Aalborg Skyttekreds, 15 meter riffelstævne (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
113910 Michael Guldbæk Larsen Vodskov Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 192.0 192.0 Mesterskab
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS1 191.0 191.0 Hovedskydning
98709 Pernille Holst Andersen Skytteforening Kimbrerne VS1 196.0 196.0 Mesterskab
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
125508 Lars Walther Christensen Vodskov Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 190.0 190.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
129811 Malthe Juul Jensen Vodskov Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
123883 Birgitte Bonde Vodskov Skytteforening VÅ1 193.0 193.0 Mesterskab
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Hovedskydning
134531 Jimmi Jensen Hjallerup Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
126252 Camilla Brandi Hjallerup Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
131704 Marius Højer Juul Vodskov Skytteforening BK4 198.0 198.0 Mesterskab
88608 Svend Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 195.0 195.0 Hovedskydning
88608 Svend Peter Larsen Hjallerup Skytteforening FRI 193.0 193.0 Mesterskab
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
15485 Dennis Nielsen Vodskov Skytteforening VS2 185.0 185.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 198.0 198.0 Mesterskab
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
91277 Simone Berg Aalborg Skyttekreds VS1 193.0 193.0 Mesterskab
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
87497 Jørgen Thomsen Hobro Egnens Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
128688 Jeppe Okholm Hobro Egnens Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
131607 Sofie Højgaard Sørensen Aalborg Skyttekreds BK2 196.0 196.0 Mesterskab
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
127751 Patrick Jepsen Skals Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds VS3 177.0 177.0 Hovedskydning
117765 Peter A. Sørensen Aalborg Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Mesterskab
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
106441 Thomas Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
107515 Sune Grøn Bendixen Hjørring Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
120445 Toke Simonsen Vodskov Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
118294 Nicolai Mou Nielsen Vodskov Skytteforening J1 192.0 192.0 Hovedskydning
103696 Louise Karstoft Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
122123 Tobias Holm Hansen Vodskov Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
118340 Rasmus Uhrenholt Vodskov Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
113585 Anders Christian Uhrenholt Vodskov Skytteforening J2 199.0 199.0 Mesterskab
19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
127968 Mikkel Heby Svendsen Vodskov Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
101919 Lonnie Heby Pedersen Vodskov Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
124561 Arne Holm Aalborg Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 196.0 196.0 Mesterskab
86372 Christinna Herskind Aalborg Skyttekreds VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 195.0 195.0 Mesterskab
128557 William Rønn Aalborg Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ1 196.0 196.0 Mesterskab
121919 David Rønn Aalborg Skyttekreds VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Mesterskab
17033 Lars Ørum Pedersen Aalborg Skyttekreds VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
99527 Lisbeth Stricker Jensen Vodskov Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
103695 Bent Andersen Vodskov Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
127023 William Larsen Skytteforening Kimbrerne BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132311 Silas Jensen Løgstør Sportsskytteklub BK3 194.0 194.0 Mesterskab
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
132312 Lasse Langgaard Løgstør Sportsskytteklub BK2 193.0 193.0 Mesterskab
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
17242 Birgitte Kort Jørgensen Aalborg Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Mesterskab
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 182.0 182.0 Hovedskydning
97298 Charlotte Larsen Vilsted Skytteforening VS3 184.0 184.0 Mesterskab
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
125447 Ella Højgaard Vilsted Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128451 Andreas Myrup Vilsted Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
14776 Inger Marie Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 SE2 192.0 192.0 Mesterskab
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
14706 Katja Rasmussen Vadum Skytteforening af 1970 VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
124790 Mikkel Bisgaard Hobro Egnens Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
16498 Frede Kristensen Aalborg Skyttekreds SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
135692 Jacob Odgaard Løgstør Sportsskytteklub BK4 195.0 195.0 Mesterskab
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
15763 Torben Klit Andersen Vester Hassing Skytteforening VS3 178.0 178.0 Mesterskab
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 191.0 191.0 Mesterskab
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening SE2 194.0 194.0 Mesterskab
112246 Anne Lise Herskind Vodskov Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
127022 Alexander Larsen Skytteforening Kimbrerne BK1 199.0 199.0 Mesterskab
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
13483 Bodil Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
13407 Jens Arne Abildgaard Hobro Egnens Skytteforening SE1 194.0 194.0 Mesterskab
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118658 Liva Møller Vilsted Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
113118 Anders Hansen Aalborg Skyttekreds VS3 181.0 181.0 Mesterskab

Til toppen