Divisionsskydning vinter 1. runde - riffel (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
95606 Helge Johnson Reerslev Skytteforening SE2 180.0 180.0 Hovedskydning
88037 Palle Andersen Reerslev Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
56494 Pia Eriksen Reerslev Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Hovedskydning
60795 Knud Thylkær Reerslev Skytteforening SE2 179.0 179.0 Hovedskydning
109090 Kristian Larsen Høng Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
130001 Søren Marqvartsen Høng Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
94220 Frederik Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
100147 Kasper Pedersen Høng Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
128921 Maria Lesholt Greve Skytteforening J2 184.0 184.0 Hovedskydning
122511 Laura Pedersen Greve Skytteforening J2 190.0 190.0 Hovedskydning
131033 Frida Rasmussen Greve Skytteforening J2 199.0 199.0 Hovedskydning
118082 Simon Buhl Ziska Greve Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
134982 Noa Jepsen Greve Skytteforening BK3 180.0 180.0 Hovedskydning
134409 Maja Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK3 170.0 170.0 Hovedskydning
128551 Jasmin Kofoed Sloth Greve Skytteforening BK2 192.0 192.0 Hovedskydning
126956 Oliver Budtz Greve Skytteforening BK3 193.0 193.0 Hovedskydning
68949 Claus Bruun Greve Skytteforening VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
69591 Arne Berg Søeballe Greve Skytteforening VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
60716 Pernille Lohmann Mikkelsen Greve Skytteforening VS2 190.0 190.0 Hovedskydning
68878 Elan Hansen Greve Skytteforening VS2 176.0 176.0 Hovedskydning
127221 Silje Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
128031 Tom Schjødt Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 196.0 196.0 Hovedskydning
117645 Jacob Bjerre Cordtz Fløng-Hedehusene Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
129835 Niklas Segel Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening BK2 199.0 199.0 Hovedskydning
69629 Per Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
60856 Helle Lindorff Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
69376 Morten Remsted Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
69524 Sanne Kjær Fløng-Hedehusene Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
60116 Nicolai Andersen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS2 187.0 187.0 Hovedskydning
28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
96807 Sara Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 198.0 198.0 Hovedskydning
69344 Signe Jensen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS1 193.0 193.0 Hovedskydning
70084 Henrik D. S. Holme Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 183.0 183.0 Hovedskydning
120318 Oliver Larsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 197.0 197.0 Hovedskydning
100110 Maria Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
119757 Annika Håkansson Fløng-Hedehusene Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
115734 Jonas Knudsen Fløng-Hedehusene Skytteforening J2 200.0 200.0 Hovedskydning
69501 Birger Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
69410 Laura Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 191.0 191.0 Hovedskydning
69333 Susanne Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 176.0 176.0 Hovedskydning
69431 Karsten Graversen Fløng-Hedehusene Skytteforening VS3 181.0 181.0 Hovedskydning
69461 Inge Rusbjerg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69408 Leif Bodilsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 194.0 194.0 Hovedskydning
68928 Peter Hvidberg Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
69409 Leif Bay Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
69477 Gert Poulsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 192.0 192.0 Hovedskydning
60777 Leif Mikkelsen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
69365 Paul Groesmeyer Fløng-Hedehusene Skytteforening SE2 182.0 182.0 Hovedskydning
60819 Jytte Kristoffersen Fløng-Hedehusene Skytteforening SE1 193.0 193.0 Hovedskydning
60811 Karl Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 187.0 187.0 Hovedskydning
128748 Flemming Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 184.0 184.0 Hovedskydning
58227 Johannes Nielsen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
87993 Bente Hansen Osted/Lejre Skytteforening 27.kr. SE1 190.0 190.0 Hovedskydning
68823 Lis Jensen Greve Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
68845 Kaj Hansen Greve Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
68747 Tove Rasmussen Greve Skytteforening SE2 195.0 195.0 Hovedskydning
57006 Kristian Ebbensgaard Greve Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
57407 Susanne Frederiksen Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
57419 Lars Lund Tuse Skytteforening SE1 199.0 199.0 Mesterskab
57255 Kurt Møller Pedersen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
58322 Kurt Petersen Tuse Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
126894 Rosa Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
108366 Elmer Emil Wagner Nykøbing Sj. Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
133531 Malou Andersen Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
128949 Jason Guldborg Nykøbing Sj. Skytteforening BK3 181.0 181.0 Hovedskydning
122410 Anita Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
103737 Kristina Svenstrup Jensen Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 195.0 195.0 Hovedskydning
57310 Thomas Lindberg Hermann Nykøbing Sj. Skytteforening VÅ2 196.0 196.0 Hovedskydning
121868 Mikkel Korsbæk Nørholt Nykøbing Sj. Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
117233 Zenia Rugaard Nielsen Nykøbing Sj. Skytteforening J1 196.0 196.0 Hovedskydning
122412 Niels E. Clausen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
114504 Laurine Wolmer Petersen Nykøbing Sj. Skytteforening J2 195.0 195.0 Hovedskydning
106275 Marianne Munch Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ1 194.0 194.0 Hovedskydning
95283 Laila B. Larsen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
60400 Gitte Kjep Andersen Hvalsø Skytteforening 33. Kreds VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
61612 Poul Lamhauge Gundsølille Sg&if VS3 190.0 190.0 Hovedskydning
61619 Marianne Lamhauge Gundsølille Sg&if VS2 185.0 185.0 Hovedskydning
60854 Helle Østergaard Mark Gundsølille Sg&if VS1 196.0 196.0 Hovedskydning
60330 Henning Sørensen Gundsølille Sg&if VS3 180.0 180.0 Hovedskydning
117799 Alfred Borch-Jensen Gundsølille Sg&if BK2 193.0 193.0 Hovedskydning
79138 Bitten Nielsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
57183 Rikke Larsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
119003 Kim Christensen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 198.0 198.0 Hovedskydning
57211 Arne Jacobsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 198.0 198.0 Mesterskab
57565 Jane Wester Højby Skytteforening, Sjælland SE2 191.0 191.0 Hovedskydning
57222 Inge Larsen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 186.0 186.0 Hovedskydning
57583 Finn Jensen Højby Skytteforening, Sjælland SE2 183.0 183.0 Hovedskydning
69703 Bent Kruse Ballerup Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
69303 Anders Sode Ballerup Skytteforening VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
109643 Christine Jacobi Ballerup Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
35970 Diana Henriksen Ballerup Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
90190 Mikkel Adam Warrer Ballerup Skytteforening VS1 195.0 195.0 Hovedskydning
35978 Claus Søndergaard Ballerup Skytteforening VS1 194.0 194.0 Hovedskydning
26495 Steffen Halfdan Olsen Ballerup Skytteforening VS1 197.0 197.0 Hovedskydning
119246 Esther Marie Bentzen Ballerup Skytteforening J2 193.0 193.0 Hovedskydning
111517 André Fisker Ballerup Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
76771 Joachim Espersen Ballerup Skytteforening VÅ1 197.0 197.0 Hovedskydning
129046 John Schou Hansen Jyderup Skytteforening SE2 167.0 167.0 Hovedskydning
131881 Jens Petersen Jyderup Skytteforening VÅ2 157.0 157.0 Hovedskydning
129281 Peter Gøthche Jyderup Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Hovedskydning
57325 Kenneth Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ1 199.0 199.0 Hovedskydning
130080 Nickoline Jedig Højby Skytteforening, Sjælland BK3 191.0 191.0 Hovedskydning
136191 Matias Brigsted Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland BK3 179.0 179.0 Hovedskydning
135616 Marc Redtz Juhl Højby Skytteforening, Sjælland BK3 165.0 165.0 Hovedskydning
119002 Daniel Lærke Christiansen Højby Skytteforening, Sjælland BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
136074 Rasmus Møller Højby Skytteforening, Sjælland J2 194.0 194.0 Hovedskydning
132564 Steen Andersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 188.0 188.0 Hovedskydning
136190 Kennet Brigsted Pedersen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
57588 Dennis Mikkelsen Højby Skytteforening, Sjælland VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127050 Peter Schmidt Tuse Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
124745 Thomas Matzen Tuse Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
127713 Nicklas Nielsen Tuse Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
90829 Jonas Olsen Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
105094 Katrine Christensen Tuse Skytteforening J1 199.0 199.0 Hovedskydning
110396 Frida Vangsgaard Tuse Skytteforening J1 200.0 200.0 Hovedskydning
108761 Steen Mejnert Olsen Tuse Skytteforening VÅ1 200.0 200.0 Hovedskydning
58105 Niels Olsen Tuse Skytteforening SE1 197.0 197.0 Hovedskydning
57425 Dennis Frederiksen Tuse Skytteforening VÅ1 198.0 198.0 Hovedskydning
59359 Erik Benée Petersen Korsør Skytteforening SE1 198.0 198.0 Hovedskydning
59037 Pelle R. Pedersen Korsør Skytteforening SE1 195.0 195.0 Hovedskydning
58805 Inge Nielsen Korsør Skytteforening SE1 200.0 200.0 Hovedskydning
59269 Ole S. Madsen Korsør Skytteforening SE1 196.0 196.0 Hovedskydning
127227 Louise Truelsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
134385 Silas Rosenkvist Bladt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
134382 Laurits Gunnarson Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK3 196.0 196.0 Hovedskydning
116929 Magnus Guldager Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. BK1 194.0 194.0 Hovedskydning
60314 Kim Christensen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 180.0 180.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Hovedskydning
112037 Cecilie Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 199.0 199.0 Mesterskab
76186 Ken Poulsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 198.0 198.0 Hovedskydning
113106 Per Stigaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. VÅ2 197.0 197.0 Hovedskydning
107612 Mathias Nørgaard Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 199.0 199.0 Hovedskydning
107611 Mikkel Schiødt Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J2 195.0 195.0 Hovedskydning
118762 Tobias Dyrby Nielsen Kirke Hyllinge Skytteforening 32.kr. J1 196.0 196.0 Hovedskydning
60617 Jens Kristian Andreasen Gundsølille Sg&if SE2 190.0 190.0 Hovedskydning
135958 Simon Vinther Højby Skytteforening, Sjælland BK3 183.0 183.0 Hovedskydning
108564 Gustav Andersen Tuse Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning

Til toppen