Julestævne Kr. Hyllinge Skytteforening (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 174.0 174.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 191.0 191.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 200.0 200.0 Mesterskab
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 195.0 195.0 Hovedskydning
97864 Mathias Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 195.0 195.0 Mesterskab
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Mesterskab
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 192.0 192.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 198.0 198.0 Mesterskab
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 193.0 193.0 Mesterskab
131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
131921 Gustav Axel Smith Larsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK4 179.0 179.0 Mesterskab
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK2 196.0 196.0 Mesterskab
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
95589 Morten Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
103952 Mads Jespersen Ringsted Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
120447 Viktoria Jensen Ringsted Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
128987 Mads Kaspersen Ringsted Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
126801 Signe Hansen Ringsted Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
132812 Linda Olesen Ringsted Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
117439 Benjamin Pedersen Ringsted Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
106685 Ole Jespersen Ringsted Skytteforening SE1 197.0 197.0 Mesterskab
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
129040 Finn Hansen Ringsted Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
133162 Daniel Olm Ringsted Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
134671 Kasper Hansen Ringsted Skytteforening BK3 176.0 176.0 Mesterskab
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
133881 Lucas Thuesen Ringsted Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ3 198.0 198.0 Hovedskydning
134584 Jeanette Olm Ringsted Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
96351 Louise Petersen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Mesterskab
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
95724 John Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
133516 Lisbeth Helstrup Svinninge Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
122409 Casper Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 187.0 187.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 191.0 191.0 Mesterskab
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Mesterskab
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 198.0 198.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
105095 Frederik Christensen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Mesterskab
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
114274 Peter Andersen Mullerup Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
128064 Ida Andersen Mullerup Skytteforening BK2 190.0 190.0 Mesterskab
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
117411 Josefine Woller Glumsøegnens Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
123115 Albert Frederik Woller Glumsøegnens Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 184.0 184.0 Hovedskydning
60401 Eskil Gotfredsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS2 185.0 185.0 Mesterskab
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 167.0 167.0 Hovedskydning
60395 Jette Karlsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 170.0 170.0 Mesterskab
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds SE2 185.0 185.0 Mesterskab
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
130651 Matti Elbæk Korsør Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 162.0 162.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 167.0 167.0 Mesterskab
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 197.0 197.0 Mesterskab
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ3 187.0 187.0 Hovedskydning
58192 Lisbeth Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ3 189.0 189.0 Mesterskab
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
126196 Frederikke Elmeskov Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK1 200.0 200.0 Mesterskab
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 179.0 179.0 Hovedskydning
94206 Matias B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 179.0 179.0 Mesterskab
134480 William Fritz Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds J2 186.0 186.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 180.0 180.0 Hovedskydning
134478 Sebastian Peter Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 176.0 176.0 Mesterskab
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
134479 Rebekka Maria Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds BK4 195.0 195.0 Mesterskab
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
123940 Mikkel Marqvartsen Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
123856 Daniel Paludan Høng Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening VÅ3 196.0 196.0 Hovedskydning
119784 Tobias Astrop Paludan Høng Skytteforening VÅ3 194.0 194.0 Mesterskab
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 199.0 199.0 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 190.0 190.0 Mesterskab
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
131464 Danielle Krogshave Mullerup Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
134607 Mathias Wilson Mullerup Skytteforening BK4 192.0 192.0 Mesterskab
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ3 193.0 193.0 Hovedskydning
58624 Steen Sønderby Mullerup Skytteforening VÅ3 194.0 194.0 Mesterskab
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 174.0 174.0 Hovedskydning
135202 Natasha Larsen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Mesterskab
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 195.0 195.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 194.0 194.0 Mesterskab
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 194.0 194.0 Mesterskab
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 191.0 191.0 Mesterskab
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 189.0 189.0 Mesterskab
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
136733 Lucas Brix Mullerup Skytteforening BK4 174.0 174.0 Hovedskydning
136733 Lucas Brix Mullerup Skytteforening BK4 179.0 179.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Mesterskab
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
132672 Andrea Lundsberg Sorø Skytteforening J2 198.0 198.0 Mesterskab
115087 Oscar Sørensen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
115087 Oscar Sørensen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 187.0 187.0 Mesterskab
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 191.0 191.0 Mesterskab
129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
129950 Josephine Løfqvist Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. BK4 183.0 183.0 Mesterskab
137007 Nicolai Bendtsen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 186.0 186.0 Hovedskydning
137007 Nicolai Bendtsen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 186.0 186.0 Mesterskab
137008 Emil Bendtsen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 184.0 184.0 Hovedskydning
137008 Emil Bendtsen Ishøj Skytteforening 17. Kreds BK4 191.0 191.0 Mesterskab
137006 Nicolai Frederiksen Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 157.0 157.0 Hovedskydning
137006 Nicolai Frederiksen Ishøj Skytteforening 17. Kreds VS3 164.0 164.0 Mesterskab
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 J2 196.0 196.0 Hovedskydning
133938 Freja Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 J2 195.0 195.0 Mesterskab
136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
136684 Felix Steffensen Havdrup/Solrød Skytteforening Kr.24 BK3 193.0 193.0 Mesterskab
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 193.0 193.0 Hovedskydning
109641 Karina Lassen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 186.0 186.0 Mesterskab
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
58183 Mogens Dalsgaard Hvalsø Skytteforening 33. Kreds SE2 186.0 186.0 Mesterskab
58174 Peter Witthøft Rasmussen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 184.0 184.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 185.0 185.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 192.0 192.0 Mesterskab
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 171.0 171.0 Hovedskydning
134481 Søren Joel Nilsson Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VS3 162.0 162.0 Mesterskab
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J1 191.0 191.0 Hovedskydning
114545 Mikkel Houmølle Høng Skytteforening J1 190.0 190.0 Mesterskab
136998 Freya Thorndal Forchhammer Tølløse Skytteforening BK4 195.0 195.0 Hovedskydning
136998 Freya Thorndal Forchhammer Tølløse Skytteforening BK4 191.0 191.0 Mesterskab
136100 Mathilde Thim Tølløse Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
136100 Mathilde Thim Tølløse Skytteforening BK4 194.0 194.0 Mesterskab
136112 Andrea Andersen Tølløse Skytteforening BK4 194.0 194.0 Hovedskydning
136112 Andrea Andersen Tølløse Skytteforening BK4 190.0 190.0 Mesterskab
136104 Silas Marboe Bigom Tølløse Skytteforening BK4 189.0 189.0 Hovedskydning
136104 Silas Marboe Bigom Tølløse Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
136997 Sofia Thorndal Forchhammer Tølløse Skytteforening BK4 187.0 187.0 Hovedskydning
136997 Sofia Thorndal Forchhammer Tølløse Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
136103 Kasper Gunthel Jespersen Tølløse Skytteforening BK4 190.0 190.0 Hovedskydning
136103 Kasper Gunthel Jespersen Tølløse Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
136111 Alberte Andersen Tølløse Skytteforening BK4 188.0 188.0 Hovedskydning
136111 Alberte Andersen Tølløse Skytteforening BK4 193.0 193.0 Mesterskab
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
121867 Marcus Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 193.0 193.0 Mesterskab

Til toppen