| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12 200/11 400/23
2 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11 200/08 400/19
3 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/16 200/13 399/29
4 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05 200/07 398/12
5 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/09 198/08 397/17
6 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05 198/07 397/12
7 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/08 199/05 396/13
8 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 197/06 199/06 396/12
9 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07 196/07 396/14
10 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 198/06 196/05 394/11
11 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 197/03 194/03 391/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/12 200/10 399/22
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/07 200/11 399/18
3 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/08 198/10 395/18
4 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/03 200/08 391/11
5 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 195/03 191/06 386/09

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 198/05 195/03 393/08
2 127673 Johan Møberg Glud Skytteforening 193/05 185/02 378/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04 196/06 390/10
2 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 185/04 190/04 375/08
3 136366 Jonas Verner Jelling fS 184/01 189/03 373/04
4 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 185/01 182/02 367/03
5 137069 Simon Lodahl Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/02 178/00 361/02
6 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds 178/02 174/01 352/03

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/16 400/30
2 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/12 199/08 399/20

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/09 200/09 399/18
2 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/00 192/04 391/04
3 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07 192/05 390/12
4 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 197/10 191/00 388/10
5 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 190/03 190/02 380/05
6 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 189/00 185/02 374/02
7 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 184/02 180/01 364/03

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 193/05 195/05 388/10
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 190/06 184/01 374/07
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 184/01 183/01 367/02

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 175/01 180/02 355/03
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/01 179/00 354/01

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16 200/17 400/33
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13 200/10 400/23
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 199/11 200/14 399/25
4 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/07 200/10 399/17
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/09 200/11 397/20
6 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/08 200/11 397/19
7 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/09 198/12 397/21
8 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/08 198/06 397/14
9 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 199/09 195/06 394/15

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 198/09 199/08 397/17
2 136365 Tina Verner Jelling fS 196/04 200/10 396/14
3 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/06 199/08 396/14
4 103942 Thomas Simonsen Østbirk Skytteforening 191/02 189/01 380/03

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/03 195/03 390/06
2 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds 189/02 189/01 378/03
3 136601 Jesper Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 184/02 180/03 364/05

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 200/14 400/24
2 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 200/12 399/18
3 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10 197/06 397/16
4 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 197/05 199/07 396/12
5 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 196/06 199/08 395/14
6 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 196/06 196/05 392/11
7 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds 196/07 195/02 391/09
8 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/04 192/02 388/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 197/05 196/05 393/10
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 197/10 195/05 392/15
3 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/08 192/06 388/14
4 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04 194/04 386/08
5 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/02 192/01 382/03

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 196/09 200/09 396/18
2 114805 Svend Brixen Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/01 179/01 361/02

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/12
2 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/11
3 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/07
4 123669 Maja Pedersen Ousted Tåning Skytteforening 199/16
5 119881 Benjamin Ibsen VBF's Skyttelaug Hinnerup 199/09
6 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/05
7 123799 Christian Hvid Rasmussen Østbirk Skytteforening 198/06
8 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 198/05
9 108118 Elisabeth Jørgensen Jelling fS 197/08
10 128052 Katrine Lund Jørgensen Glud Skytteforening 197/06
11 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 197/03

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/12
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/07
3 134728 Holger K. Jørgensen Jelling fS 197/08
4 115083 Mia Stabell Østbirk Skytteforening 195/03
5 126664 Lukas Stangerup Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 191/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 127953 Mads L. Holst Løsning-Hedensted Skytteforening 198/05
2 127673 Johan Møberg Glud Skytteforening 193/05

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 137066 Tjalfe Offenbach Klejs-Juelsminde Skytteforening 194/04
2 136602 Anne Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 185/04
3 136126 Jack Bak Løsning-Hedensted Skytteforening 185/01
4 136366 Jonas Verner Jelling fS 184/01
5 137069 Simon Lodahl Klejs-Juelsminde Skytteforening 183/02
6 134597 Kasper Sørensen Horsens Skyttekreds 178/02

Riffel, 15m - Klasse J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
2 104499 Emil Kjærsgaard Jørgensen Jelling fS 200/12

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/09
2 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/00
3 116747 Sabrina Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 198/07
4 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 197/10
5 131201 Kasper Wichmann Løsning-Hedensted Skytteforening 190/03
6 124743 Kasper Lund Glud Skytteforening 189/00
7 137335 Mads Emil H. Svendsen Østbirk Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 193/05
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 190/06
3 17311 Anders Secher Ullerup Skytteforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 126663 Bjarne Andersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 175/01
1 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 175/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 91753 Peter Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/16
2 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 199/11
4 107892 Søren Peter Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 199/09
4 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/09
6 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/08
7 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/07
8 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/09
9 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/08

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 20905 Steen Skallebæk Horsens Skyttekreds 198/09
2 127672 Jacob Walsøe Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/06
3 136365 Tina Verner Jelling fS 196/04
4 103942 Thomas Simonsen Østbirk Skytteforening 191/02

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 116793 Bo D. Andersen Løsning-Hedensted Skytteforening 195/03
2 134598 Kristian M. Sørensen Horsens Skyttekreds 189/02
3 136601 Jesper Bøje Løsning-Hedensted Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
1 35506 Lars Kring Mortensen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/10
3 20954 Per Christiansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
4 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 197/05
5 90904 Kurt Christiansen Horsens Skyttekreds 196/07
6 34740 Hardy Larsen Honum & Omegns Skytteforening 196/06
6 47289 Jan Rosenlund Vissenbjerg Skytteforening 196/06
8 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/05
9 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/04

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 197/10
2 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 197/05
3 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/08
4 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 192/04
5 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 196/09
2 112749 Per Kongerslev Klejs-Juelsminde Skytteforening 184/02
3 114805 Svend Brixen Klejs-Juelsminde Skytteforening 182/01

Til toppen