| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Standardpistol, 15m - Klasse V1H1

1 39048 Bjarne Fahnøe Helle Skytteforening 283/94

Standardpistol, 15m - Klasse V1H2

1 92839 Kasper Ladegaard Nielsen Ølgod Skytteforening 274/92
2 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 268/90
3 121323 Thomas Jessen Helle Skytteforening 261/89
4 39688 Torben Kristensen Ribe Skyttekreds 261/85
5 41446 Henning Lauridsen Holsted Skyttekreds 260/82

Standardpistol, 15m - Klasse V1H3

1 106653 Niels Hoffmann Esbjerg Skyttekreds 271/93
2 38223 Martin Svendsen Gårde Idræts- og Skytteforening 268/90
3 39716 Bent Pedersen Ribe Skyttekreds 260/89
4 Varde Skytteforening 258/85
5 136809 Claus Skytt Ribe Skyttekreds 249/81
6 39291 Kim Dammark Helle Skytteforening 249/79
7 127470 Torben Brandt Pedersen Varde Skytteforening 247/85
8 113272 Thorvald Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening 240/89

Standardpistol, 15m - Klasse V1H4

1 97268 Dennis Christiansen Holsted Skyttekreds 251/74

Standardpistol, 15m - Klasse V2H1

1 40949 Henrik Rasmussen Ribe Skyttekreds 284/96
2 109668 Lena Thyssen Vestermark Esbjerg Skyttekreds 277/95
3 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 275/92
4 97436 Jonas Ellegaard Jakobsen Gårde Idræts- og Skytteforening 272/92
5 41496 Troels Jensen Brørup Skyttekreds 270/90
6 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 269/90
7 128725 Thomas Lyhne Pedersen Brørup Skyttekreds 268/89
8 111463 Sabine Hansen Esbjerg Skyttekreds 265/85

Standardpistol, 15m - Klasse V2H2

1 135538 Esben Rahbek Drøgemüller Bramming Skytteforening 260/85
2 120503 Morten Lindhardt Zühlke Bramming Skytteforening 260/83
3 115659 Lasse Fyhn Brørup Skyttekreds 255/87
4 104087 Kim Tøtrup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 249/78
5 127427 Johnny Obbekjer Outrup Skytteforening 245/84
6 39501 Allan E. Christensen Varde Skytteforening 237/78
7 135830 Thomas Lauritsen Outrup Skytteforening 236/77
8 134639 Johan Teit Gram Brørup Skyttekreds 229/76
9 39404 Eva E. Christensen Varde Skytteforening 226/79
10 41159 Lars Linnet Skads Skytteforening 225/75
11 130610 Martin Jensen Gårde Idræts- og Skytteforening 211/75
12 131919 Morten Bonnevent Skads Skytteforening 211/71
13 127468 Helle Bjørslev Papuga Varde Skytteforening 206/74
14 97551 Preben Hansen Skads Skytteforening 203/68
15 133917 Mads Brogaard Pedersen Ølgod Skytteforening 193/65
16 125994 Jan Winkel Bramming Skytteforening 164/43

Standardpistol, 15m - Klasse S2H1

1 40479 Villy Nissen Esbjerg Skyttekreds 282/97
2 122302 Villy Mattesen Gesten Skytteforening 248/84

Standardpistol, 15m - Klasse S2H2

1 38618 Holger Østergaard Outrup Skytteforening 245/85
2 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 244/78
3 39413 Ejlif Christensen Alslev Skytteforening 238/78

Standardpistol, 15m - Klasse FRI

1 101815 Aage Nommensen Brørup Skyttekreds 272/86
2 122302 Villy Mattesen Brørup Skyttekreds 250/86
3 122707 Flemming Vagtborg Alslev Skytteforening 240/76

Til toppen