| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/12
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/09
3 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 198/09
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 197/08

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 198/05
2 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 194/02
3 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 192/05
3 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 192/05
5 127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds 191/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 199/11
2 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 199/06
3 122478 Sebastian Broholm Gørding-Vejrup Skyttekreds 190/02
4 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 189/02
5 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 187/02
6 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 182/04
7 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening 180/02
8 135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening 177/01
8 131132 Jais Rue Bramming Skytteforening 177/01
10 135998 Christian Tækker Gørding-Vejrup Skyttekreds 177/00
11 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 176/00
12 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 175/02
13 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 173/00
14 134996 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening 172/01
15 135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening 171/00
16 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening 170/02
17 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 170/01
18 135880 Tobias Lambertsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 169/00
19 135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening 168/01
19 130583 Liam O.V. Mikkelsen Gørding-Vejrup Skyttekreds 168/01
21 135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening 166/01
22 122143 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 165/01
23 130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening 163/00
24 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 160/01
25 130930 Anders Bjerre Ehmsen Gårde Idræts- og Skytteforening 158/01
26 136043 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 154/00
26 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening 154/00
28 135005 Lukas Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening 152/00
29 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening 149/00
30 135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening 139/00
31 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening 138/00
32 136158 Marcus Venø Svendbjørnson Gørding-Vejrup Skyttekreds 132/00

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 200/09
2 118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening 197/04
3 116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening 195/04

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening 197/04
2 112897 Simon Jæger Gørding-Vejrup Skyttekreds 193/05
3 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 198/06
2 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 198/05
3 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 197/05
4 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 196/01
5 69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds 192/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 12022 Henrik noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds 196/05
2 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 193/02
3 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 188/05
4 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 188/03
5 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/01

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 181/00
2 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 166/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/06
2 110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening 200/05
3 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 199/04
4 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening 198/11
5 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/10
6 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 192/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 200/09
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/07
3 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 199/11
4 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 199/05
5 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 198/06
6 96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds 195/04
7 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening 200/09
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 198/04
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 197/07
4 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 197/06
5 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 196/05
6 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 195/03
6 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 197/02
2 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 195/04
3 40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds 194/00
4 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 191/02
5 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 189/02
6 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 188/04
7 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 188/02
8 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 187/01
9 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 184/02
10 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 183/01
11 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening 182/03
12 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 180/01
13 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 178/01
14 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 177/03
15 39407 Erik Mathiasen Varde Skytteforening 175/01
16 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 168/01

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening 135/00
2 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 122/00

Til toppen