Indlæser...
Min Idræt
Om
Privatlivspolitik
Hjælp
Indberet fejl
Vejledning (fejl)
Nyttige links
DGI.dk
Trænerguiden
Foreningsportalen
Søgeguide
Skydning | Resultater
Resultat
julepistolterræn Ulfborg 2018 grov (GrovPistol andre end cal. 32) | Min Idræt
Stævneresultater - Alle
Alle landsdele
DGI Nordjylland
DGI Vestjylland
DGI Midtjylland
DGI Østjylland
DGI Sydøstjylland
DGI Sydvest
DGI Midt- og Vestsjælland
DGI Nordsjælland
Alle foreninger
Akademisk Skytteforening, Århus
Allingåbro Skytteforening
Billund Skytteforening
Bramming Skytteforening
Djurslands PistolKlub
Gårde Idræts- og Skytteforening
Hobro Egnens Skytteforening
Honum & Omegns Skytteforening
Horsens Skyttekreds
Hørsholm Pistolforening
Jydske Dragonregiments Idrætsforening
Karby Skyttekreds
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
Lind Skytteforening
Mejrup Skytteforening
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
Nordjysk Historisk Skytteforening
Nykøbing Mors Skyttekreds
Ribe Skyttekreds
Sejs-Svejbæk Skytteforening
Silkeborg Skyttekreds
Skanderborg-Stilling Skytteforening
Skjern Skytteforening
St. Restrup Idrætsforening
Struer Skyttekreds
Støvring Skytteforening
Vejle Skytteforening
Vester Hassing Skytteforening
Ølsted Skytteforening
Ørnhøj Skytteforening
Østbirk Pistol Skytter
Østjydsk Pistolklub
Års Skytteforening
Skyttenr
Navn
Forening
Klasse
Resultat
Point / O-tal
Niveau
82900
Bruno Nedergaard Pedersen
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
8.000
8.000
Hovedskydning
129467
Rene Kastrup Jørgensen
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
40.000
40.000
Hovedskydning
129468
Michael Bay Nielsen
Nordjysk Historisk Skytteforening
GPA
27.000
27.000
Hovedskydning
92714
Stig Stendrup
Hobro Egnens Skytteforening
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
66086
Ejner Nicolaisen
Hørsholm Pistolforening
GPA
65.000
65.000
Hovedskydning
18474
Bjarne Skibild
Djurslands PistolKlub
GPA
50.000
50.000
Hovedskydning
129977
Niels Peter Hviid
Djurslands PistolKlub
GPA
25.000
25.000
Hovedskydning
112640
Magnus Degenkolv
Djurslands PistolKlub
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
102083
Jørgen Bøgh Jørgensen
Djurslands PistolKlub
GPA
31.000
31.000
Hovedskydning
90255
Preben Skov Troelsen
Lind Skytteforening
GPA
31.000
31.000
Hovedskydning
109163
René Mosegaard
Østbirk Pistol Skytter
GPA
46.000
46.000
Hovedskydning
97307
Kim S. J. Jensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
55.000
55.000
Hovedskydning
85773
Erik Dyhr
Østbirk Pistol Skytter
GPA
51.000
51.000
Hovedskydning
20180
Jan Sander
Østbirk Pistol Skytter
GPA
52.000
52.000
Hovedskydning
127070
Eva Hviid Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
128868
Tue Christensen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
39.000
39.000
Hovedskydning
135511
Morten Jakobsen
Østbirk Pistol Skytter
GPA
34.000
34.000
Hovedskydning
128426
Frank Reinholt Andersen
Års Skytteforening
GPA
23.000
23.000
Hovedskydning
135363
Kim Skifter Sørensen
Års Skytteforening
GPA
24.000
24.000
Hovedskydning
127025
Jakob Boel Nielsen
Vester Hassing Skytteforening
GPA
42.000
42.000
Hovedskydning
34726
Knud Erik Müller
Vejle Skytteforening
GPA
41.000
41.000
Hovedskydning
121613
Carsten Jensen
Vejle Skytteforening
GPA
40.000
40.000
Hovedskydning
22580
Henrik Pedersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
44.000
44.000
Hovedskydning
24175
Bo Petersen
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
22.000
22.000
Hovedskydning
21999
Henrik Søndergård Møller
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
32.000
32.000
Hovedskydning
126402
Brian Friis
Sejs-Svejbæk Skytteforening
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
88770
Henrik Jeppesen
Ribe Skyttekreds
GPA
46.000
46.000
Hovedskydning
123557
Klaus Andersen
Honum & Omegns Skytteforening
GPA
31.000
31.000
Hovedskydning
17477
Valther Jørgensen
Allingåbro Skytteforening
GPA
42.000
42.000
Hovedskydning
103840
Henrik Lerfeldt
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GPA
64.000
64.000
Hovedskydning
21173
Jan Pedersen
Horsens Skyttekreds
GPA
61.000
61.000
Hovedskydning
103995
Kenn Sandberg
Horsens Skyttekreds
GPA
24.000
24.000
Hovedskydning
134781
Michael Kramer
Ølsted Skytteforening
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
128813
Sten Andersen
Ølsted Skytteforening
GPA
27.000
27.000
Hovedskydning
114770
Jørgen Steinicke
Ølsted Skytteforening
GPA
45.000
45.000
Hovedskydning
89737
Gregers Kirdorf
Ølsted Skytteforening
GPA
42.000
42.000
Hovedskydning
128897
Torben Nielsen
Ølsted Skytteforening
GPA
37.000
37.000
Hovedskydning
20666
Jesper Larsen
Ølsted Skytteforening
GPA
47.000
47.000
Hovedskydning
20733
Anders Zoffmann
Ølsted Skytteforening
GPA
44.000
44.000
Hovedskydning
76055
Kim Juul
Ølsted Skytteforening
GPA
40.000
40.000
Hovedskydning
20707
Christen Christensen
Ølsted Skytteforening
GPA
9.000
9.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
GPA
20.000
20.000
Hovedskydning
104087
Kim Tøtrup Pedersen
Gårde Idræts- og Skytteforening
GPA
44.000
44.000
Hovedskydning
81518
Casper Berg Kjeldsen
Østjydsk Pistolklub
GPA
6.000
6.000
Hovedskydning
35286
Verner Stenberg Isaksen
Østjydsk Pistolklub
GPA
30.000
30.000
Hovedskydning
35319
Søren Døssing
Østjydsk Pistolklub
GPA
22.000
22.000
Hovedskydning
35782
Andreas Svendsen
Østjydsk Pistolklub
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
102480
Per Fjord Carlsen
Skjern Skytteforening
GPA
52.000
52.000
Hovedskydning
81109
John Harry Nielsen
Ørnhøj Skytteforening
GPA
55.000
55.000
Hovedskydning
22736
Allan Nielsen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
38.000
38.000
Hovedskydning
21889
Freddy Pedersen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
6.000
6.000
Hovedskydning
91436
Helge Hulegaard
Vejle Skytteforening
GPA
41.000
41.000
Hovedskydning
29501
Niels Olesen
Struer Skyttekreds
GPA
42.000
42.000
Hovedskydning
91439
Henrik Koustrup
Struer Skyttekreds
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
35197
Michael Tonnesen
Østjydsk Pistolklub
GPA
12.000
12.000
Hovedskydning
120503
Morten Lindhardt Zühlke
Bramming Skytteforening
GPA
32.000
32.000
Hovedskydning
125958
Michael Søgård
Bramming Skytteforening
GPA
25.000
25.000
Hovedskydning
119212
Gulak Olsen
Bramming Skytteforening
GPA
18.000
18.000
Hovedskydning
125994
Jan Winkel
Bramming Skytteforening
GPA
10.000
10.000
Hovedskydning
26999
Peter B. Johansen
Karby Skyttekreds
GPA
64.000
64.000
Hovedskydning
31374
Søren Andersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
55.000
55.000
Hovedskydning
121744
Lars Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
39.000
39.000
Hovedskydning
32361
Knud Jensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
28.000
28.000
Hovedskydning
89048
Jørn Vestervig Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
24.000
24.000
Hovedskydning
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
93595
Viggo Pedersen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
12.000
12.000
Hovedskydning
96449
Niels Knudstrup
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
45.000
45.000
Hovedskydning
113086
Begitte O. B. Løwgreen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
7.000
7.000
Hovedskydning
27071
Jørn Nordgaard Kristensen
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
46.000
46.000
Hovedskydning
88577
Kristian Toft
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
29.000
29.000
Hovedskydning
83743
Casper Juhl Jensen
Støvring Skytteforening
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
25972
Kåre Janussen
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
42.000
42.000
Hovedskydning
127858
Marie Janussen
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
25.000
25.000
Hovedskydning
109668
Lena Thyssen Vestermark
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
24.000
24.000
Hovedskydning
16742
Poul Fjorback
St. Restrup Idrætsforening
GPA
10.000
10.000
Hovedskydning
94302
Mathias Havn Sørensen
Silkeborg Skyttekreds
GPA
9.000
9.000
Hovedskydning
124271
Dimitri Ruusuviita
Billund Skytteforening
GPA
2.000
2.000
Hovedskydning
132186
Phillip Bang
Billund Skytteforening
GPA
27.000
27.000
Hovedskydning
136674
Torben Olsen
Struer Skyttekreds
GPA
20.000
20.000
Hovedskydning
112233
Erling Thomsen
Struer Skyttekreds
GPA
13.000
13.000
Hovedskydning
123694
Jens Peder Jørgensen
Horsens Skyttekreds
GPA
38.000
38.000
Hovedskydning
137245
Otto Faré Høegh
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
24.000
24.000
Hovedskydning
30258
Gert Østergård
Mejrup Skytteforening
GPA
6.000
6.000
Hovedskydning
114877
Lars Drudsgaard
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
126413
Jonas Vestermark
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
40.000
40.000
Hovedskydning
137250
Peter Isaksen
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
37.000
37.000
Hovedskydning
122584
Kristian Hansen Brix
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
9.000
9.000
Hovedskydning
35645
Henning G. Bro
Østjydsk Pistolklub
GPA
34.000
34.000
Hovedskydning
136772
Nazmi Krasniqi
Struer Skyttekreds
GPA
4.000
4.000
Hovedskydning
26614
Henrik Ditlev
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
40.000
40.000
Hovedskydning
137280
Jess Christensen
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
60.000
60.000
Hovedskydning
121679
John Christian Gerhauge
Ølsted Skytteforening
GPA
49.000
49.000
Hovedskydning
129496
Claus Thomsen
Bramming Skytteforening
GPA
16.000
16.000
Hovedskydning
102082
Mads Bøgh Jørgensen
Djurslands PistolKlub
GPA
36.000
36.000
Hovedskydning
27056
Kristian Damgaard
Nykøbing Mors Skyttekreds
GPA
55.000
55.000
Hovedskydning
122885
Niels-Jørgen Poulsen
Vejle Skytteforening
GPA
28.000
28.000
Hovedskydning
126355
Kenny Sønderborg
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
44.000
44.000
Hovedskydning
90250
Sissal Skaale
Skanderborg-Stilling Skytteforening
GPA
58.000
58.000
Hovedskydning
89771
Mikael Jakobsen
Skanderborg-Stilling Skytteforening
GPA
29.000
29.000
Hovedskydning
118856
Jørn Nørgaard
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
8.000
8.000
Hovedskydning
107986
Bernt Christensen
Kølkær/Fasterholt SG&I, skytteafd
GPA
18.000
18.000
Hovedskydning
129725
Palle Stegger
Silkeborg Skyttekreds
GPA
20.000
20.000
Hovedskydning
32035
Peter Davis
Lind Skytteforening
GPA
61.000
61.000
Hovedskydning
32164
Michael Brandt
Lind Skytteforening
GPA
52.000
52.000
Hovedskydning
137281
Jesper Støttrup
Jydske Dragonregiments Idrætsforening
GPA
44.000
44.000
Hovedskydning
128589
Thomas Viborg
Akademisk Skytteforening, Århus
GPA
48.000
48.000
Hovedskydning
13489
Bent H. Christensen
Hobro Egnens Skytteforening
GPA
35.000
35.000
Hovedskydning
57359
Johnny Ole Larsen
Midt- og Vestsjællands Terrænskytter
GPA
60.000
60.000
Hovedskydning
35103
Uffe Borch Hansen
Vejle Skytteforening
GPA
37.000
37.000
Hovedskydning
Til toppen