| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 112500 Emilia Katrine Lund Alslev Skytteforening 200/10
1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/10
3 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/09
4 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/09
5 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 198/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 197/03
2 123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening 193/03
3 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 193/01
4 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 192/04
5 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 192/02
6 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 188/01

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 198/10
2 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 197/03
3 130598 Mads Juel Hansen Alslev Skytteforening 188/03
3 132700 Victor Pedersen Ribe Skyttekreds 188/03
5 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 182/00
6 119466 Line Feldt Wolf Alslev Skytteforening 181/00
6 122143 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 181/00
8 132300 Magnus Møller Esbjerg Skyttekreds 178/01
9 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 174/00
10 130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 173/00
11 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 172/00
12 135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening 171/00
13 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 170/00
14 135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening 169/00
15 136043 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 164/01
16 135002 Anne-Kathrine Josefa Møller Andersen Alslev Skytteforening 163/02
17 135005 Lukas Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 161/01
18 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening 159/00
18 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 159/00
20 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening 157/01
21 134996 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening 157/00
22 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening 155/00
23 135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening 151/01
24 135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 144/00
25 130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening 137/00
26 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening 136/00
27 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening 117/00
28 135280 Frederik Jensen Alslev Skytteforening 114/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/07
2 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 199/02
3 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening 200/08
2 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 200/04
3 112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds 197/03
4 123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening 194/03
5 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 190/00
6 135106 Jacob Tagesen Holsted Skyttekreds 179/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 199/07
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/04
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 196/03
4 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 195/05
5 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 186/04

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 199/05
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 194/00
3 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 192/01
4 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 190/03

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 187/02
2 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 176/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 200/11
2 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/10
3 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 200/09
4 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 199/07
5 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening 198/09
6 41245 Charlotte Dahl Esbjerg Skyttekreds 198/02
7 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 200/08
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/06
3 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 199/09
4 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 197/06
5 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 197/03
6 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 196/04
7 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 194/06
8 135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening 194/02
9 134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening 182/00

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 199/07
2 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 199/04
3 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 196/06
4 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/04
4 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 196/04
6 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 195/04
7 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 196/04
2 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 195/03
3 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 192/03
4 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 192/01
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 192/01
6 125561 Frede Jørgensen Brørup Skyttekreds 191/03
7 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 190/04
8 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 188/02
9 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 187/03
9 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 187/03
11 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 185/04
12 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 185/00
13 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 184/00
14 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening 183/02
15 40499 Svend Åge Sørensen Esbjerg Skyttekreds 178/00
16 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 176/01
17 39407 Erik Mathiasen Varde Skytteforening 167/00
18 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 164/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133407 Louise H. Sørensen Ølgod Skytteforening 184/00
2 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 158/01
3 133788 Niklas Lund Ølgod Skytteforening 158/00
4 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 115/00

Til toppen