| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Riffel, 15m - Mesterskab BK1

1 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 200/07 200/13 400/20
2 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11 199/14 399/25
3 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/10 199/10 398/20
4 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/06 200/12 396/18
5 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/12 199/11 396/23
6 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/10 198/07 395/17
7 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11 195/03 393/14
8 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06 196/06 392/12

Riffel, 15m - Mesterskab BK2

1 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/10 200/12 399/22
2 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/10 199/14 398/24
3 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 194/05 196/07 390/12
4 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 194/02 196/08 390/10
5 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 194/05 194/06 388/11
6 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 192/02 191/05 383/07

Riffel, 15m - Mesterskab BK3

1 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 192/06 198/08 390/14
2 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 188/01 184/02 372/03

Riffel, 15m - Mesterskab BK4

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 196/04 196/06 392/10
2 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening 182/01 172/00 354/01

Riffel, 15m - Mesterskab J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/17 200/10 399/27
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/07 196/03 394/10

Riffel, 15m - Mesterskab J2

1 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08 198/04 395/12
2 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/01 194/04 393/05
3 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/06 193/04 390/10
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 195/07 193/06 388/13
5 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 192/02 192/03 384/05
6 125570 Benjamin Søbakke Kreuts Gadbjerg Skytteforening 192/03 188/03 380/06
7 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/04 189/02 378/06

Riffel, 15m - Mesterskab VS2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01 183/01 368/02
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 184/00 180/01 364/00

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15 200/15 400/30
2 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/11 200/09 400/20
3 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/08 200/11 398/19
4 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11 199/05 398/16
5 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/11 198/05 395/16
6 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/08 198/06 395/14
7 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/12 197/04 395/16
8 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 198/08 197/06 395/14
9 120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/05 197/08 395/13
10 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10 198/10 394/20

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 193/06 193/05 386/11
2 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05 192/04 385/09
3 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 193/03 191/02 384/05

Riffel, 15m - Mesterskab VÅ3

1 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/07 190/02 384/09
2 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04 190/02 384/06
3 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening 190/01 193/01 383/02
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 187/01 181/02 368/03
5 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 183/00 180/01 363/00

Riffel, 15m - Mesterskab SE1

1 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/08 200/16 398/24
2 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/13 197/08 396/21
3 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/05 196/06 392/11
4 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/03 197/08 391/11
5 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 194/05 197/06 391/11
6 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/05 193/07 389/12
7 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05 195/06 386/11

Riffel, 15m - Mesterskab SE2

1 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04 198/08 392/12
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/04 197/04 392/08
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/02 196/06 391/08
4 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 196/03 194/05 390/08
5 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 194/04 195/06 389/10
6 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 192/05 192/03 384/08
7 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 193/04 191/04 384/08
8 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 191/06 191/02 382/08
9 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/03 193/05 380/08
10 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/00 190/06 379/00
11 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 186/01 190/01 376/02
12 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 188/03 188/02 376/05

Riffel, 15m - Mesterskab FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 197/06 197/04 394/10
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/02 188/02 377/04

Riffel, 15m - Klasse BK1

1 110291 Henriette Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/11
2 128742 Hannibal Kramer Thomsen Ullerup Skytteforening 200/07
3 126150 Magnus Holm Rodding Vejle Skytteforening 199/10
4 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 198/11
5 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/12
6 110495 Victoria Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/10
7 127274 Baldrian Brill Billund-Vorbasse Skytteforening 196/06
7 116783 Mads Egeberg Gjelstrup Vejle Skytteforening 196/06

Riffel, 15m - Klasse BK2

1 130869 Sarah Jensen Jelling fS 199/10
1 129057 Mathias Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 199/10
3 123553 Frederik Thomsen Brande Skytteforening 194/05
3 132423 Nicolaj Rønhof Brink Blåhøj Skytteforening 194/05
5 121622 Emma Thomsen Brande Skytteforening 194/02
6 114812 Marcus Dahl Kjer Gadbjerg Skytteforening 192/02

Riffel, 15m - Klasse BK3

1 126149 Mads Friedrichsen Vejle Skytteforening 192/06
2 127160 Andreas Clausen Blåhøj Skytteforening 188/01
3 121550 Viktor Lysdahl Tørring Idrætsforening 184/01

Riffel, 15m - Klasse BK4

1 135768 Magnus Christiansen Vejle Skytteforening 196/04
2 134234 Lærke Dam Jelling Gadbjerg Skytteforening 182/01
3 129861 Luciana Marie Lysdahl Tørring Idrætsforening 181/02
4 132820 Sebastian Clausen Blåhøj Skytteforening 162/01

Riffel, 15m - Klasse J1

1 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/17
2 98238 Kasper Egeberg-Gjelstrup Vejle Skytteforening 198/07

Riffel, 15m - Klasse J2

1 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/01
2 110494 Lucas Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 197/08
3 119066 Niki Boisen Billund-Vorbasse Skytteforening 197/06
4 94912 Frederik Thychosen Brande Skytteforening 195/07
5 125570 Benjamin Søbakke Kreuts Gadbjerg Skytteforening 192/03
6 129839 Nicolai H. Christensen Vejle Skytteforening 192/02
7 114637 Jens Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/04

Riffel, 15m - Klasse VS2

1 33284 Jesper Madsen Blåhøj Skytteforening 185/01
2 20009 Jens Bo Laursen Honum & Omegns Skytteforening 184/00

Riffel, 15m - Klasse VÅ1

1 98282 Kristine Rødsgaard Christensen Jelling fS 200/15
2 35001 Jan Ryholl Vejle Skytteforening 200/11
3 106905 Martin Larsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/11
4 107950 Martin Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/12
5 33621 Henrik Lund Jelling fS 198/08
5 111599 Jesper Dam Nielsen Gadbjerg Skytteforening 198/08
7 120106 Jesper Nissen Billund-Vorbasse Skytteforening 198/05
8 120368 Claus Kristoffersen Jelling fS 197/11
9 128434 Kirsten Hårvig Ousted Tåning Skytteforening 197/08
10 126980 Anni Damgaard Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/10

Riffel, 15m - Klasse VÅ2

1 110497 Jesper Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 193/06
2 106503 Simon Thygesen Billund-Vorbasse Skytteforening 193/05
3 123096 Martin Lysdahl Tørring Idrætsforening 193/03

Riffel, 15m - Klasse VÅ3

1 94911 Jane Thychosen Brande Skytteforening 194/07
2 113782 Ronny Kristensen Billund-Vorbasse Skytteforening 194/04
3 135054 Anni Hansen Gadbjerg Skytteforening 190/01
4 33981 Flemming Jensen Brande Skytteforening 187/01
5 127162 Kim Clausen Blåhøj Skytteforening 183/00
6 136040 Elsebeth Kjærgaard Clausen Blåhøj Skytteforening 179/00

Riffel, 15m - Klasse SE1

1 33816 Knud Andersen Jelling fS 199/13
2 33812 Lis Andersen Jelling fS 198/08
3 33790 Ove Laursen Jelling fS 196/05
3 20861 Vagn Åge Jørgensen Honum & Omegns Skytteforening 196/05
5 34395 Boje Skovbjerg Løsning-Hedensted Skytteforening 194/05
6 33292 Jens Ove Skjøth Brande Skytteforening 194/03
7 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 191/05

Riffel, 15m - Klasse SE2

1 93289 Jens Hyldborg Ullerup Skytteforening 196/03
2 20331 Dan Lauersen Ousted Tåning Skytteforening 195/04
3 129783 Erik Dalgas Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 195/02
4 20326 Flemming Mikkelsen Ousted Tåning Skytteforening 194/04
4 96287 Karsten Knudsen Løsning-Hedensted Skytteforening 194/04
6 39755 Peter Thygesen Ullerup Skytteforening 193/04
7 35608 Jens Ravn Fredericia Skytteforening 192/05
8 34700 Else Marie Nielsen Løsning-Hedensted Skytteforening 191/06
9 33339 Erling Hansen Blåhøj Skytteforening 189/00
10 35796 Aksel Ibsen Fredericia Skytteforening 188/03
11 107015 Jens Andersen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 187/03
12 110498 Ingolf Haugstrup Billund-Vorbasse Skytteforening 186/01

Riffel, 15m - Klasse SE3

1 33266 Jørgen Jensen Blåhøj Skytteforening 189/00

Riffel, 15m - Klasse FRI

1 123849 Patrik Gaulshøj Jelling fS 197/06
2 114638 Lars Lund Nielsen Ullerup Skytteforening 189/02

Til toppen