| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 162/00 115/00 277/00

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/11
1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 200/11
1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/11
4 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 199/13
5 119545 Rasmus Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 199/07
6 115100 Mathias Wobeser Nielsen Helle Skytteforening 196/08

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 200/07
2 130851 Hjalte Jensen Sdr. Omme Skytteforening 198/10
3 112499 Anna Marie Lund Alslev Skytteforening 198/06
4 132615 Line Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 198/05
4 125074 Philip Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 198/05
6 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 197/10
7 128401 Alberth Bertelsen Sdr. Omme Skytteforening 197/08
8 130369 Frederik Bundgaard Dam Helle Skytteforening 196/08
9 122217 Christian Ringgaard Jensen Helle Skytteforening 196/02
10 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 195/09
11 124810 Emilie Slothuus- Eriksen Rødding Skytteforening 195/05
12 130990 Mikkel Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 195/04
13 130716 Merle Markussen Rødding Skytteforening 194/08
14 127421 Christian Gudtman Holsted Skyttekreds 194/06
15 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 194/02
16 127425 Daniel Nielsen Holsted Skyttekreds 193/05
17 127829 Villads Kottal Andersen Ribe Skyttekreds 192/02
18 130929 Caroline Maj Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 192/01
19 130618 Magnus Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 190/04
20 133380 Erik Krog Hundebøll Helle Skytteforening 189/05
21 123507 Katrine Lund Pedersen Alslev Skytteforening 184/01
22 125035 Selina B. Jensen Outrup Skytteforening 183/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 129209 Andreas Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 199/06
2 127433 Heidi Van Vliet Outrup Skytteforening 196/05
3 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 193/03
4 127432 Tina Van Vliet Outrup Skytteforening 192/06
5 122772 Philip Pedersen Ribe Skyttekreds 192/05
6 130989 Tobias Knudsen Sdr. Omme Skytteforening 192/04
7 130796 Isabella Samsing Ribe Skyttekreds 192/02
8 123470 Alexander Agerbæk Alslev Skytteforening 191/09
9 128645 Benjamin Toft Nielsen Helle Skytteforening 190/03
9 126847 Marcus Jørgensen Brørup Skyttekreds 190/03
11 122704 Daniel Kristensen Ølgod Skytteforening 190/01
12 131679 Max Beller Outrup Skytteforening 189/03
13 128561 Thobias Gamborg Willert Holsted Skyttekreds 189/02
13 118283 Liam James Kinlan Bramming Skytteforening 189/02
15 115939 Benjamin Hougaard Esbjerg Skyttekreds 189/01
16 127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 188/03
17 131065 Thorbjørn Haugli Laulund Outrup Skytteforening 188/02
17 122650 Annika Dall Hansen Rødding Skytteforening 188/02
19 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 186/03
20 128603 Mathias Thestrup Brørup Skyttekreds 186/01
20 116959 Bertram Wilhelm Madsen Ølgod Skytteforening 186/01
22 117331 Anton Møller Hansen Alslev Skytteforening 184/02
23 130795 Melanie Samsing Ribe Skyttekreds 183/00
24 130615 Rasmus R. Jørgensen Sdr. Omme Skytteforening 182/00
25 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 181/02
26 123224 Søren Linnet Skads Skytteforening 180/00
27 130717 Emilia Roos Christensen Rødding Skytteforening 173/00
28 132479 Elias Lykke Christensen Gesten Skytteforening 172/02
29 118178 Frederik B. Jensen Outrup Skytteforening 172/00

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 125993 Daniel Winkel Bramming Skytteforening 193/05
2 135920 Freya Poulsen Helle Skytteforening 193/03
3 135270 Mads Bennetzen Ribe Skyttekreds 188/04
4 122305 Rasmus Nøhr Jensen Brørup Skyttekreds 188/02
5 135056 Philip Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening 187/03
6 134055 Oliver Kristiansen Rosendal Esbjerg Skyttekreds 187/02
7 135675 Mathias Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 187/01
8 134350 Mathias Nielsen Ølgod Skytteforening 186/05
9 134987 Thor Jespersen Ølgod Skytteforening 186/02
10 135704 Cecilie Pedersen Brørup Skyttekreds 186/01
10 135925 Noah Mortensen Rødding Skytteforening 186/01
10 135533 Mike Hoffmann Christensen Bramming Skytteforening 186/01
13 134053 Mathias Due Bang Tistrup Skytteforening 186/00
14 135812 Mie Clausen Outrup Skytteforening 185/03
15 135926 Asger Jacobsen Rødding Skytteforening 184/02
16 131132 Jais Rue Bramming Skytteforening 183/02
17 132482 Oliver Flodgaard Nielsen Gesten Skytteforening 183/01
17 135273 Malthe Holm Christiansen Ribe Skyttekreds 183/01
19 135534 Johannes Caspersen Jessen Bramming Skytteforening 181/03
20 135686 Viktor Høj Nielsen Gesten Skytteforening 181/00
20 135674 Simon Peder Malthesen Conradsen Helle Skytteforening 181/00
22 136147 Frederikke Nielsen Ølgod Skytteforening 180/01
23 135818 Theis Nederend Outrup Skytteforening 179/02
24 131072 Jeppe Ersgaard Jellinge Varde Skytteforening 179/01
24 136114 Nicco Ager Esbjerg Skyttekreds 179/01
26 135532 Carla Skovmand Buchan Bramming Skytteforening 179/00
27 135116 Andreas Osmar Skjøtt Hansen Holsted Skyttekreds 177/02
28 135082 Silas Bersang Tistrup Skytteforening 177/00
29 135829 Christian Lauritsen Outrup Skytteforening 176/00
29 135687 Niklas Pilegaard Eriksen Gesten Skytteforening 176/00
29 135994 Frederik Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 176/00
32 127430 Oskar B. Madsen Outrup Skytteforening 175/01
33 131475 Valdemar Brønd Gesten Skytteforening 175/00
33 136143 Simone Larsen Ølgod Skytteforening 175/00
35 136006 Harley W. T. Bjørn Varde Skytteforening 174/01
36 130988 Søren Mattrup Sdr. Omme Skytteforening 173/00
36 135267 Morten Winther Ribe Skyttekreds 173/00
38 135577 Tobias Ravn Dyrslund Brørup Skyttekreds 172/02
39 131558 Jeppe Mathias Kofoed Pedersen Helle Skytteforening 172/01
40 136145 Daniella Danilevica Ølgod Skytteforening 171/02
40 136146 Julie Jensen Ølgod Skytteforening 171/02
42 135823 Lasse Clausen Outrup Skytteforening 171/01
43 130557 Lukas Stryhn Sdr. Omme Skytteforening 171/00
43 135922 Fritz Sørensen Rødding Skytteforening 171/00
43 135923 Nathaniel Nordmann Cortsen Rødding Skytteforening 171/00
46 135535 Magnus Andersen Bramming Skytteforening 169/01
47 127801 Alexander Østergård Sdr. Omme Skytteforening 169/00
47 135055 Tobias Thomsen Tistrup Skytteforening 169/00
47 135928 Andreas V. Strandridder Rødding Skytteforening 169/00
50 135933 Magnus Jacobsen Rødding Skytteforening 168/00
51 135929 Mathias Knudsen Rødding Skytteforening 167/00
52 130719 Peter Sørensen Rødding Skytteforening 165/01
53 135372 Oliver Hedegaard Tistrup Skytteforening 165/00
53 135531 Julie Hornbeck Møller Jensen Bramming Skytteforening 165/00
55 130583 Liam O.V. Mikkelsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 164/00
56 135824 Walid Rashid Outrup Skytteforening 163/00
56 135825 Bastian Kristensen Outrup Skytteforening 163/00
58 133879 Mathinus Kristensen Gesten Skytteforening 162/00
58 130554 Andreas Sparre Sdr. Omme Skytteforening 162/00
60 131918 Samuel Bonnevent Skads Skytteforening 161/00
61 136144 Haresh Sureskumar Ølgod Skytteforening 157/01
62 135993 Jonas Estrup Gørding-Vejrup Skyttekreds 155/00
63 135833 Robert Kargo Outrup Skytteforening 153/00
63 135927 Valdemar Holm Rødding Skytteforening 153/00
65 135663 Phillip Hedegaard Tistrup Skytteforening 147/00

Riffel, 15m - Klasse J1

1 122584 Kristian Hansen Brix Esbjerg Skyttekreds 200/11
2 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/08
3 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 199/09
4 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 199/07
5 122556 Freja Frederikke Poulsen Holsted Skyttekreds 196/04
6 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 196/02

Riffel, 15m - Klasse J2

1 114084 Magnus Ølgod Brørup Skyttekreds 196/12
2 127411 Lau Jensen Brørup Skyttekreds 196/04
3 128115 Lykke Nielsen Ølgod Skytteforening 194/05
4 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 194/02
5 113053 Marcus Hartvigsen Bramming Skytteforening 193/00
6 134196 Fillip Olesen Bramming Skytteforening 192/04
7 122531 Tanja Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 190/04
7 124289 Simone Svendsen Outrup Skytteforening 190/04
7 130220 Jamie Owen Sebastian Walther Esbjerg Skyttekreds 190/04
10 125887 Nanna Mathiesen Helle Skytteforening 187/02
11 112255 Peernille S. Thomasen Jespersen Alslev Skytteforening 185/02
12 133377 Nicolaj Vestergaard Hansen Helle Skytteforening 184/02
13 125434 Sofie Thrane Nielsen Gesten Skytteforening 184/01
14 121349 Jakob Hansen Ribe Skyttekreds 183/01
15 122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds 182/00
16 117414 Lucas K. Lolk Gørding-Vejrup Skyttekreds 179/02
17 124804 Viktor Røjkær Jensen Holsted Skyttekreds 175/00
18 123738 Signe Bruun Sdr. Omme Skytteforening 171/01
19 133783 Mikkel Møller Nielsen Holsted Skyttekreds 168/01

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/06
2 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 196/04
3 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 194/05
4 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 194/04
5 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 193/05
6 102807 Tina Andersen Debel Ribe Skyttekreds 191/02
7 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 189/03

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 193/07
2 126413 Jonas Vestermark Esbjerg Skyttekreds 193/02
3 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 185/00
4 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 182/03

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 41152 Lennard Agerbæk Alslev Skytteforening 192/04
2 83400 Charlotte Kristine Damkjær Gesten Skytteforening 185/02
2 122585 Ole Brix Esbjerg Skyttekreds 185/02
4 118278 Jens Peter Jensen Varde Skytteforening 183/03
5 122536 Morten Clemmensen Johnsen Rødding Skytteforening 179/02
6 127795 Oliver H. Brix Esbjerg Skyttekreds 177/02
7 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 174/02
8 34028 Egon Knudsen Holsted Skyttekreds 174/00
9 122713 Jesper Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 162/00
10 39146 Preben Nielsen Varde Skytteforening 159/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 200/16
2 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/13
2 127255 Elise Saxild Kristensen Helle Skytteforening 200/13
4 39806 Katrine Q Bondesen Bramming Skytteforening 200/12
5 38516 Carina Damkier Jørgensen Helle Skytteforening 200/09
6 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 200/07
6 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 200/07
8 39064 Ulla Bagger Mortensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/10
9 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 199/09
9 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 199/09
11 39981 Villy Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/08
11 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 199/08
13 41547 Kristian B. Mikkelsen Brørup Skyttekreds 199/07
14 40207 Ida Søby Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/04
15 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 198/08
16 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 198/07
17 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 198/06
18 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/06
19 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 197/05
20 112903 Carsten Waldhauer Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/07
21 41611 Bent P. Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/05
22 115163 Anne Munk Hansen Alslev Skytteforening 194/02
23 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 177/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 40139 Kristian Lund Bramming Skytteforening 199/13
2 91970 Thomas Schack Ribe Skyttekreds 198/08
3 39871 Bente Petermann Ribe Skyttekreds 197/07
4 108800 Marianne Sørensen Krog Bramming Skytteforening 197/04
5 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/06
6 122022 Frederik Larsen Brørup Skyttekreds 195/09
7 128563 Claus Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/05
8 83047 Pernille Buch Larsen Gesten Skytteforening 194/04
8 115445 Bjarne Larsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 194/04
10 129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening 194/03
11 39980 Yvonne Rosenlund Bramming Skytteforening 192/05
12 120504 Ulla Baun Bramming Skytteforening 192/03
13 102806 Søren Debel Ribe Skyttekreds 191/06
14 104419 Per Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 190/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07
2 134341 Jonas Aagaard Gørding-Vejrup Skyttekreds 199/07
3 134638 Paw Walther Esbjerg Skyttekreds 194/04
4 131064 Jakob Laulund Outrup Skytteforening 193/02
4 126411 Tobias Einar Svop Ahlquist Ribe Skyttekreds 193/02
6 127989 Heidi Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/04
7 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening 192/03
7 122466 Mette Clausen Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/03
9 135830 Thomas Lauritsen Outrup Skytteforening 191/05
10 41561 Jesper K. Pedersen Brørup Skyttekreds 191/04
11 131473 Peter Tjørnhøj Gesten Skytteforening 191/02
12 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 190/05
13 127429 Allan Madsen Outrup Skytteforening 190/04
13 112269 Jesper Nielsen Tistrup Skytteforening 190/04
15 41663 Lars Jepsen Rødding Skytteforening 189/03
15 125367 Rene-Vong Nørby Vagtborg Alslev Skytteforening 189/03
17 39393 Gitte Gade Outrup Skytteforening 189/02
17 112917 Bo Rahbek Poulsen Skads Skytteforening 189/02
19 131667 Esben Jelling Varde Skytteforening 189/00
19 41159 Lars Linnet Skads Skytteforening 189/00
21 40096 Michael Rosenlund Bramming Skytteforening 188/04
22 131474 Michael Henriksen Gesten Skytteforening 188/02
23 39152 Peter Gade Outrup Skytteforening 187/03
23 135819 Uffe Clausen Outrup Skytteforening 187/03
25 127434 Martin B. Jensen Outrup Skytteforening 187/02
25 39776 Mogens Hansen-Bæck Rødding Skytteforening 187/02
27 135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening 186/03
28 124288 Karsten Svendsen Outrup Skytteforening 186/02
29 131066 Sjouke Segers Outrup Skytteforening 183/02
30 135921 Per Jacobsen Rødding Skytteforening 183/01
30 112918 Kenneth Røn Skads Skytteforening 183/01
32 112919 Kasper Boel Lauridsen Skads Skytteforening 183/00
33 107465 Kjeld Andersen Alslev Skytteforening 182/01
34 131031 Birgitte Gravers Christensen Tistrup Skytteforening 181/00
35 135117 Lene Skjøtt Holsted Skyttekreds 180/01
35 136113 Martin Roland Pedersen Esbjerg Skyttekreds 180/01
37 134975 Dorthe Debel Ølgod Skytteforening 178/02
38 103510 Nicoline Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 178/00
38 134145 Hardy Skov Alslev Skytteforening 178/00
40 135193 Frank Leed Alslev Skytteforening 177/02
41 39439 Claus Rasmussen Alslev Skytteforening 177/01
42 126994 Finn Elming Skads Skytteforening 177/00
43 127431 Lennard Van Vliet Outrup Skytteforening 176/00
43 135429 Claus Sejerup Holsted Skyttekreds 176/00
45 135924 Niels Erik Pedersen Rødding Skytteforening 175/00
46 135112 Lars Bitsch Holsted Skyttekreds 172/02
47 135057 Alice Rabæk Doornbos Gårde Idræts- og Skytteforening 167/01

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 200/13
2 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 200/10
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 198/07
4 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/10
5 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 194/01
6 40500 Svend erik Frederiksen Esbjerg Marineforenings Skyttelav 187/01

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 198/11
2 40220 Hans Clausen Fogh Gørding-Vejrup Skyttekreds 196/07
3 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 196/04
3 107761 Poul Erik Mortensen Esbjerg Skyttekreds 196/04
5 135536 Holger Rahbæk Bramming Skytteforening 196/02
6 41660 Liselotte Petersen Rødding Skytteforening 194/07
7 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 194/06
8 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 194/02
9 101689 Hans Jensen Ribe Skyttekreds 193/05
10 88831 Erik Olesen Helle Skytteforening 193/04
10 105152 Hans Chr. Schmidt Alslev Skytteforening 193/04
12 39271 Lars Søndergård Helle Skytteforening 192/02
12 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 192/02
14 41685 Jan Slothuus Rødding Skytteforening 191/05
15 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 191/04
16 85067 Karin Christensen Sdr. Omme Skytteforening 191/03
17 38561 Ole Halgård Jensen Outrup Skytteforening 190/03
18 97969 Jens Kristian Nielsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/01
19 39276 Laila Højgaard Tistrup Skytteforening 187/01
20 39825 Jens Laursen Ribe Skyttekreds 186/01
21 135689 Benjamin Grünzig Gesten Skytteforening 186/00
21 40776 Erik Clemmensen Skads Skytteforening 186/00
23 135688 Arne Sørensen Gesten Skytteforening 181/00
24 135690 Bent Kristensen Gesten Skytteforening 176/00

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 127413 Jørgen Træholdt Gesten Skytteforening 197/00
2 39410 Erik Hungeberg Helle Skytteforening 194/08
3 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 193/03
4 135726 Poul-Erik Jepsen Gesten Skytteforening 193/00
5 135709 Erik Jensen Elbæk Gesten Skytteforening 192/02
6 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 192/00
7 123471 Niels Hansen Rødding Skytteforening 191/04
8 41356 Jens Chr. Pedersen Holsted Skyttekreds 191/03
9 135711 Hans Sterup Gesten Skytteforening 191/01
10 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 190/04
11 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 190/03
12 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 190/02
13 135691 Bjarne Paarup Gesten Skytteforening 190/00
14 41701 Eigild Bangert Rødding Skytteforening 189/06
15 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 189/04
16 135721 Karl Friis Gesten Skytteforening 189/00
17 113411 Bent Pedersen Sdr. Omme Skytteforening 188/10
18 39934 Ingrid Hauge Mortensen Helle Skytteforening 188/02
18 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 188/02
18 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 188/02
21 107664 Karlo Jensen Sdr. Omme Skytteforening 187/02
22 115860 Oda Jensen Alslev Skytteforening 186/05
23 39485 Annelise Lauridsen Tistrup Skytteforening 186/03
24 34101 Kurt Lorentsen Helle Skytteforening 186/01
25 135725 Ole Teilmann Gesten Skytteforening 186/00
26 39477 Bent Lauridsen Tistrup Skytteforening 185/02
26 97147 Jørgen Kjems Alslev Skytteforening 185/02
28 127185 Ivan Helth Hansen Alslev Skytteforening 185/01
28 40224 Frode Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds 185/01
30 135707 Børge Schmidt Christensen Gesten Skytteforening 185/00
30 135713 Harald Hansen Gesten Skytteforening 185/00
32 39059 Villy Andersen Varde Skytteforening 184/03
33 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 184/01
34 135722 Knud Vejen Jensen Gesten Skytteforening 184/00
34 122460 Leo Sørensen Gørding-Vejrup Skyttekreds 184/00
34 97910 Henning Tækker Gørding-Vejrup Skyttekreds 184/00
37 98240 Jens Peter Andersen Alslev Skytteforening 183/02
38 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 183/01
39 135720 Jørn Ladegaard Gesten Skytteforening 183/00
39 135729 Ole Jensen Gesten Skytteforening 183/00
39 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 183/00
39 38403 Tove Sørensen Tistrup Skytteforening 183/00
39 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 183/00
44 130620 Poul Erik Andersen Alslev Skytteforening 182/05
45 111545 Grethe Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 182/01
46 40976 Erik Therkildsen Skads Skytteforening 182/00
47 40963 Gunnar Sørensen Skads Skytteforening 181/01
48 131760 Ole Clausen Gesten Skytteforening 180/00
48 111546 Per Aakerhjelm Hansen Alslev Skytteforening 180/00
50 40228 Erna Hansen Gørding-Vejrup Skyttekreds 179/00
51 38393 Andreas Møller Ølgod Skytteforening 177/00
52 40232 Erik Hundebøl Bramming Skytteforening 176/01
53 97912 Poul K. Poulsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 175/01
54 38631 Christiane Graversen Outrup Skytteforening 174/01
55 129373 Ulla Clausen Gesten Skytteforening 174/00
55 97908 Jan Jessen Gørding-Vejrup Skyttekreds 174/00
57 121542 Ivar Viftrup Højgaard Tistrup Skytteforening 171/00
58 135715 Henning Robert Hansen Gesten Skytteforening 170/00
58 135717 Ib Sandfeld Gesten Skytteforening 170/00
60 118180 Niels Jørgen Pedersen Outrup Skytteforening 168/01
61 40347 Verner Hansen Varde Skytteforening 165/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 127413 Jørgen Træholdt Brørup Skyttekreds 199/09
2 41682 Jens Jørgen Madsen Rødding Skytteforening 198/05
3 40725 Carl Graff Alslev Skytteforening 196/05
4 132253 Åge Petersen Rødding Skytteforening 194/01
5 131707 Nicole Beier Ribe Skyttekreds 193/03
6 40670 Jan Søbygård Varde Skytteforening 189/02
7 81605 H.C. Boysen Alslev Skytteforening 188/05
8 39385 Henning Bangert Rødding Skytteforening 185/00
9 39432 Dan Nielsen Alslev Skytteforening 183/01
10 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 182/02
11 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 182/00
12 112567 Jørgen Pelzer Skads Skytteforening 180/01
13 135931 Jørn Østergård Rødding Skytteforening 174/00
14 134351 Lasse Hedeager Ølgod Skytteforening 169/00
15 133404 Poul Henning Rask Sørensen Ølgod Skytteforening 164/00
16 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 162/00

Til toppen