| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/14 400/28
2 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14 200/11 400/25
3 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11 200/12 399/23
4 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10 200/12 399/22
5 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 199/06 200/12 399/18
6 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08 199/13 398/21
7 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06 199/14 397/20
8 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/09 198/10 397/19
9 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/08 198/06 397/14
10 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 196/10 200/10 396/20
11 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 199/12 196/07 395/19
12 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06 198/10 394/16

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/07 198/03 397/10
2 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 198/11 197/07 395/18
3 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 200/04 195/03 395/07
4 130869 Sarah Jensen Jelling fS 196/06 198/08 394/14
5 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 197/07 195/07 392/14
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 195/06 194/02 389/08
7 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05 195/05 388/10
8 121092 Mikkel Lillebæk Madsen Ullerup Skytteforening 193/05 193/05 386/10
9 131247 Xenia Rosenkvist Fredericia Skytteforening 193/02 192/04 385/06
10 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 194/02 191/06 385/08
11 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening 192/03 189/03 381/06

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 194/03 191/02 385/05

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13 197/07 397/20
2 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 196/02 193/03 389/05
3 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 192/04 191/05 383/09
4 135566 Lasse Gram Kristensen Ullerup Skytteforening 189/04 187/04 376/08
5 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening 182/00 180/00 362/00
6 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 176/01 178/00 354/01

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 198/09 194/01 392/10
2 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 199/08 193/08 392/16
3 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/02 195/08 391/10
4 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 199/08 191/02 390/10
5 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 195/08 191/06 386/14
6 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/08 196/07 385/15
7 125571 Rass H. Madsen Gadbjerg Skytteforening 192/06 190/05 382/11
8 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 190/02 191/04 381/06
9 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 190/05 189/04 379/09
10 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/05 186/04 379/09
11 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 189/03 189/02 378/05
12 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/05 183/01 370/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS1

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02 193/04 383/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/01 187/02 375/03
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01 188/04 373/05
3 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 184/03 182/01 366/04
4 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 180/02 181/02 361/04

Riffel, 15m - Mesterskab VS3

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 196/08 193/08 389/16
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 185/01 187/00 372/01
3 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 180/01 182/03 362/04

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/12 200/15 400/27
2 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/07 200/12 399/19
3 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/07 199/12 399/19
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12 200/08 398/20
5 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/10 199/10 397/20
6 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/06 199/10 397/16
7 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 199/11 198/11 397/22
8 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09 200/14 396/23
9 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08 200/12 396/20
10 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/08 198/10 395/18
11 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10 198/06 395/16
12 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/07 197/10 394/17
13 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/12 195/08 394/20
14 111599 Jesper Dam Gadbjerg Skytteforening 197/04 195/09 392/13

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 103028 Steen Ibsen Fredericia Skytteforening 197/07 194/03 391/10
2 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04 195/08 389/12
3 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 195/01 194/08 389/09
4 122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 192/04 195/05 387/09
5 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/08 194/06 387/14
6 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 192/02 194/04 386/06
7 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 188/03 194/05 382/08

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening 198/09 197/04 395/13
2 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/03 194/06 387/09
3 136247 Max Kristensen Ullerup Skytteforening 190/03 190/03 380/06
4 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening 185/02 194/09 379/11
5 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/04 186/03 377/07
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 184/02 178/00 362/02

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/08 200/14 399/22
2 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/09 199/11 397/20
3 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/11 199/05 397/16
4 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/05 197/07 394/12
5 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 196/09 196/08 392/17
6 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 197/04 195/07 392/11
7 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/07 195/04 392/11
8 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09 194/08 391/17
8 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09 194/08 391/17
10 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/05 192/04 386/09
11 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 195/06 189/05 384/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 198/08 194/06 392/14
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 196/03 195/06 391/09
3 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 190/02 196/05 386/07
4 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05 194/06 386/11
5 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 190/05 194/07 384/12
6 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 191/04 193/04 384/08
7 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 189/02 194/05 383/07
8 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 190/00 189/01 379/01
9 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03 190/04 378/07
10 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/03 186/03 375/06

Riffel, 15m - Mesterskab SE3

1 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 184/00 190/05 374/05

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/07 199/08 394/15
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/06 199/06 394/12
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/05 191/04 380/09
4 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 188/03 191/03 379/06

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
1 127551 Frederikke Nielsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/14
3 120464 Phillip Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 199/12
4 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/11
5 131895 Freja Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/10
6 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/09
7 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/08
7 124235 Patrick Lauritsen Brande Skytteforening 199/08
9 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 199/06
10 129785 Valther Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/06
11 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 196/10
12 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 131129 Marcus Nickelmann Ammitsbøl Sg&i 200/04
2 113783 Bjarke Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 199/07
3 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 198/11
4 131246 Nanna Jakobsen Fredericia Skytteforening 197/07
5 130869 Sarah Jensen Jelling fS 196/06
6 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 195/06
7 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 194/02
8 121092 Mikkel Lillebæk Madsen Ullerup Skytteforening 193/05
8 129784 Annebell Chen Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 193/05
10 131247 Xenia Rosenkvist Fredericia Skytteforening 193/02
11 114806 Alma Hindborg Madsen Gadbjerg Skytteforening 192/03

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 130350 Oscar Ebbesen Fredericia Skytteforening 194/03
2 121091 Lasse Lillebæk Madsen Ullerup Skytteforening 178/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13
2 136184 Mads Kreutzer Rosager Ammitsbøl Sg&i 196/02
3 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 192/04
4 135566 Lasse Gram Kristensen Ullerup Skytteforening 189/04
5 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening 182/00
6 135846 Jacob Ebbesen Fredericia Skytteforening 176/01
7 135832 Mathias Aagaard Brande Skytteforening 169/00

Riffel, 15m - Klasse J2

1 106786 Christoffer Damgaard Larsen Samsø Skytteforening 199/08
1 120233 Jeppe Olsen Ammitsbøl Sg&i 199/08
3 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 198/09
4 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 196/02
5 111249 Hans Akselsen Kirkholt Ousted Tåning Skytteforening 195/08
6 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 193/05
7 125571 Rass H. Madsen Gadbjerg Skytteforening 192/06
8 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 190/05
9 135973 Tim Wohlert Ahlquist Vejle Skytteforening 190/02
10 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 189/08
11 99927 Victor Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 189/03
12 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 187/05

Riffel, 15m - Klasse VS1

1 87872 Martin Knudsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 190/02

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 34301 Karsten Karstensen Billund-Vorbasse Skytteforening 188/01
2 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01
3 96841 Tim Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 184/03
4 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 180/02

Riffel, 15m - Klasse VS3

1 102896 Jens-Ulrik Ladekjær-Mikkelsen Ammitsbøl Sg&i 196/08
2 34585 Vagn Koch Tørring Idrætsforening 185/01
3 85786 Sara Knudsen Kolding-Bramdrup Skytteforening 180/01
4 33682 Brian Madsen Ullerup Skytteforening 176/01

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/12
2 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/07
3 34354 Betinna Flyvholm Thygesen Ullerup Skytteforening 199/12
4 33605 Jens Erik P. Krudt Ullerup Skytteforening 199/11
5 111577 Niels Ladegaard Vejle Skytteforening 199/07
6 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/12
7 107347 Peter Kurth Jensen Ullerup Skytteforening 198/10
8 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 198/06
9 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/10
10 33621 Henrik Lund Jelling fS 197/08
11 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/07
12 111599 Jesper Dam Gadbjerg Skytteforening 197/04
13 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/09
14 127552 Kalle Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/08

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 103028 Steen Ibsen Fredericia Skytteforening 197/07
2 34517 Bo W. Knudsen Fredericia Garnisons Idrætsforening 196/04
3 122498 Anette Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 195/01
4 130687 Rolf Martens Ullerup Skytteforening 194/06
5 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04
6 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/08
7 122499 Ulrik Lindquist Knudsen Brande Skytteforening 192/04
8 130349 Brian Ebbesen Fredericia Skytteforening 192/02
9 111862 Petri Brask-Nielsen Ullerup Skytteforening 188/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 125316 Andreas Thode Fredericia Skytteforening 198/09
2 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 193/03
3 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 191/04
4 136247 Max Kristensen Ullerup Skytteforening 190/03
5 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening 185/02
6 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 184/02

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/08
2 80544 Paul Landsfeldt Ammitsbøl Sg&i 198/11
3 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/09
4 20681 Hans O. Hansen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
4 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 197/09
6 33414 Tove Secher Ullerup Skytteforening 197/07
7 20861 Vagn åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 197/06
8 33790 Ove Laursen Jelling fS 197/05
9 35072 Bodil Hansen Ammitsbøl Sg&i 197/04
10 33139 Peter Frandsen Blåhøj Skytteforening 196/09
11 33486 Niels Kr. Møberg Ullerup Skytteforening 195/06
12 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 198/08
2 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 196/03
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 192/05
4 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 191/04
5 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 190/05
6 35795 Aksel Ebbesen Fredericia Skytteforening 190/03
7 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 190/02
8 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 190/00
9 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/03
10 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 189/02
11 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 188/03

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 185/04
2 35287 Vagn Mølkjær Fredericia Skytteforening 184/00
3 33487 Niels Utoft Ullerup Skytteforening 183/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 195/07
2 117550 Julie Vesterholm Ullerup Skytteforening 195/06
3 124666 Poul Erik Christensen Møldrup Skytteforening 189/05
4 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 188/03

Til toppen