Vinterholdturnering 1 (Luftriffel, 15m) | Min Idræt

Stævneresultater - Alle

Skyttenr Navn Forening Klasse Resultat Point / O-tal Niveau
88757 Bendt Kjærsig Skjern Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 190.0 190.0 Hovedskydning
80150 Dieter Meier Skjern Skytteforening VÅ2 191.0 191.0 Mesterskab
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 189.0 189.0 Hovedskydning
102953 Preben Vesterager Skjern Skytteforening SE2 188.0 188.0 Mesterskab
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 175.0 175.0 Hovedskydning
38013 Bente Andersen Skjern Skytteforening SE2 181.0 181.0 Mesterskab
53119 Jens Peter Hansen Nykøbing F. Skytteforening VÅ1 196.0 196.0 Hovedskydning
127741 Kristian Lauritsen Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
118942 Sebastian Hedegaard Frederiksen Trehøje Skytteforening BK3 168.0 168.0 Hovedskydning
120981 Simon Thusgaard Jensen Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
118945 Cathrine Sørensen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Mesterskab
127236 Kristian A. Larsen Trehøje Skytteforening BK1 198.0 198.0 Hovedskydning
135304 Johannes T. Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 178.0 178.0 Hovedskydning
127237 Sarah Sørensen Trehøje Skytteforening BK3 190.0 190.0 Hovedskydning
132752 Kira Nielsen Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
133863 Kasper Stenskjær Trehøje Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
127740 Jonathan Colstrup Trehøje Skytteforening BK2 198.0 198.0 Hovedskydning
132750 Jesper Brinckopff Weiss Trehøje Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
118946 Magnus Helleskov Trehøje Skytteforening BK3 177.0 177.0 Hovedskydning
125039 Willads Brandt Trehøje Skytteforening BK3 198.0 198.0 Hovedskydning
135682 Simon Holbøll Mølgaard Trehøje Skytteforening BK3 188.0 188.0 Hovedskydning
127244 Lærke lykke Jensen Trehøje Skytteforening BK3 185.0 185.0 Hovedskydning
123666 Emil Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 197.0 197.0 Hovedskydning
132749 Oliver Jeromin Rasmussen Trehøje Skytteforening BK3 167.0 167.0 Hovedskydning
132751 Willads Søby Steffen Trehøje Skytteforening BK3 135.0 135.0 Hovedskydning
122968 Valdemar Mohr Vesterblaae Trehøje Skytteforening BK2 196.0 196.0 Hovedskydning
132754 Freja Solveig Jensen Trehøje Skytteforening BK3 124.0 124.0 Hovedskydning
127242 Rasmus Thusgard Trehøje Skytteforening BK2 187.0 187.0 Hovedskydning
127241 Rasmus Kjeldal Trehøje Skytteforening BK3 195.0 195.0 Hovedskydning
127243 Mikkel Thusgaard Trehøje Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Hovedskydning
107890 Mads-Emil Mogensen Trehøje Skytteforening J1 198.0 198.0 Mesterskab
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 197.0 197.0 Hovedskydning
98934 Cecilie Madsen Trehøje Skytteforening J1 200.0 200.0 Mesterskab
134869 Simone Hvas Trehøje Skytteforening BK3 192.0 192.0 Hovedskydning
83073 Jonas Andersen Trehøje Skytteforening VS3 184.0 184.0 Hovedskydning
99842 Nikolaj Slot Larsen Trehøje Skytteforening VS3 186.0 186.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 194.0 194.0 Hovedskydning
37355 Niels Hybholt Videbæk Skytteforening VÅ2 189.0 189.0 Mesterskab
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
124366 Pernille Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Mesterskab
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 200.0 200.0 Hovedskydning
132756 Emma Overgaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 199.0 199.0 Mesterskab
133718 Lærke Borg Søndergaard Ulfborg Bys Skytteforening BK1 197.0 197.0 Hovedskydning
131384 Benjamin Schramm Ulfborg Bys Skytteforening BK2 194.0 194.0 Hovedskydning
123170 Jens Pedersen Ulfborg Bys Skytteforening J2 194.0 194.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening VS3 192.0 192.0 Hovedskydning
97454 Anders Byskov Nielsen Ulfborg Bys Skytteforening VS3 189.0 189.0 Mesterskab

Til toppen