3.Omgang Turnering 2018 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK3 200.0 200.0 Hovedskydning
110320 Heidi Henningsen Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
116598 Nicolai Mathiesen Helle Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 191.0 191.0 Hovedskydning
133041 Anita Jessen Ølgod Skytteforening FRI 145.0 145.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 123.0 123.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 196.0 196.0 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
39057 Werner Kjeldsen Varde Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
39407 Erik Mathiasen Varde Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 175.0 175.0 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 198.0 198.0 Hovedskydning
130583 Liam O.V. Mikkelsen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 144.0 144.0 Hovedskydning
135880 Tobias Lambertsen Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
122478 Sebastian Broholm Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
135011 Zecilia Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
135012 Victoria Abrahamsen Alslev Skytteforening BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
130385 Simone Tvingsholm Rasmussen Alslev Skytteforening BK3 139.0 139.0 Hovedskydning
135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening BK3 171.0 171.0 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
136043 Oliver Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening BK3 155.0 155.0 Hovedskydning
135005 Lukas Deleuran Mortensen Alslev Skytteforening BK3 141.0 141.0 Hovedskydning
134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 175.0 175.0 Hovedskydning
135008 Manda-Maria Sanchez Pinto Alslev Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening BK3 135.0 135.0 Hovedskydning
135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening BK3 151.0 151.0 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
134997 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening BK3 126.0 126.0 Hovedskydning
135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening BK3 149.0 149.0 Hovedskydning
130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening BK3 163.0 163.0 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 156.0 156.0 Hovedskydning
127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 186.0 186.0 Hovedskydning
135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds BK3 153.0 153.0 Hovedskydning
126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 189.0 189.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
12022 Henrik Noppenau Lytzen Ribe Skyttekreds VS2 193.0 193.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
69466 Helle Kirstine Larsen Ribe Skyttekreds VS1 192.0 192.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
127818 Kasper Skjøt Larsen Ribe Skyttekreds BK2 175.0 175.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
96337 Christian Jensen Ribe Skyttekreds VÅ2 183.0 183.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 178.0 178.0 Hovedskydning
127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VS1 199.0 199.0 Hovedskydning
131635 Mark Stig Ebbesen Bramming Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
40522 Poul Jørgensen Esbjerg Skyttekreds SE2 197.0 197.0 Hovedskydning
135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 149.0 149.0 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 187.0 187.0 Hovedskydning

Til toppen