Julestævne Kr. Hyllinge Skytteforening (Standardpistol, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 222.0 222.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening V1H3 223.0 223.0 Mesterskab
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Hovedskydning
99992 Arne Svendsen Korsør Skytteforening V2H1 267.0 267.0 Mesterskab
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 266.0 266.0 Hovedskydning
105096 Emil Christensen Svinninge Skytteforening BK 266.0 266.0 Mesterskab
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
129902 Sussi Andersen Mullerup Skytteforening V2H2 239.0 239.0 Mesterskab
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 266.0 266.0 Hovedskydning
129903 Allan Sørensen Mullerup Skytteforening V1H3 260.0 260.0 Mesterskab
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 266.0 266.0 Hovedskydning
60041 Theodor Diener Roskilde Skytteforening S2H1 269.0 269.0 Mesterskab
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
131971 Sune Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 263.0 263.0 Mesterskab
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
120600 Kurt Petersen Knabstrup Skytteforening V2H2 269.0 269.0 Mesterskab
123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening V1H4 239.0 239.0 Hovedskydning
123152 Jesper Ørbæk Nykøbing F. Skytteforening V1H4 246.0 246.0 Mesterskab
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening S2H1 256.0 256.0 Hovedskydning
53264 Torben Eskildsen Nykøbing F. Skytteforening S2H1 248.0 248.0 Mesterskab
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 246.0 246.0 Hovedskydning
58185 Michael Groot Hvalsø Skytteforening 33. Kreds S2H2 242.0 242.0 Mesterskab
87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 263.0 263.0 Hovedskydning
87026 Cecillia S. Stoltenberg Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 276.0 276.0 Mesterskab
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1H3 249.0 249.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V1H3 262.0 262.0 Mesterskab
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 265.0 265.0 Hovedskydning
95232 Michael Christiansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 261.0 261.0 Mesterskab
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 247.0 247.0 Hovedskydning
134012 Mads Damsgaard Pedersen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 265.0 265.0 Mesterskab
60511 Jørgen Jacobsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. S2H1 274.0 274.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 266.0 266.0 Hovedskydning
115896 Emil Strandgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. JUN 275.0 275.0 Mesterskab
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 231.0 231.0 Hovedskydning
120373 Carsten Sølvberg Ishøj Skytteforening 17. Kreds V1H3 236.0 236.0 Mesterskab
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Hovedskydning
134474 Torben Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 249.0 249.0 Mesterskab
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 227.0 227.0 Hovedskydning
134475 Louise Kjærulff Mullerup Skytteforening V2H2 231.0 231.0 Mesterskab
136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 239.0 239.0 Hovedskydning
136309 Louise Renee Mosholt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. V2H2 241.0 241.0 Mesterskab
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Hovedskydning
126026 Susanne Lund Ballerup Skytteforening V2H1 247.0 247.0 Mesterskab
68245 Jim Poulsen Ballerup Skytteforening V2H1 242.0 242.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 279.0 279.0 Hovedskydning
90778 Simon Jørgensen Ringsted Skytteforening V2H1 290.0 290.0 Mesterskab
130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 213.0 213.0 Hovedskydning
130192 Kasper Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 252.0 252.0 Mesterskab
136528 Rasmus Stech Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 229.0 229.0 Hovedskydning
136528 Rasmus Stech Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. V2H2 211.0 211.0 Mesterskab
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds S2H2 225.0 225.0 Hovedskydning
82346 Claus Vadum Hvidovre Skyttekreds S2H2 226.0 226.0 Mesterskab
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds V1H4 224.0 224.0 Hovedskydning
106690 Jørgen Kim Christensen Hvidovre Skyttekreds V1H4 189.0 189.0 Mesterskab
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 269.0 269.0 Hovedskydning
117231 Jimmi Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening V2H1 265.0 265.0 Mesterskab
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 291.0 291.0 Hovedskydning
110525 Astrid Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 293.0 293.0 Mesterskab
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 261.0 261.0 Hovedskydning
121017 Ella Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK 267.0 267.0 Mesterskab
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 281.0 281.0 Hovedskydning
55920 Lars Jensen Næstved Skytteforening V1H1 278.0 278.0 Mesterskab
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 276.0 276.0 Hovedskydning
91950 Mogens Bering Larsen Ramløse I.f. S2H1 274.0 274.0 Mesterskab
126182 Anders Nichum Ramløse I.f. V1H3 229.0 229.0 Hovedskydning
65060 Per C. Madsen Ramløse I.f. V1H3 256.0 256.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H2 281.0 281.0 Hovedskydning
62420 Carsten Bech-Jensen Ramløse I.f. V1H2 282.0 282.0 Mesterskab
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening V2H1 273.0 273.0 Hovedskydning
90737 Johnny Hartmann Korsør Skytteforening V2H1 259.0 259.0 Mesterskab
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 248.0 248.0 Hovedskydning
117647 Ole Breiner Slagelse Skytteforening V2H2 237.0 237.0 Mesterskab

Til toppen