| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening 200/14
2 125142 Mads Friis Helle Skytteforening 200/10
3 128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening 199/04
4 126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening 195/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds 200/06
2 132396 Mikkeline Vibe Christensen Helle Skytteforening 199/08
3 119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening 197/05
4 126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds 197/04
5 127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening 194/04
6 122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 192/02
7 124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds 192/00

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds 197/06
2 135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening 193/01
2 136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening 193/01
4 122478 Sebastian Broholm Gørding-Vejrup Skyttekreds 192/04
5 131578 Liva Emilie Nissen Alslev Skytteforening 186/09
6 127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening 185/02
7 134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening 182/02
8 127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening 179/01
9 126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds 178/01
10 130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening 177/00
10 130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening 177/00
12 130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening 176/00
13 135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening 174/02
14 135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening 172/00
14 135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening 172/00
16 135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening 170/01
17 130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening 169/01
18 134996 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening 167/00
19 122143 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening 165/01
20 134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening 162/02
21 131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening 159/00
22 136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds 154/00
23 130318 Albert Grøndal Krautz Alslev Skytteforening 152/00
24 135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 151/00
25 135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening 146/01
26 135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening 135/00
27 135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening 120/01

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening 199/07

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 98104 Sofus Løbner Gørding-Vejrup Skyttekreds 195/04
2 122474 Emil Holm Gørding-Vejrup Skyttekreds 188/00

Luftriffel, 15m - Klasse VS1

1 39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening 197/10
2 40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening 197/01
3 34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening 195/03
4 34084 Mette Nielsen Helle Skytteforening 192/08

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening 192/03
2 85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds 190/03
3 40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening 188/02
4 40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds 187/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds 181/00
2 39476 Bent Christensen Varde Skytteforening 173/01
3 103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds 168/01

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening 200/10
2 126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds 200/05
3 97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds 199/05
4 41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds 197/05
5 88843 Signe B. Andersen Gesten Skytteforening 196/09
6 121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds 200/07
2 103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds 199/03
3 93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening 198/03
4 39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds 192/04
5 112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening 190/02
6 119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening 179/01

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds 199/07
2 38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening 199/02
3 39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds 198/06
4 38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening 197/03
5 40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds 196/04
6 41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds 194/04

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds 194/04
2 41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds 192/01
3 39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening 191/01
4 41593 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds 190/01
5 122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening 188/02
6 130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds 188/01
7 38244 Leo Bergholt Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 187/01
8 38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening 185/01
9 59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds 184/02
10 39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening 183/00
11 39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening 180/00
12 117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening 178/01
13 104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening 173/01
14 97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening 158/00

Luftriffel, 15m - Klasse FRI

1 92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds 198/03
2 133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening 150/00

Til toppen