Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
STORSTRØMSSKYDNING (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Storkøbenhavn
DGI Storstrømmen
Alle foreninger
Damsholte Skytteforening
Glumsøegnens Skytteforening
Greve Skytteforening
Holmegaard Skytteforening
Hvidovre Skyttekreds
Kongsted Skytteforening
Nykøbing F. Skytteforening
Næstved Skytteforening
Ornebjerg Skytteforening
Ravnsborg Skytteforening
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
Stege Ndr. Skytteforening
Svinninge Skytteforening
Tingsted Skytteforening
Vestfalster Skytteforening
Væggerløse Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
55109
Stefan Rasmussen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
131631
Silas Petersen
Damsholte Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Mesterskab
132418
Kamma Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
132418
Kamma Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
132416
Anton Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
132416
Anton Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Mesterskab
132417
Herman Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Hovedskydning
132417
Herman Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Mesterskab
129887
Stephanie Kristensen
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
129887
Stephanie Kristensen
Damsholte Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Mesterskab
133354
Ruben Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
133354
Ruben Dollemeyer
Damsholte Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
121883
Mads W. Hansen
Damsholte Skytteforening
VS3
161.000
161.000
Hovedskydning
121883
Mads W. Hansen
Damsholte Skytteforening
VS3
149.000
149.000
Mesterskab
121000
Matthias W. Hansen
Damsholte Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
121000
Matthias W. Hansen
Damsholte Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
134450
Anton Vang-Olsen
Ravnsborg Skytteforening
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
134450
Anton Vang-Olsen
Ravnsborg Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Mesterskab
124029
Kenni Høj
Ravnsborg Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
124029
Kenni Høj
Ravnsborg Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
124027
Mads Hertz Larsen
Ravnsborg Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
128562
Mikkel Johansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
128562
Mikkel Johansen
Ravnsborg Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
95724
John Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ1
104.500
104.500
Finale
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
133516
Lisbeth Helstrup
Svinninge Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
101878
René Møller Maciejewski
Damsholte Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
101878
René Møller Maciejewski
Damsholte Skytteforening
VS2
180.000
180.000
Mesterskab
101878
René Møller Maciejewski
Damsholte Skytteforening
VS2
92.000
92.000
Finale
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
VS2
97.200
97.200
Finale
86426
Frederikke Frederiksen
Damsholte Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
102.300
102.300
Finale
87542
Claus Frederiksen
Damsholte Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Mesterskab
122108
Mathias H. Nielsen
Damsholte Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
122108
Mathias H. Nielsen
Damsholte Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Mesterskab
128706
Sine H. Jensen
Damsholte Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
128706
Sine H. Jensen
Damsholte Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
54883
Jane Pedersen
Nykøbing F. Skytteforening
VS3
180.000
180.000
Mesterskab
133351
Andreas G. Larsen
Damsholte Skytteforening
BK3
197.000
197.000
Hovedskydning
133351
Andreas G. Larsen
Damsholte Skytteforening
BK3
196.000
196.000
Mesterskab
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
53166
Berrit Carlsen
Sakskøbing Og Omegns Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
122163
Maria Andersen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
103.600
103.600
Finale
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Mesterskab
53137
Hanne Andersen
Tingsted Skytteforening
VS2
98.400
98.400
Finale
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
56316
Per Lund Pedersen
Holmegaard Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
123401
Mikkel Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
131148
Luka S. Larsen
Næstved Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
124567
Morten P. Lindevall
Næstved Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
121512
Laurits Mandrup
Næstved Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
117913
Lloyd Nielsen
Næstved Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
109719
Jonas Rogert Pedersen
Næstved Skytteforening
J2
192.000
192.000
Mesterskab
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
197.000
197.000
Hovedskydning
121072
Emilie Hansen
Næstved Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
56096
Birthe Skytte
Næstved Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Mesterskab
134325
Brian Keis Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ3
197.000
197.000
Hovedskydning
134325
Brian Keis Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ3
200.000
200.000
Mesterskab
134325
Brian Keis Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ3
103.000
103.000
Finale
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
104721
Peter H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Mesterskab
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
VS3
186.000
186.000
Hovedskydning
108975
Rasmus Caspersen
Kongsted Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Mesterskab
130094
Anders B. Hansen
Kongsted Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
130094
Anders B. Hansen
Kongsted Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
124333
Clara Dahl
Kongsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
124333
Clara Dahl
Kongsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
118523
Lotte Herløv Nielsen
Kongsted Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
119740
Cindy Dahl
Kongsted Skytteforening
J1
195.000
195.000
Hovedskydning
119740
Cindy Dahl
Kongsted Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Hovedskydning
108971
Jannik Grouleff Colding
Kongsted Skytteforening
J2
199.000
199.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Hovedskydning
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
VS1
197.000
197.000
Mesterskab
81811
Betina Petersen
Tingsted Skytteforening
VS1
101.800
101.800
Finale
53807
Henrik Leon Hansen
Ravnsborg Skytteforening
VS3
173.000
173.000
Hovedskydning
53807
Henrik Leon Hansen
Ravnsborg Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Mesterskab
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
53860
Birgitte Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
VS2
183.000
183.000
Mesterskab
93567
Sara Hansen
Ravnsborg Skytteforening
VÅ1
182.000
182.000
Hovedskydning
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
SE2
190.000
190.000
Mesterskab
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
53644
Miriam K. Nielsen
Ravnsborg Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
117411
Josefine Woller
Glumsøegnens Skytteforening
J1
200.000
200.000
Mesterskab
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
123115
Albert Frederik Woller
Glumsøegnens Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
131877
Jannick Pedersen
Glumsøegnens Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
131877
Jannick Pedersen
Glumsøegnens Skytteforening
J2
174.000
174.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
VS1
193.000
193.000
Hovedskydning
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
VS1
190.000
190.000
Mesterskab
55133
Peter Hansen
Stege Ndr. Skytteforening
VS1
99.200
99.200
Finale
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
90322
Allan Frost
Ravnsborg Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
VS3
186.000
186.000
Hovedskydning
54434
Palle Henriksen
Tingsted Skytteforening
VS3
174.000
174.000
Mesterskab
120321
Mathias Hedengran
Nykøbing F. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
120321
Mathias Hedengran
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Mesterskab
101873
Hanne Dall Coermann
Damsholte Skytteforening
VS3
168.000
168.000
Hovedskydning
101873
Hanne Dall Coermann
Damsholte Skytteforening
VS3
173.000
173.000
Mesterskab
106124
Mia Coermann
Damsholte Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
106124
Mia Coermann
Damsholte Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
55090
Børge Pehrson
Damsholte Skytteforening
SE2
189.000
189.000
Mesterskab
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
106621
Trine Marie Hansen
Hvidovre Skyttekreds
BK2
195.000
195.000
Mesterskab
108537
Sabrina Bæk Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
108537
Sabrina Bæk Nielsen
Hvidovre Skyttekreds
J2
192.000
192.000
Mesterskab
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
VS1
188.000
188.000
Hovedskydning
68807
Michael Hansen
Hvidovre Skyttekreds
VS1
187.000
187.000
Mesterskab
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
55789
Svend Erik Reckeweg
Næstved Skytteforening
SE2
186.000
186.000
Mesterskab
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
55531
Gitte Larsen
Damsholte Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Mesterskab
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
85764
Erik Hudlebusch
Næstved Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
130877
Alexander Goldbeck
Tingsted Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
132787
Jeppe Steenstrup
Tingsted Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
54113
Poul Erik Hansen
Væggerløse Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Mesterskab
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
54142
Karen Lolle
Væggerløse Skytteforening
SE2
194.000
194.000
Mesterskab
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
54457
Mikael Green
Tingsted Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Mesterskab
101228
Philip Petersen
Ravnsborg Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
101228
Philip Petersen
Ravnsborg Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Mesterskab
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
56001
Jan Mortensen
Næstved Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Mesterskab
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
194.000
194.000
Hovedskydning
115457
Kasper Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
55409
Nikolaj Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
129613
Emil Kulonka Greisgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
129613
Emil Kulonka Greisgaard
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
127729
Bjarke Balcer
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
131121
Matthias Olsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
191.000
191.000
Hovedskydning
131121
Matthias Olsen
Ornebjerg Skytteforening
J2
182.000
182.000
Mesterskab
126576
Rasmus Gottfredsen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
126576
Rasmus Gottfredsen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
122737
Casper Iversen
Ornebjerg Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Mesterskab
55532
Gitte Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
55532
Gitte Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
55366
Svend Overgaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
127632
Christian Iversen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ3
197.000
197.000
Mesterskab
133058
Erica Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
133058
Erica Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
133057
Amalie Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
133057
Amalie Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK3
200.000
200.000
Mesterskab
133055
Valdemar Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
133055
Valdemar Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Mesterskab
133059
Johnny Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
133059
Johnny Esmarch Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
FRI
196.000
196.000
Mesterskab
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
182.000
182.000
Hovedskydning
55571
Birthe Holm Thomsen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
186.000
186.000
Mesterskab
124022
Sandra Hintze
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
200.000
200.000
Hovedskydning
124022
Sandra Hintze
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
55706
Christian Andersen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
55706
Christian Andersen
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
VS3
183.000
183.000
Hovedskydning
56691
Kenneth Hansen
Ornebjerg Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Mesterskab
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
189.000
189.000
Hovedskydning
100365
Natashia Mwanje Hansen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
108983
Sten Færregaard
Ornebjerg Skytteforening
VÅ2
101.500
101.500
Finale
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
54902
Hans Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Mesterskab
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
54808
Lisbeth Pil
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
116986
Anja O. M. Pil
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
54774
Max Pil
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
104.700
104.700
Finale
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
187.000
187.000
Hovedskydning
55222
Jacob Nielsen
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Mesterskab
111482
Jakob Pryds Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
111482
Jakob Pryds Frederiksen
Nykøbing F. Skytteforening
J2
195.000
195.000
Mesterskab
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
107315
Denni Duranovic
Nykøbing F. Skytteforening
J1
199.000
199.000
Mesterskab
121948
Silas E. Lund
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
121948
Silas E. Lund
Nykøbing F. Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
112872
Harald Herikstad
Nykøbing F. Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Mesterskab
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
SE2
193.000
193.000
Mesterskab
111437
Noah Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
111437
Noah Jørgensen
Nykøbing F. Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
57006
Kristian Ebbensgaard
Greve Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Mesterskab
55546
Finn K. Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
55546
Finn K. Larsen
Ornebjerg Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Mesterskab
128447
Frederik Emil H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
128447
Frederik Emil H. Nielsen
Kongsted Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
54116
Ole Ebbe
Væggerløse Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
182.000
182.000
Hovedskydning
55337
Kenneth Westergaard
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
55178
Lars Nøhr
Stege Ndr. Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
128588
Anton Petersen
Vestfalster Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Mesterskab
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
194.000
194.000
Hovedskydning
97642
Flemming Larsen
Nykøbing F. Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
185.000
185.000
Hovedskydning
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
191.000
191.000
Mesterskab
86870
Jesper Langhoff Pedersen
Ornebjerg Skytteforening
VS2
96.500
96.500
Finale
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
VÅ1
193.000
193.000
Hovedskydning
107354
Christel Sehested
Ornebjerg Skytteforening
VÅ1
192.000
192.000
Mesterskab
136482
Mikkel Jæger
Ornebjerg Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
136482
Mikkel Jæger
Ornebjerg Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Mesterskab
136070
Steffanie Schultz
Næstved Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
136070
Steffanie Schultz
Næstved Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Mesterskab
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
90155
Mikkel Pedersen
Næstved Skytteforening
VÅ1
191.000
191.000
Mesterskab
106340
Lasse Schultz
Næstved Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
106340
Lasse Schultz
Næstved Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Mesterskab
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
114906
Josefine J. E. Clausen
Næstved Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Mesterskab
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
BK4
195.000
195.000
Hovedskydning
135859
Line Mandrup
Næstved Skytteforening
BK4
197.000
197.000
Mesterskab
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
55698
Karsten Larsen
Ornebjerg Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Mesterskab
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
55844
Ove Hansen
Næstved Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Mesterskab
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
VS2
184.000
184.000
Hovedskydning
56375
Jesper Gerner Malmborg
Holmegaard Skytteforening
VS2
188.000
188.000
Mesterskab
Til toppen