mikkelsen Bjergby SGI&U 190/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening 200/10
2 28579 Christian Kjær Pedersen Thisted Skyttekreds 197/03
3 93637 Bent Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 196/08

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 101592 Elly Jensen Boddum-Ydby Skytteforening 192/02

Til toppen