Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
Vinterturnering 3 (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Vestjylland
Alle foreninger
Højmark Skytteforening
Lemvig Skytteforening
Skjern Skytteforening
Stadil-Vedersø Skytteforening
Struer Skyttekreds
Trehøje Skytteforening
Ulfborg Bys Skytteforening
Videbæk Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
29478
Poul Erik Hansen
Struer Skyttekreds
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
29483
Poul Gaardsted
Struer Skyttekreds
SE3
189.000
189.000
Mesterskab
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
29627
Erland Wøjcik
Struer Skyttekreds
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
134571
Kim Kristensen
Struer Skyttekreds
VS2
185.000
185.000
Mesterskab
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
123506
Leif Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
191.000
191.000
Mesterskab
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
131656
Mette Brandt Nielsen
Struer Skyttekreds
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
121912
Helene Lauridsen
Struer Skyttekreds
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
121912
Helene Lauridsen
Struer Skyttekreds
J2
197.000
197.000
Mesterskab
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
122118
Morten Nielsen
Struer Skyttekreds
J2
189.000
189.000
Mesterskab
131660
Marcus Jensen
Struer Skyttekreds
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
131660
Marcus Jensen
Struer Skyttekreds
BK3
183.000
183.000
Mesterskab
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127754
Clara Brandt Madsen
Struer Skyttekreds
BK2
198.000
198.000
Mesterskab
131385
Peder Skytte Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
131385
Peder Skytte Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Mesterskab
82791
Henriette Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
123834
Nanna Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
97393
Janni Hald Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Hovedskydning
130888
Julius Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
181.000
181.000
Mesterskab
132500
Carsten Bukholt
Højmark Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
135736
Sebastian Rohde
Højmark Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
135738
Søren Rohde
Højmark Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
135612
Freja Lindquist
Højmark Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
135734
Christian Graakjær
Højmark Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
135772
Gustav Scheibel
Højmark Skytteforening
BK4
131.000
131.000
Hovedskydning
123464
Jannik Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
171.000
171.000
Hovedskydning
135614
Andreas Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
175.000
175.000
Hovedskydning
135613
Noah Halkjær Mortensen
Højmark Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
94670
Thea Korsholm
Højmark Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
135735
Mathias Nielsen
Højmark Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
36089
Ib Kamp Stougaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
123833
Emma Baden Lindell
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
193.000
193.000
Hovedskydning
97390
Karl-Aage Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
36104
Chris Ahlers Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
132750
Jesper Brinckopff Weiss
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
118946
Magnus Helleskov
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
127241
Rasmus Kjeldal
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
127244
Lærke Lykke Jensen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
123666
Emil Thusgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
132749
Oliver Jeromin Rasmussen
Trehøje Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
132751
Willads Søby Steffen
Trehøje Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
122968
Valdemar Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
132754
Freja Solveig Jensen
Trehøje Skytteforening
BK4
162.000
162.000
Hovedskydning
127243
Mikkel Thusgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
118943
Magnus Mohr Vesterblaae
Trehøje Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
134825
Mikkel Christiansen
Trehøje Skytteforening
J2
182.000
182.000
Hovedskydning
118942
Sebastian Hedegaard Frederiksen
Trehøje Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Hovedskydning
120981
Simon Thusgaard Jensen
Trehøje Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
131408
Lasse Kærgaard
Trehøje Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
127236
Kristian A. Larsen
Trehøje Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
132752
Kira Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK3
182.000
182.000
Hovedskydning
127436
Asger M. Dransfeldt
Højmark Skytteforening
BK2
191.000
191.000
Hovedskydning
131917
Gustav Bukholt
Højmark Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
131239
Tobias M. Pedersen
Højmark Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Hovedskydning
36987
Holger Kold
Højmark Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
VÅ2
190.000
190.000
Mesterskab
123295
Kåre Thyregaard
Videbæk Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
119773
Jakob Thyregaard Kallesø
Videbæk Skytteforening
J2
178.000
178.000
Hovedskydning
135087
Lennart D. Jensen
Videbæk Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
108543
Nicklas Bjerg Jensen
Videbæk Skytteforening
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
135341
Frank Jensen
Videbæk Skytteforening
VÅ3
185.000
185.000
Hovedskydning
135499
Victor Gørtler Gudskov
Videbæk Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
135731
Jakob Puggaard
Videbæk Skytteforening
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
36092
Henrik Bjerg
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
130888
Julius Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
112486
Klaus Kristensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
198.000
198.000
Mesterskab
97393
Janni Hald Nielsen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Mesterskab
102137
Louise Kidmose
Stadil-Vedersø Skytteforening
J2
196.000
196.000
Mesterskab
98925
Maria Mortensen
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Mesterskab
82791
Henriette Mortensgaard
Stadil-Vedersø Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
80150
Dieter Meier
Skjern Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Mesterskab
80150
Dieter Meier
Skjern Skytteforening
VÅ3
189.000
189.000
Hovedskydning
135304
Johannes T. Nielsen
Trehøje Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
127237
Sarah Sørensen
Trehøje Skytteforening
BK3
185.000
185.000
Hovedskydning
127740
Jonathan Colstrup
Trehøje Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
127741
Kristian Lauritsen
Trehøje Skytteforening
BK3
192.000
192.000
Hovedskydning
133863
Kasper Stenskjær
Trehøje Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
134869
Simone Hvas
Trehøje Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
118945
Cathrine Sørensen
Trehøje Skytteforening
J2
200.000
200.000
Mesterskab
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Hovedskydning
98934
Cecilie Madsen
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
118153
Liva Nielsen
Trehøje Skytteforening
J1
198.000
198.000
Mesterskab
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
29307
Kristian Lund Bjerg
Lemvig Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Mesterskab
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
VÅ2
194.000
194.000
Mesterskab
131219
Kasper Strøe
Lemvig Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Hovedskydning
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
124388
Simon O. H. Kleist
Lemvig Skytteforening
J2
193.000
193.000
Mesterskab
128122
Thor Guldhammer
Lemvig Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
128122
Thor Guldhammer
Lemvig Skytteforening
J2
187.000
187.000
Mesterskab
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
180.000
180.000
Hovedskydning
119921
I. C. Abildtrup
Lemvig Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE3
193.000
193.000
Hovedskydning
29416
Arne Jørgensen
Lemvig Skytteforening
SE3
198.000
198.000
Mesterskab
29323
Kurt Kristensen
Lemvig Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
29323
Kurt Kristensen
Lemvig Skytteforening
SE2
184.000
184.000
Mesterskab
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
29285
Niels Morten Gregersen
Lemvig Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Mesterskab
135487
Jakob Bak
Lemvig Skytteforening
BK4
194.000
194.000
Hovedskydning
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
29365
Ib Mathiasen
Lemvig Skytteforening
SE2
192.000
192.000
Mesterskab
135484
Max Eskildsen
Lemvig Skytteforening
BK4
181.000
181.000
Hovedskydning
127604
Frida Lønberg
Lemvig Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
124387
Axel Christophersen
Lemvig Skytteforening
SE2
187.000
187.000
Hovedskydning
124387
Axel Christophersen
Lemvig Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
132144
Daniel T. Enoch
Skjern Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
129138
Magnus Lejsgaard Jensen
Skjern Skytteforening
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
135053
Valdemar Lejsgaard Ingemann
Skjern Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
123534
Mathias Aaes Thomsen
Skjern Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
125055
Magda Joensen
Skjern Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
117768
Mikkel Emil Thomsen
Skjern Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
133319
Casper Gregersen
Skjern Skytteforening
BK4
182.000
182.000
Hovedskydning
123288
Jakob Steiner Simonsen
Skjern Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
128491
Sigurd Bloch Jensen
Skjern Skytteforening
BK3
188.000
188.000
Hovedskydning
128491
Sigurd Bloch Jensen
Skjern Skytteforening
BK3
189.000
189.000
Mesterskab
122070
Magnus Sundberg Lauridsen
Skjern Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
135621
Noah Stigaard Sørensen
Skjern Skytteforening
BK4
167.000
167.000
Hovedskydning
135621
Noah Stigaard Sørensen
Skjern Skytteforening
BK4
155.000
155.000
Mesterskab
135622
Silas Stigaard Sørensen
Skjern Skytteforening
BK4
139.000
139.000
Hovedskydning
135622
Silas Stigaard Sørensen
Skjern Skytteforening
BK4
138.000
138.000
Mesterskab
135374
Mikkel Fæster Kjærsgaard
Skjern Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
135374
Mikkel Fæster Kjærsgaard
Skjern Skytteforening
BK4
179.000
179.000
Mesterskab
88757
Bendt Kjærsig
Skjern Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Hovedskydning
88757
Bendt Kjærsig
Skjern Skytteforening
VS3
178.000
178.000
Mesterskab
37843
Jørn Jørgensen
Skjern Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
37843
Jørn Jørgensen
Skjern Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Mesterskab
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
37907
Ingolf Vinther
Skjern Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Mesterskab
38013
Bente Andersen
Skjern Skytteforening
SE3
179.000
179.000
Hovedskydning
37846
Jørgen Lauritsen
Skjern Skytteforening
SE3
192.000
192.000
Hovedskydning
133022
Vivi Wulff
Skjern Skytteforening
VÅ3
184.000
184.000
Hovedskydning
133021
Flemming Becker
Skjern Skytteforening
VS3
160.000
160.000
Hovedskydning
131979
Marcus Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
131979
Marcus Krogh
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Mesterskab
136236
Andreas Krogh Jensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
178.000
178.000
Hovedskydning
136236
Andreas Krogh Jensen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Mesterskab
124365
Mads Hesteng
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
124365
Mads Hesteng
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
131384
Benjamin Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
131384
Benjamin Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
193.000
193.000
Mesterskab
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
131383
Emil Schramm
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Mesterskab
134700
Magnus Høgh
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
176.000
176.000
Hovedskydning
134700
Magnus Høgh
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
174.000
174.000
Mesterskab
123170
Jens Pedersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
189.000
189.000
Hovedskydning
123170
Jens Pedersen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
190.000
190.000
Mesterskab
136214
Malthe Møller Jeppesen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
133718
Lærke Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Mesterskab
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
124366
Pernille Borg Søndergaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Mesterskab
136232
Jesper Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
165.000
165.000
Hovedskydning
136232
Jesper Andersen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Mesterskab
134698
Hjalte Ørts Guldbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
134698
Hjalte Ørts Guldbjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Mesterskab
134699
Christoffer O´Donovan
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
163.000
163.000
Hovedskydning
134699
Christoffer O´Donovan
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
166.000
166.000
Mesterskab
130305
Mads Clausen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
130305
Mads Clausen
Ulfborg Bys Skytteforening
J2
194.000
194.000
Mesterskab
132904
Lis Irma Gabelgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
174.000
174.000
Hovedskydning
132904
Lis Irma Gabelgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
BK3
178.000
178.000
Mesterskab
131382
Victor Mechlenburg Bjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
190.000
190.000
Hovedskydning
131382
Victor Mechlenburg Bjerg
Ulfborg Bys Skytteforening
BK2
189.000
189.000
Mesterskab
123166
Rune Søgaard Ertmann
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
123166
Rune Søgaard Ertmann
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Mesterskab
134732
Daniel Thomsen
Ulfborg Bys Skytteforening
BK4
176.000
176.000
Hovedskydning
120835
Gregers Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
189.000
189.000
Hovedskydning
120835
Gregers Ørts
Ulfborg Bys Skytteforening
BK1
193.000
193.000
Mesterskab
123168
Jonas Jahnsen
Ulfborg Bys Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
123168
Jonas Jahnsen
Ulfborg Bys Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Mesterskab
136215
Per Rud Jensen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
136210
Ulf Gad
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
136211
Mads Forhammer Nielsen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
136203
Niels Kanstrup
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
136218
Mads Jahnsen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
186.000
186.000
Hovedskydning
114137
Jens Jørgen Henriksen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
175.000
175.000
Hovedskydning
114138
Jens Frederik Odgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
35828
Steen Christiansen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
177.000
177.000
Hovedskydning
136204
Emil Clausen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
136204
Emil Clausen
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
184.000
184.000
Mesterskab
136207
Emil Daugaard
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
189.000
189.000
Hovedskydning
136207
Emil Daugaard
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
187.000
187.000
Mesterskab
136208
Rikardt Grønbæk
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
182.000
182.000
Hovedskydning
136208
Rikardt Grønbæk
Ulfborg Bys Skytteforening
FRI
185.000
185.000
Mesterskab
31748
Carsten H. Gabelgaard
Ulfborg Bys Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
VÅ2
186.000
186.000
Hovedskydning
Til toppen