| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 50m - Mesterskab J1

1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 200/17 200/15 400/32
2 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 199/11 200/09 399/20
3 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 198/11 198/10 396/21
4 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/11 198/00 395/11
5 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/13 195/08 394/21

Riffel, 50m - Mesterskab J2

1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 197/08 196/10 393/18
2 107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening 195/06 194/08 389/14
3 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 191/04 193/03 384/07

Riffel, 50m - Mesterskab US1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/09 200/10 400/19
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/00 197/00 395/00
3 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 195/00 198/00 393/00

Riffel, 50m - Mesterskab VS1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 198/12 200/11 398/23
2 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 198/00 196/00 394/00

Riffel, 50m - Mesterskab SE1

1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 199/14 199/10 398/24
1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/14 199/10 398/24
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/08 199/12 398/20
4 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 198/00 199/00 397/00
5 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 197/08 195/09 392/17
6 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 194/07 193/06 387/13

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ1

1 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 200/13 200/12 400/25
2 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 199/08 199/13 398/21
3 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/10 199/09 398/19

Riffel, 50m - Mesterskab VÅ2

1 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 187/04 195/03 382/07
2 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 187/02 194/06 381/08

Riffel, 50m - Mesterskab FRI

1 132726 Diana Johannesen Viborg Skytteforening 192/07 195/04 387/11
2 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 195/07 191/03 386/10
3 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 191/04 189/03 380/07
4 122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening 189/03 188/05 377/08

Riffel, 50m - Klasse BK1

1 121236 Mads Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 200/12
2 109646 Hans Christian Olsen Viborg Skytteforening 199/14
3 126481 Lau valsgaard Sørensen Viborg Skytteforening 199/12
4 113665 Chris Nielsen Viborg Skytteforening 199/11
5 123230 Keven Axel Sørensen Viborg Skytteforening 197/09
6 107475 Rikke Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 196/09
7 129071 Marc Ryberg Viborg Skytteforening 194/08

Riffel, 50m - Klasse BK2

1 117858 Christian Abildgaard Viborg Skytteforening 199/11
2 126974 Emily Ulberg Poulsen Viborg Skytteforening 196/05
3 120929 Tobias Godske Højgaard Viborg Skytteforening 195/07
4 131017 Malou Brorson Viborg Skytteforening 195/06
5 131011 Andreas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 193/05
6 130257 Anton Abildgaard Viborg Skytteforening 192/07
7 132815 Lucas Staal Viborg Skytteforening 192/06
8 121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening 189/03
9 134506 Nicolai Sølvberg Viborg Skytteforening 187/07

Riffel, 50m - Klasse BK3

1 134502 Frederik Sølvberg Viborg Skytteforening 196/09
2 131019 Sebastian Villumsen Viborg Skytteforening 194/07
3 134501 Mathias Sølvberg Viborg Skytteforening 191/04
4 134653 Thomas Bach Hougaard Viborg Skytteforening 189/04
5 131014 Kalle Riis Dissing Viborg Skytteforening 188/04
6 134500 Laura Friis Kriegbaum Viborg Skytteforening 186/06
7 132816 Magnus Staal Viborg Skytteforening 186/05
8 128758 Marc Nielsen Viborg Skytteforening 186/03
9 123656 Valdemar Langkilde Viborg Skytteforening 180/03
10 134735 Nicklas Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 156/02

Riffel, 50m - Klasse J1

1 101594 Victor Thomsen Viborg Skytteforening 200/17
2 117015 Kasper Kristiansen Viborg Skytteforening 199/13
3 117856 Julian Leimbeck Viborg Skytteforening 199/11
4 111795 Kristian Johansen Viborg Skytteforening 198/11
5 112078 Kristoffer Kvorning Viborg Skytteforening 197/11

Riffel, 50m - Klasse J2

1 124353 Jeppe Galsgaard Viborg Skytteforening 197/08
2 107458 Daniel Hochland Andersen Viborg Skytteforening 195/06
3 129677 Julie Egerton Bisgaard Viborg Skytteforening 191/04

Riffel, 50m - Klasse US1

1 88599 Helle Norup Bertelsen Viborg Skytteforening 200/09
2 99561 Josefine Ø. Laursen Viborg Skytteforening 198/00
3 107452 Sara Alexis Viborg Skytteforening 195/00

Riffel, 50m - Klasse VS1

1 19746 Erik Skovmand Viborg Skytteforening 198/12
2 19101 Knud Christensen Viborg Skytteforening 198/00

Riffel, 50m - Klasse SE1

1 19571 Ole Nielsen Viborg Skytteforening 199/14
1 81756 Allan H. Laursen Viborg Skytteforening 199/14
3 19654 Knud Erik Holm Viborg Skytteforening 199/08
4 19750 Elsebeth Kjeldsen Viborg Skytteforening 198/00
5 127161 Ole Capion Viborg Skytteforening 197/08
6 19477 Carsten Bjørn Viborg Skytteforening 194/07

Riffel, 50m - Klasse VÅ1

1 19407 Morten De Place Bjørn Viborg Skytteforening 200/13
2 19457 Henrik Kronborg Lyksholm Viborg Skytteforening 199/10
3 19550 Rasmus N. Fisker Viborg Skytteforening 199/08

Riffel, 50m - Klasse VÅ2

1 19459 Henning Lassen Viborg Skytteforening 187/04
2 131007 Henny Vigen Ryberg Viborg Skytteforening 187/02

Riffel, 50m - Klasse FRI

1 134508 Frede Bach Viborg Skytteforening 195/07
2 132726 Diana Johannesen Viborg Skytteforening 192/07
3 119364 Morten Kristiansen Viborg Skytteforening 191/04
4 122664 Edmund Madsen Viborg Skytteforening 189/03

Til toppen