Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
2-Omgang Puljeskydning (Riffel, 15m) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Sydøstjylland
Alle foreninger
Ammitsbøl Sg&i
Billund Skytteforening
Blåhøj Skytteforening
Brande Skytteforening
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
Gadbjerg Skytteforening
Glud Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Jelling fS
Klejs-Juelsminde Skytteforening
Kolding-Bramdrup Skytteforening
Løsning-Hedensted Skytteforening
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
Ousted Tåning Skytteforening
Tørring Idrætsforening
Ullerup Skytteforening, Give
Vejle Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
126149
Mads Friedrichsen
Vejle Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
126150
Magnus Holm Rodding
Vejle Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
127856
Benjamin Bangsggaard
Vejle Skytteforening
BK2
192.000
192.000
Hovedskydning
135768
Magnus Christiansen
Vejle Skytteforening
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
98238
Kasper Egeberg-Gjelstrup
Vejle Skytteforening
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
129892
Jonas Bøgelund Mortensen
Vejle Skytteforening
BK3
194.000
194.000
Hovedskydning
129839
Nicolai H. Christensen
Vejle Skytteforening
J2
197.000
197.000
Hovedskydning
135973
Tim Wohlert Ahlquist
Vejle Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
135972
Frederik Raaberg
Vejle Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
35001
Jan Ryholl
Vejle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
113173
Kasper Høi
Vejle Skytteforening
VÅ3
199.000
199.000
Hovedskydning
120513
Michael Jens Gram Jakobsen
Vejle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
111577
Niels Ladegaard
Vejle Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
110190
Jonas Germundson
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
190.000
190.000
Hovedskydning
128389
Wendy Jonas
Ousted Tåning Skytteforening
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
129057
Mathias Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
123669
Maja Pedersen
Ousted Tåning Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131146
Christian Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
BK4
172.000
172.000
Hovedskydning
128434
Kirsten Hårvig
Ousted Tåning Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
130128
Esther Meldgård
Ousted Tåning Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
130689
Claus Toftegaard Matthiesen
Ousted Tåning Skytteforening
VÅ3
185.000
185.000
Hovedskydning
21700
Henrik Jensen
Ousted Tåning Skytteforening
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
20331
Dan Lauersen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
21030
Martin Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
190.000
190.000
Hovedskydning
21680
Jens Kr. Madsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
20326
Flemming Mikkelsen
Ousted Tåning Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
44387
Allan Hjort
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
42021
Carsten Jensen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
42014
Hans Johnsen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
42013
Helle Jacobsen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
136362
Emil Fanø
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
J2
179.000
179.000
Hovedskydning
116514
Flemming Hansen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
SE3
179.000
179.000
Hovedskydning
136361
Thomas Fænø
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
136360
Thorkild Jensen
Forsvarsbrødrenes Skyttelaug Kolding
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
34585
Vagn Koch
Tørring Idrætsforening
VS3
185.000
185.000
Hovedskydning
34634
Lasse Olsen
Tørring Idrætsforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
136372
Kristian Aagaard Markussen
Tørring Idrætsforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
34671
Bent Jessen
Tørring Idrætsforening
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
34644
John Jensen
Tørring Idrætsforening
VS3
175.000
175.000
Hovedskydning
129861
Luciana Marie Lysdahl
Tørring Idrætsforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
121550
Viktor Lysdahl
Tørring Idrætsforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
34977
Jørgen Kjær Andersen
Tørring Idrætsforening
VS1
186.000
186.000
Hovedskydning
123096
Martin Lysdahl
Tørring Idrætsforening
VÅ2
191.000
191.000
Hovedskydning
33091
Søren Moesgård
Brande Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
33382
Birgit Moesgaard
Brande Skytteforening
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
94911
Jane Thychosen
Brande Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
91949
Allan Baunsgaard
Brande Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
33314
Hilda Skjøth
Brande Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
33292
Jens Ove Skjøth
Brande Skytteforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33295
Jens Nygård
Brande Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
33147
Peder Johansen
Brande Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
123925
Christina Lybker
Brande Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
95711
Tommy Søby Jensen
Brande Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
122499
Ulrik Lindquist Knudsen
Brande Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
122498
Anette Lindquist Knudsen
Brande Skytteforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
122801
Ida Kronlykke Frederiksen
Brande Skytteforening
BK1
198.000
198.000
Hovedskydning
126342
Jeremias Zeithaml
Brande Skytteforening
VÅ3
180.000
180.000
Hovedskydning
94912
Frederik Thychosen
Brande Skytteforening
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
121887
Malene Nørgaard
Brande Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
124235
Patrick Lauritsen
Brande Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
121622
Emma Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
123553
Frederik Thomsen
Brande Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
120464
Philip Lindquist Knudsen
Brande Skytteforening
BK1
195.000
195.000
Hovedskydning
131922
Gert Eriksen
Brande Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
131209
Joan Bau Sjørslev
Horsens Skyttekreds
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
20905
Steen Skallebæk
Horsens Skyttekreds
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
21124
Jørgen Nøhr
Horsens Skyttekreds
VS3
176.000
176.000
Hovedskydning
134597
Kasper Sørensen
Horsens Skyttekreds
BK4
180.000
180.000
Hovedskydning
120958
Philip Nordahl Grand
Horsens Skyttekreds
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
136828
Catrine La Cour Petersen
Horsens Skyttekreds
J2
174.000
174.000
Hovedskydning
133814
Henrik Petersen
Horsens Skyttekreds
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
82533
Jørgen Ulrik
Horsens Skyttekreds
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
133437
Palle Nielsen
Horsens Skyttekreds
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
133436
Otto Flemming Nielsen
Horsens Skyttekreds
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
136357
Tobias Vejlgaard Kobberholm
Horsens Skyttekreds
BK4
177.000
177.000
Hovedskydning
136913
Sabrina Lassen
Horsens Skyttekreds
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
136912
Daniel Grann
Horsens Skyttekreds
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
134598
Kristian M. Sørensen
Horsens Skyttekreds
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
90904
Kurt Christiansen
Horsens Skyttekreds
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
128371
Flemming Brochmann
Horsens Skyttekreds
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
106366
Grethe Thomsen
Ammitsbøl Sg&i
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
35072
Bodil Hansen
Ammitsbøl Sg&i
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
34969
Karl Erik Hansen
Ammitsbøl Sg&i
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
80544
Paul Landsfeldt
Ammitsbøl Sg&i
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
83824
Tone V. S. Larsen
Ammitsbøl Sg&i
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
102896
Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
120233
Jeppe Olsen
Ammitsbøl Sg&i
J2
192.000
192.000
Hovedskydning
96841
Tim Mikkelsen
Ammitsbøl Sg&i
VS2
188.000
188.000
Hovedskydning
136183
Asger Halfdan Buur Maier
Ammitsbøl Sg&i
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
131129
Marcus Nickelmann
Ammitsbøl Sg&i
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
131130
Sissel Due Clemmensen
Ammitsbøl Sg&i
BK3
195.000
195.000
Hovedskydning
125274
Cecilie Højlund Nilsson
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
198.000
198.000
Hovedskydning
34696
Hans Jørgen Nielsen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
136312
Tage Holst Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ3
187.000
187.000
Hovedskydning
135552
Mia Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
200.000
200.000
Hovedskydning
127675
Mark Munk Lindahl Christensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
126664
Lukas Stangerup Andersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
126663
Bjarne Andersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VS3
186.000
186.000
Hovedskydning
129690
Sally Grotkjær Grunnet Sørensen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
125878
Mads Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK1
199.000
199.000
Hovedskydning
125877
Frederik Petersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
J2
200.000
200.000
Hovedskydning
136313
Magnus Holmgaard Thuesen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
189.000
189.000
Hovedskydning
127672
Jacob Walsøe
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ2
199.000
199.000
Hovedskydning
136311
Kasper Holst Pedersen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
34728
Kim Watz
Klejs-Juelsminde Skytteforening
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
133657
Bo Haulrich Jørgensen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
173.000
173.000
Hovedskydning
120745
Henning Larsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
SE3
185.000
185.000
Hovedskydning
133721
Henrik Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
131332
Tina Blaabjerg
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
179.000
179.000
Hovedskydning
134491
Jakob Haulrich Meinert Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
196.000
196.000
Hovedskydning
21577
Randi Nielsen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
130996
Susanne Meldgaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
19905
Jens Sandfeld Søndergaard
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ2
193.000
193.000
Hovedskydning
91840
Jimmi Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ1
194.000
194.000
Hovedskydning
121770
Louise Dalager
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
32994
Marc Pedersen
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
136255
Bianca Commerou
Nr. Snede & Omegns Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
137068
Rebecca Hoolihan
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
186.000
186.000
Hovedskydning
137066
Tjalfe Offenbach
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
137069
Simon Lodahl
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
134511
Alex Rasmussen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
SE3
182.000
182.000
Hovedskydning
110497
Jesper Haugstrup
Billund Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
120106
Jesper Nissen
Billund Skytteforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
106503
Simon Thygesen
Billund Skytteforening
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
127274
Baldrian Brill
Billund Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
110498
Ingolf Haugstrup
Billund Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
34301
Karsten Karstensen
Billund Skytteforening
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
110494
Lucas Haugstrup
Billund Skytteforening
J2
196.000
196.000
Hovedskydning
110495
Victoria Thygesen
Billund Skytteforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
113783
Bjarke Kristensen
Billund Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
113782
Ronny Kristensen
Billund Skytteforening
VÅ3
191.000
191.000
Hovedskydning
119066
Niki Boisen
Billund Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
135727
Jørgen Skott Jensen
Billund Skytteforening
SE3
188.000
188.000
Hovedskydning
33139
Peter Frandsen
Blåhøj Skytteforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
33266
Jørgen Jensen
Blåhøj Skytteforening
SE3
189.000
189.000
Hovedskydning
33339
Erling Hansen
Blåhøj Skytteforening
SE2
191.000
191.000
Hovedskydning
93498
Betty Guldbrandt
Blåhøj Skytteforening
SE3
190.000
190.000
Hovedskydning
132423
Nicolaj Rønhof Brink
Blåhøj Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
123066
Patrick Madsen
Blåhøj Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
130912
Glenn W. Jakobsen
Blåhøj Skytteforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
119828
Ida Vestergaard
Blåhøj Skytteforening
BK1
187.000
187.000
Hovedskydning
121811
Jonas Wittendorff
Brande Skytteforening
BK3
184.000
184.000
Hovedskydning
135832
Mathias Aagaard
Brande Skytteforening
BK4
170.000
170.000
Hovedskydning
136370
Jacob Lunde
Brande Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
136371
Rene Lunde
Brande Skytteforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
137098
Tristan Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
145.000
145.000
Hovedskydning
137097
Lucas Hansen
Klejs-Juelsminde Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
127551
Frederikke Nielsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
110291
Henriette Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
101491
Gustav Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130690
Jonas Schockert
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
129785
Valther Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
131895
Freja Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
129784
Annebell Chen Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK2
196.000
196.000
Hovedskydning
123848
Matthias Kaas Damgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
130697
Julie Brunbjerg Østergaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK3
191.000
191.000
Hovedskydning
135586
Mads Mejlhus
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
135877
Mathias Dinesen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
190.000
190.000
Hovedskydning
135587
Mikkel Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
161.000
161.000
Hovedskydning
130699
Bertram Merrald
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
136624
Kasper Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
185.000
185.000
Hovedskydning
136625
Oscar Mikkelsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
101490
Christoffer Røjkjær
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
J1
200.000
200.000
Hovedskydning
30467
Niels H. Overgaard
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VS1
199.000
199.000
Hovedskydning
97735
Lærke Amby Fabricius
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VS1
198.000
198.000
Hovedskydning
87872
Martin Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VS1
195.000
195.000
Hovedskydning
112421
Niclas Hejslet
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VS2
191.000
191.000
Hovedskydning
17311
Anders Secher
Ullerup Skytteforening, Give
VS2
182.000
182.000
Hovedskydning
106905
Martin Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
126980
Anni Damgaard Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
100603
Jens Sten Knudsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
108644
Jeppe Frost Larsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
127552
Kalle Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
75687
Lars S. Pedersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
107832
Jacob Bendixen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
34478
Jonna Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ2
195.000
195.000
Hovedskydning
34457
Lars Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
44463
Kristian R. Petersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
35506
Lars Kring Mortensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
129783
Erik Dalgas Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
107015
Jens Andersen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
196.000
196.000
Hovedskydning
20681
Hans O. Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
108681
Niels Christian Svendsen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
88633
Svend Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
128742
Hannibal Kramer Thomsen
Ullerup Skytteforening, Give
BK1
200.000
200.000
Hovedskydning
112025
Svend Børge Jørgensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
194.000
194.000
Hovedskydning
34393
Børge Gjødsbøl
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
20964
Ole Hansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
96415
Karl K. Rasmussen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
35378
Preben C. Sørensen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
135566
Lasse Gram Kristensen
Ullerup Skytteforening, Give
BK3
196.000
196.000
Hovedskydning
135882
Mette Ladegaard Husted
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
FRI
197.000
197.000
Hovedskydning
135879
Søs Ladegaard Husted
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
FRI
188.000
188.000
Hovedskydning
136324
Line Post
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
FRI
187.000
187.000
Hovedskydning
114637
Jens Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
J2
194.000
194.000
Hovedskydning
123939
Chris Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
J2
183.000
183.000
Hovedskydning
107347
Peter Kurth Jensen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
34354
Betinna Flyvholm Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
33605
Jens Erik P. Krudt
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
130687
Rolf Martens
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
111862
Petri Brask-Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ2
197.000
197.000
Hovedskydning
136247
Max Kristensen
Ullerup Skytteforening, Give
VÅ3
190.000
190.000
Hovedskydning
33486
Niels Kr. Møberg
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
39755
Peter Thygesen
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
195.000
195.000
Hovedskydning
35077
Berit Andersen
Tørring Idrætsforening
VS2
186.000
186.000
Hovedskydning
93289
Jens Hyldborg
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
192.000
192.000
Hovedskydning
97198
Knud Erichsen
Ullerup Skytteforening, Give
SE2
189.000
189.000
Hovedskydning
101337
Arne Olsen
Ullerup Skytteforening, Give
SE3
184.000
184.000
Hovedskydning
33487
Niels Utoft
Ullerup Skytteforening, Give
SE3
187.000
187.000
Hovedskydning
33414
Tove Secher
Ullerup Skytteforening, Give
SE1
196.000
196.000
Hovedskydning
135463
Svend Møller
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
193.000
193.000
Hovedskydning
136133
Mads Hermansen Larsen
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
191.000
191.000
Hovedskydning
136039
Benjamin Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
195.000
195.000
Hovedskydning
117550
Julie Vesterholm
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
200.000
200.000
Hovedskydning
114638
Lars Lund Nielsen
Ullerup Skytteforening, Give
FRI
192.000
192.000
Hovedskydning
109541
Mads Dupont
Løsning-Hedensted Skytteforening
J1
196.000
196.000
Hovedskydning
116747
Sabrina Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
J2
190.000
190.000
Hovedskydning
131201
Kasper Wichmann
Løsning-Hedensted Skytteforening
J2
188.000
188.000
Hovedskydning
136126
Jack Bak
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
174.000
174.000
Hovedskydning
127953
Mads L. Holst
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK3
186.000
186.000
Hovedskydning
136356
Emil Dalhoff
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
188.000
188.000
Hovedskydning
136355
Emma Dalhoff
Løsning-Hedensted Skytteforening
BK4
183.000
183.000
Hovedskydning
96287
Karsten Knudsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE2
198.000
198.000
Hovedskydning
34395
Boje Skovbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
20806
Jens Ole Sørensen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE3
181.000
181.000
Hovedskydning
34700
Else Marie Nielsen
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE2
193.000
193.000
Hovedskydning
116793
Bo D. Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
131206
Steen Vindbjerg
Løsning-Hedensted Skytteforening
SE3
186.000
186.000
Hovedskydning
136129
Claus Møller Andersen
Løsning-Hedensted Skytteforening
VÅ3
160.000
160.000
Hovedskydning
20954
Per Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
91753
Peter Foght Christiansen
Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
128052
Katrine Lund Jørgensen
Glud Skytteforening
BK1
197.000
197.000
Hovedskydning
136377
Jesper Mortensen
Glud Skytteforening
BK3
179.000
179.000
Hovedskydning
127673
Johan Møberg
Glud Skytteforening
BK3
187.000
187.000
Hovedskydning
136376
Daniel Nielsen
Glud Skytteforening
BK2
197.000
197.000
Hovedskydning
129943
Maria Mindstruplund
Glud Skytteforening
VÅ3
186.000
186.000
Hovedskydning
129944
Lars Mindstruplund
Glud Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
93897
Patrick Sortkjær Jensen
Glud Skytteforening
VÅ1
196.000
196.000
Hovedskydning
89187
Allan Lauridsen
Glud Skytteforening
VÅ2
192.000
192.000
Hovedskydning
21062
Leif Høy
Glud Skytteforening
SE2
188.000
188.000
Hovedskydning
83601
Jens Erik Nielsen
Glud Skytteforening
SE3
194.000
194.000
Hovedskydning
136375
Henrik Olsen
Glud Skytteforening
VÅ2
194.000
194.000
Hovedskydning
21158
Jens Jørgen Jensen
Glud Skytteforening
SE1
192.000
192.000
Hovedskydning
98282
Kristine Rødsgaard Christensen
Jelling fS
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
104499
Emil Kjærsgaard Jørgensen
Jelling fS
J1
199.000
199.000
Hovedskydning
134728
Holger K. Jørgensen
Jelling fS
BK3
198.000
198.000
Hovedskydning
108118
Elisabeth Jørgensen
Jelling fS
BK1
196.000
196.000
Hovedskydning
33621
Henrik Lund
Jelling fS
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
88618
Anders Kurt Rødsgaard Christensen
Jelling fS
VÅ1
200.000
200.000
Hovedskydning
120368
Claus Kristoffersen
Jelling fS
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
33790
Ove Laursen
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
136365
Tina Verner
Jelling fS
VÅ2
196.000
196.000
Hovedskydning
136363
Henrik Steffensen
Jelling fS
VÅ3
193.000
193.000
Hovedskydning
123849
Patrik Gaulshøj
Jelling fS
FRI
199.000
199.000
Hovedskydning
80547
Jens Peter Ladegaard
Jelling fS
SE1
198.000
198.000
Hovedskydning
33812
Lis Andersen
Jelling fS
SE1
200.000
200.000
Hovedskydning
130736
Silas Lund
Jelling fS
BK4
198.000
198.000
Hovedskydning
95179
Tomas Møller
Jelling fS
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
86901
Frederik Kay
Jelling fS
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
130869
Sarah Jensen
Jelling fS
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
33816
Knud Andersen
Jelling fS
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
33743
knud bonde
Jelling fS
SE2
197.000
197.000
Hovedskydning
129095
Jørgen Holm
Jelling fS
SE1
193.000
193.000
Hovedskydning
120580
Martin Klein Follmann
Jelling fS
VÅ1
197.000
197.000
Hovedskydning
120581
Nicklas Klein Follmann
Jelling fS
BK2
193.000
193.000
Hovedskydning
134524
Maya Bahr
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
193.000
193.000
Hovedskydning
123304
Kasper-Emil Dokkedahl
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK2
198.000
198.000
Hovedskydning
134517
Victoria Carlsen Paulsen
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
191.000
191.000
Hovedskydning
126493
Annisette Dokkedahl
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK2
199.000
199.000
Hovedskydning
134523
Benjamin Krogh Bunk
Kolding-Bramdrup Skytteforening
BK4
192.000
192.000
Hovedskydning
20009
Jens Bo Laursen
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
192.000
192.000
Hovedskydning
19919
Dagmar Bjerre
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
184.000
184.000
Hovedskydning
21272
Daniel Vase
Honum & Omegns Skytteforening
VS2
190.000
190.000
Hovedskydning
34575
Nicolai Beier
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
179.000
179.000
Hovedskydning
34740
Hardy Larsen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
199.000
199.000
Hovedskydning
21256
Einar Højsgård
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
195.000
195.000
Hovedskydning
121551
Jan Lundsgaard
Honum & Omegns Skytteforening
VÅ1
199.000
199.000
Hovedskydning
20861
Vagn Åge Jørgensen
Honum & Omegns Skytteforening
SE1
197.000
197.000
Hovedskydning
130686
Flemming H. Wagner
Honum & Omegns Skytteforening
VÅ3
192.000
192.000
Hovedskydning
101479
Mikkel Leth
Honum & Omegns Skytteforening
VS3
198.000
198.000
Hovedskydning
128717
Christian Hedegaard Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
BK3
190.000
190.000
Hovedskydning
20897
Svend Vase
Honum & Omegns Skytteforening
SE3
191.000
191.000
Hovedskydning
128718
Jacob Hedegaard Pedersen
Honum & Omegns Skytteforening
VÅ3
183.000
183.000
Hovedskydning
121992
Kasper Lundsgård
Honum & Omegns Skytteforening
VÅ3
194.000
194.000
Hovedskydning
134234
Lærke Dam Jelling
Gadbjerg Skytteforening
BK3
181.000
181.000
Hovedskydning
111599
Jesper Dam Nielsen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ1
198.000
198.000
Hovedskydning
136686
Villiam Thyregod
Gadbjerg Skytteforening
BK4
173.000
173.000
Hovedskydning
114812
Marcus Dahl Kjer
Gadbjerg Skytteforening
BK2
195.000
195.000
Hovedskydning
125571
Rass H. Madsen
Gadbjerg Skytteforening
J2
187.000
187.000
Hovedskydning
114806
Alma Hindborg Madsen
Gadbjerg Skytteforening
BK2
194.000
194.000
Hovedskydning
135054
Anni Hansen
Gadbjerg Skytteforening
VÅ3
195.000
195.000
Hovedskydning
125570
Benjamin Søbakke Kreuts
Gadbjerg Skytteforening
J2
195.000
195.000
Hovedskydning
Til toppen