Videbæk Stævnet 2018 (Riffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
135336 Julie Sørensen Videbæk Skytteforening BK4 179.0 179.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening BK4 192.0 192.0 Hovedskydning
135730 Janik Puggaard Videbæk Skytteforening BK4 189.0 189.0 Mesterskab
135335 Mathias Viese Jensen Videbæk Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
36092 Henrik Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
131470 Mathias Helstrup Kristensen Videbæk Skytteforening J2 186.0 186.0 Hovedskydning
126757 Jacob Lund Videbæk Skytteforening BK4 170.0 170.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE3 184.0 184.0 Hovedskydning
112507 Alex Christian Lund Videbæk Skytteforening BK4 166.0 166.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 174.0 174.0 Hovedskydning
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 181.0 181.0 Mesterskab
135340 Albert Engkjær Hedegaard Raun Videbæk Skytteforening BK4 177.0 177.0 Hovedskydning
134030 Mikkel Grønlund Videbæk Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
98925 Maria Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Mesterskab
135952 Tobias Toft Nedergaard Videbæk Skytteforening BK4 168.0 168.0 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
90091 Svend Bang Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 192.0 192.0 Mesterskab
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
106579 Bent Kiilerich Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 194.0 194.0 Mesterskab
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE3 181.0 181.0 Hovedskydning
90106 Svend Andersen Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE3 180.0 180.0 Mesterskab
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 194.0 194.0 Hovedskydning
94240 Knud Nohns Ringkøbing Og Omegns Firmaidr. SE2 192.0 192.0 Mesterskab
121234 Oliver Falkenberg Petersen Viborg Skytteforening BK2 190.0 190.0 Hovedskydning
135087 Lennart D. Jensen Videbæk Skytteforening BK4 161.0 161.0 Hovedskydning
135341 Frank Jensen Videbæk Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Hovedskydning
134031 Jonas Nielsen Videbæk Skytteforening BK3 176.0 176.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 175.0 175.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VS3 179.0 179.0 Mesterskab
VÅ2 185.0 185.0 Hovedskydning
VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
135484 Max Eskildsen Lemvig Skytteforening BK4 183.0 183.0 Hovedskydning
135484 Max Eskildsen Lemvig Skytteforening BK4 185.0 185.0 Mesterskab
127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
127604 Frida Lønberg Lemvig Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
124388 Simon O.H. Kleist Lemvig Skytteforening J2 197.0 197.0 Mesterskab
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
131219 Kasper Strøe Lemvig Skytteforening BK2 194.0 194.0 Mesterskab
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 191.0 191.0 Hovedskydning
128122 Thor Guldhammer Lemvig Skytteforening J2 194.0 194.0 Mesterskab
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
116855 Thor van den Berge Lemvig Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Mesterskab
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 192.0 192.0 Hovedskydning
36104 Chris Ahlers Bjerg Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
130888 Julius Mortensen Stadil-Vedersø Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 193.0 193.0 Hovedskydning
118626 Sascha Kampmann Ølgod Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening VÅ3 192.0 192.0 Hovedskydning
134266 Jesper Henriksen Ølgod Skytteforening VÅ3 188.0 188.0 Mesterskab
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
102137 Louise Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening J2 195.0 195.0 Mesterskab
123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening J2 189.0 189.0 Hovedskydning
123139 Patrick Mikkelsen Ølgod Skytteforening J2 184.0 184.0 Mesterskab
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
38336 Hans Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 187.0 187.0 Hovedskydning
131385 Peder Skytte Stougaard Stadil-Vedersø Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
25302 Knud Møller Samsø Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
129296 Torben Pedersen Ølgod Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Mesterskab
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
123138 Perle Mikkelsen Ølgod Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
97390 Karl-Aage Kidmose Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
135228 Vicki Kjær-Jensen Ølgod Skytteforening VÅ3 181.0 181.0 Mesterskab
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
112486 Klaus Kristensen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Mesterskab
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
38352 Doris Johnsen Ølgod Skytteforening SE1 195.0 195.0 Mesterskab
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
131239 Tobias M. Pedersen Højmark Skytteforening BK3 199.0 199.0 Mesterskab
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ3 199.0 199.0 Hovedskydning
97393 Janni Hald Nielsen Stadil-Vedersø Skytteforening VÅ3 199.0 199.0 Mesterskab
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening VÅ3 189.0 189.0 Hovedskydning
33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening VÅ3 178.0 178.0 Mesterskab
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening VÅ3 197.0 197.0 Hovedskydning
94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening VÅ3 195.0 195.0 Mesterskab
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
36987 Holger Kold Højmark Skytteforening SE1 196.0 196.0 Mesterskab
132730 Magnus Nørgaard Dahl Sædding Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132730 Magnus Nørgaard Dahl Sædding Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
132728 Frej Sunesen Sædding Skytteforening BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
132728 Frej Sunesen Sædding Skytteforening BK3 197.0 197.0 Mesterskab
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
131214 Peder Hvid Refstrup Sædding Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
123295 Kåre Thyregaard Videbæk Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Mesterskab
132731 Kresten Ibsen Sædding Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 183.0 183.0 Hovedskydning
119773 Jakob Thyregaard Kallesø Videbæk Skytteforening J2 183.0 183.0 Mesterskab
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
126898 Caroline Thuensen Steffensen Klitten Skytteforening BK3 190.0 190.0 Mesterskab
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 188.0 188.0 Hovedskydning
94790 Jan Henriksen Klitten Skytteforening SE2 189.0 189.0 Mesterskab
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening BK3 184.0 184.0 Hovedskydning
127888 Freja Mose Klitten Skytteforening BK3 187.0 187.0 Mesterskab
130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
130414 Anders Lodberg Klitten Skytteforening BK3 186.0 186.0 Mesterskab
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning
124897 Benny Steffensen Klitten Skytteforening VÅ3 186.0 186.0 Mesterskab
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
36377 Søren Sørensen Klitten Skytteforening VÅ2 193.0 193.0 Mesterskab
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
123534 Mathias Aaes Thomsen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK4 171.0 171.0 Hovedskydning
134796 Villads Halkjær Sørensen Skjern Skytteforening BK4 172.0 172.0 Mesterskab
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 186.0 186.0 Hovedskydning
117768 Mikkel Emil Thomsen Skjern Skytteforening BK3 192.0 192.0 Mesterskab
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132757 Rasmus Frederiksen Skjern Skytteforening BK2 191.0 191.0 Mesterskab
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK3 197.0 197.0 Hovedskydning
132144 Daniel T. Enoch Skjern Skytteforening BK3 198.0 198.0 Mesterskab
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 169.0 169.0 Hovedskydning
16942 Peter Anthonisen Skjern Skytteforening VS3 169.0 169.0 Mesterskab
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
122070 Magnus Sundberg Lauridsen Skjern Skytteforening BK2 196.0 196.0 Mesterskab
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 195.0 195.0 Hovedskydning
125055 Magda Joensen Skjern Skytteforening BK2 193.0 193.0 Mesterskab
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
128494 Daniel Jaedeke Skjern Skytteforening BK3 189.0 189.0 Mesterskab
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
123288 Jakob Steiner Simonsen Skjern Skytteforening BK2 192.0 192.0 Mesterskab
135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening BK4 193.0 193.0 Hovedskydning
135373 Frida Bloch Heyns Skjern Skytteforening BK4 196.0 196.0 Mesterskab
128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
128491 Sigurd Bloch Jensen Skjern Skytteforening BK3 188.0 188.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 198.0 198.0 Mesterskab
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 188.0 188.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 191.0 191.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 199.0 199.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK2 197.0 197.0 Mesterskab
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
132790 Jens Valther Ørts Ulfborg Bys Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Mesterskab
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening VS2 186.0 186.0 Mesterskab
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
127436 Asger M Dransfeldt Højmark Skytteforening BK2 195.0 195.0 Mesterskab
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS2 180.0 180.0 Hovedskydning
35880 Martin Holst Nørmark Ulfborg Bys Skytteforening VS2 182.0 182.0 Mesterskab
85238 Leif Roer Videbæk Skytteforening VÅ3 185.0 185.0 Hovedskydning

Til toppen