4. Omgang Turnering 2019 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
126538 Viktor Sørensen Helle Skytteforening BK1 195.0 195.0 Hovedskydning
132396 Mikkeline vibe Christensen Helle Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
34051 Sofie Nielsen Helle Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
39346 Jeppe Brydsø Dammark Helle Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
113675 Lisbeth Meldgaard Helle Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
125142 Mads Friis Helle Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
133039 Jytte Lauridsen Ølgod Skytteforening FRI 150.0 150.0 Hovedskydning
39087 Thomas Søndergaard Helle Skytteforening VS2 192.0 192.0 Hovedskydning
117296 Niels Ole Hansen Tistrup Skytteforening SE2 178.0 178.0 Hovedskydning
97437 Jes Lauridsen Tistrup Skytteforening SE2 158.0 158.0 Hovedskydning
39278 Kurt Olsen Tistrup Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
112268 Svend Erik Nielsen Tistrup Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
127803 Julie Møbjerg Sdr. Omme Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
135870 Cecilia Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
135869 William Stampe Johansen Alslev Skytteforening BK3 174.0 174.0 Hovedskydning
136526 Rasmus Lauridsen Fangel Jensen Alslev Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
119462 Mathilde Nørby Jensen Alslev Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
93056 Jytte Sørensen Alslev Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
39413 Ejlif B. Christensen Alslev Skytteforening SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
104815 Niels Peder Bech Jensen Alslev Skytteforening SE2 173.0 173.0 Hovedskydning
127804 Gustav Vong Vagtborg Alslev Skytteforening BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
122218 Flemming S. Burkarl Alslev Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
134997 Annabel Antonia Storinggaard Alslev Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
134999 Nikolaj Tryk Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 182.0 182.0 Hovedskydning
135000 Thor Puggaard Alslev Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
135001 Vigga Venø Lauridsen Alslev Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
135003 Gabriel Junio Rangel Veileborg Alslev Skytteforening BK3 172.0 172.0 Hovedskydning
135006 Marcus Skaanning Guldberg Pedersen Alslev Skytteforening BK3 120.0 120.0 Hovedskydning
130318 Albert Grøndal Krautz Alslev Skytteforening BK3 152.0 152.0 Hovedskydning
131578 Liva Emilie Nissen Alslev Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
130320 Nicklas Helle Iversen Alslev Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
131490 Melanie Elbæk Lund Nielsen Alslev Skytteforening BK3 159.0 159.0 Hovedskydning
122150 Tobias Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
135010 Nicholaj Wilmar Bergholdt Simonsen Alslev Skytteforening BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
130333 Tais Skovdal Alslev Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
130334 Tilde Nocoline Rasmussen Alslev Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
134998 Leon Chaiboon Jacobsen Alslev Skytteforening BK3 162.0 162.0 Hovedskydning
135004 Inez Idun Sadiku-Sveigaard Alslev Skytteforening BK3 135.0 135.0 Hovedskydning
130321 Nicklas Wedtfald Irgens Alslev Skytteforening BK3 169.0 169.0 Hovedskydning
135007 Lasse Nedbo Strandvig Alslev Skytteforening BK3 146.0 146.0 Hovedskydning
128644 Malthe Kristensen Helle Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
39476 Bent Christensen Varde Skytteforening VS3 173.0 173.0 Hovedskydning
39200 Mogens Callesen Varde Skytteforening SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
127121 Jacob Pedersen Helle Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
122478 Sebastian Broholm Gørding/Vejrup Skyttekreds BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
98104 Sofus Løbner Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 195.0 195.0 Hovedskydning
122474 Emil Holm Gørding/Vejrup Skyttekreds J2 188.0 188.0 Hovedskydning
41526 Mogens Hansen Brørup Skyttekreds SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
130463 Hans Winther Brørup Skyttekreds SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
126717 Frederik Hjorth Brørup Skyttekreds BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132457 Ejgil Thuesen Brørup Skyttekreds SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
41575 Holger Jensen Brørup Skyttekreds SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
38320 Inger Marie Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening SE2 185.0 185.0 Hovedskydning
135370 Kristian Madsen Gårde Idræts- og Skytteforening BK3 151.0 151.0 Hovedskydning
40015 Steve Lindhardt Bramming Skytteforening VS2 188.0 188.0 Hovedskydning
40125 Lone B. Lund Bramming Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
127461 Victor Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK3 157.0 157.0 Hovedskydning
137162 Silas Boye Espersen Bramming Skytteforening BK3 155.0 155.0 Hovedskydning
137161 Daniel Lund-Erlang Bramming Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
111047 Kasper B. Søgaard Bramming Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
127460 Emma Falck Lauridsen Bramming Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
126405 Patrick Risbøl Osther Holsted Skyttekreds BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
136332 Jasmina Kjøgx Holsted Skyttekreds BK3 154.0 154.0 Hovedskydning
124767 Isabella Rosa Poulsen Holsted Skyttekreds BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
97256 Kasper Stensgård Jensen Holsted Skyttekreds VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
126135 Martin Osther Holsted Skyttekreds VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
135106 Jacob Tagesen Holsted Skyttekreds J2 132.0 132.0 Hovedskydning
97267 Torben Jensen Holsted Skyttekreds VÅ2 200.0 200.0 Hovedskydning
40622 Knud Erik Høgh Esbjerg Skyttekreds SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
130801 Heidi Madsen Ribe Skyttekreds BK2 200.0 200.0 Hovedskydning
136805 Nicholas Lindholm Olesen Ribe Skyttekreds BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
40983 Else Jensen Ribe Skyttekreds SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
121953 Jens Peter Fischer Ribe Skyttekreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
41477 Alice Frandsen Ribe Skyttekreds VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
85295 Chris Debel Ribe Skyttekreds VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
39754 Peter Christensen Ribe Skyttekreds SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
103514 Lasse Elkjær Nielsen Ribe Skyttekreds VS3 168.0 168.0 Hovedskydning
39737 Svend Petermann Ribe Skyttekreds VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
39827 Jens Nygaard Ribe Skyttekreds SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59402 Torben Kaalund-Ramm Ribe Skyttekreds SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
92266 Stefan Nielsen Ribe Skyttekreds FRI 198.0 198.0 Hovedskydning
88843 Signe B. Ándersen Gesten Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
119770 Lisbeth Sjørup Pedersen Gårde Idræts- og Skytteforening VÅ2 179.0 179.0 Hovedskydning
103478 Rikke Christensen Ribe Skyttekreds VÅ2 199.0 199.0 Hovedskydning
41489 Christian Falkner Sørensen Ribe Skyttekreds VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
40827 Nicolai Christensen Ribe Skyttekreds VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
99520 Stine Jacobsen Helle Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning

Til toppen