| Min Idræt

Stævneresultater - Klasser

TerrænGevær - Klasse JUN

1 123764 Mathilde Bredgaard Tuse Skytteforening 26/11

TerrænGevær - Klasse US

1 86870 Jesper Langhoff Pedersen Ornebjerg Skytteforening 28/11
2 100365 Natashia Mwanje Hansen Ornebjerg Skytteforening 27/11
3 100102 Trine Knudsen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 26/11
4 91453 Rasmus Algren Pedersen Horne Skytteforening 19/08

TerrænGevær - Klasse VS1

1 59536 Johnny Olsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 29/11
2 49823 Per Christiansen Fjelsted/Harndrup Skytteforening 28/11
3 57551 Kim Jensen Tuse Skytteforening 28/11
4 28084 Bjarne Veile Fløng-Hedehusene Skytteforening 27/11
5 57411 Sigurd Bohl Jensen Tuse Skytteforening 27/11
6 62263 Lasse Tranegaard Sukstorf Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 27/11
7 63215 Hans Jørgen Vaaben Akademisk Skytteforening 25/11
8 68949 Claus Bruun Tingsted Skytteforening 25/11
9 62329 Jan O. Larsen Ramløse I.f. 24/09

TerrænGevær - Klasse VS2

1 55133 Peter Hansen Tingsted Skytteforening 27/11
2 57413 Morten Larsen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 26/10
3 62432 Bjarne Sørensen Ramløse I.f. 24/10
4 58091 Allan West Kjøbenhavns Skytteforening 23/10
5 59650 Allan Hansen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 22/10
6 62352 Henrik Petersen Helsinge S&i - Skytteafd. 22/10
7 Blovstrød SG&I - Skytteafd. 19/11
8 55571 Birthe Holm Thomsen Ornebjerg Skytteforening 19/10
9 95000 Jon Luckmann Hansen Herfølge Skytteforening 19/10
10 70823 Carsten S Jappe Hvidovre Skyttekreds 16/08
11 66854 Lars Worsaae Akademisk Skytteforening 15/08
12 54249 Lis Nielsen Herfølge Skytteforening 13/08
13 70447 Tom Sejermann Lorentzen Bellahøj Skytteforening 9/05

TerrænGevær - Klasse SE

1 70481 Stig A. Munkholm Ramløse I.f. 29/11
2 70045 Morten Hammer Akademisk Skytteforening 28/11
3 63346 Finn Scheibye Akademisk Skytteforening 27/11
4 68845 Kaj Hansen Herfølge Skytteforening 27/10
5 66581 John Aarø Mortensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 25/11
6 49092 Jens E. Christensen Middelfart Skytteforening 24/11
7 67459 Otto Reenberg Tårnby Skytteforening 23/11
8 56826 Niels Peter Jensen Herfølge Skytteforening 21/11
9 59037 Pelle Rogert Pedersen Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening 20/10
10 65179 Bjørn Klaus Nath Nielsen Helsinge S&i - Skytteafd. 18/09
11 62781 Hans Lund Madsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 18/09
12 55373 Steen Sodborg Ornebjerg Skytteforening 15/11
13 62728 Peter Ingemann Olsen Akademisk Skytteforening 15/10
14 64634 Ole Østrup Rasmussen Helsinge S&i - Skytteafd. 13/09
15 63343 Flemming Walther Blovstrød SG&I - Skytteafd. 10/07

TerrænGevær - Klasse VÅ

1 104699 Henning Pries Helsinge S&i - Skytteafd. 26/10
2 65014 Torben Henriksen Helsinge S&i - Skytteafd. 23/10
3 123276 Victor Suhak Kjøbenhavns Skytteforening 21/10
4 103972 Mikael Henrik Jensen Helsinge S&i - Skytteafd. 17/08
5 70130 Peter Antonius Akademisk Skytteforening 15/09
6 124022 Sandra Hintze Ornebjerg Skytteforening 15/07
7 116328 Benedicte Bodilsen Blovstrød SG&I - Skytteafd. 13/08
8 133984 John Michael Veik Kjøbenhavns Skytteforening 11/07
9 133829 Steen Kenneth Jensen Skyttelauget Kgs. Lyngby 9/07
10 91442 Jerry Olsen Skyttelauget Kgs. Lyngby 6/05

TerrænGevær - Klasse KIK

1 116743 Steen Schrøder Skydebaneforeningen Københavns Skyttecenter 28/11
2 135603 Per Hald Skydebaneforeningen Københavns Skyttecenter 27/11
3 135604 Erik Olsen Skydebaneforeningen Københavns Skyttecenter 25/11
4 70711 Jan Poul Eifos Bellahøj Skytteforening 21/09

Til toppen