| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK1

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13 200/10 400/23
2 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07 200/09 400/16
3 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06 200/12 399/18
4 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07 199/08 399/15
5 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/06 195/05 392/11

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK2

1 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/06 200/08 400/14
2 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 199/04 199/05 398/09
3 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05 199/06 395/11
4 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05 199/04 395/09
5 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 194/02 194/04 388/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab BK3

1 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/10 200/08 399/18
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 193/02 192/03 385/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/10 198/04 398/14
2 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/05 197/04 397/09
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/03 194/03 390/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab J2

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/08 199/10 399/18
2 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/02 197/01 395/03
3 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 194/08 199/07 393/15
4 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05 196/06 392/11
5 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/04 195/05 392/09
6 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 197/07 194/08 391/15
7 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/05 193/03 383/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/02 199/04 392/06
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/02 187/01 372/03

Luftriffel, 15m - Mesterskab VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 190/04 185/01 375/05
2 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 140/00 147/01 287/00

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ1

1 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05 200/05 396/10
2 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 195/03 199/04 394/07
3 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 196/05 195/01 391/06

Luftriffel, 15m - Mesterskab VÅ2

1 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 198/06 199/02 397/08
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 194/05 196/03 390/08

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE1

1 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06 200/07 399/13
2 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05 198/08 396/13
3 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08 196/04 396/12
4 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03 192/02 388/05

Luftriffel, 15m - Mesterskab SE2

1 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/03 197/05 394/08
2 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 194/02 196/02 390/04

Luftriffel, 15m - Klasse BK1

1 123669 Maja Pedersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/13
2 126489 Julius Dukynas Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/07
2 130690 Jonas Schockert Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/07
4 101491 Gustav Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 199/06
5 126288 Mathias Thomsen Vissenbjerg Skytteforening 197/06

Luftriffel, 15m - Klasse BK2

1 127675 Mark Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 200/06
2 126732 Lukas Rosenkjær Horne Skytteforening 199/04
3 125878 Mads Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05
3 129690 Sally Grotkjær Grunnet Sørensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05
5 122679 Madeleine Liv Larsen Bullerup Skyttekreds 194/02

Luftriffel, 15m - Klasse BK3

1 135552 Mia Munk Lindahl Christensen Klejs-Juelsminde Skytteforening 199/10
2 128487 Bertil Vinther Krag Bullerup Skyttekreds 193/02

Luftriffel, 15m - Klasse J1

1 120920 Emma Klinck Horne Skytteforening 200/10
2 101490 Christoffer Røjkjær Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 200/05
3 114591 Kamilla Jørgensen Bullerup Skyttekreds 196/03

Luftriffel, 15m - Klasse J2

1 121088 Nikolai Kling Larsen Horne Skytteforening 200/08
2 113869 Christian Larsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/02
3 122114 Simon Rosenkjær Horne Skytteforening 197/07
4 125877 Frederik Petersen Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/04
5 122828 Victor Holmegaard Fjelsted/Harndrup Skytteforening 196/05
6 126047 Mark Nielsen Horne Skytteforening 194/08
7 125274 Cecilie Højlund Nilsson Klejs-Juelsminde Skytteforening 190/05

Luftriffel, 15m - Klasse VS2

1 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 193/02
2 48314 Anders Feldballe Hansen Horne Skytteforening 185/02

Luftriffel, 15m - Klasse VS3

1 47395 Jesper Eckardt Horne Skytteforening 190/04
2 47799 Bo Haverholm Svendsen Tommerup Skytteforening 140/00

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ1

1 34696 Hans Jørgen Nielsen Klejs-Juelsminde Skytteforening 196/05
1 99497 Ivan Jørgensen Vissenbjerg Skytteforening 196/05
3 121230 Kim Aalund Kullerup/Refsvindinge If. 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse VÅ2

1 109288 Lea Hansen Horne Skytteforening 198/06
2 126871 Christina EHRHORN Horne Skytteforening 194/05

Luftriffel, 15m - Klasse SE1

1 49316 John Iversen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 200/08
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 199/06
3 49799 Anders Mortensen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 198/05
4 108681 Niels Christian Svendsen Bredstrup-Pjedsted Idrætsforening 196/03
5 49348 Helle Jørgensen Særslev Skytteforening 195/03

Luftriffel, 15m - Klasse SE2

1 34728 Kim Watz Klejs-Juelsminde Skytteforening 197/03
2 55090 Børge Pehrson Damsholte Skytteforening 194/02

Til toppen